Nešiojamas kišeninis vertėjas su 4G e-SIM + NUOTRAUKŲ vertimas - Timekettle Fluentalk T1

SKU: 70-023 Turiu klausimą
Gamintojas LAIKAS
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 339,16 U$
Kaina įskaitant PVM 407,00 U$
- +

Prekės aprašymas Nešiojamas kišeninis vertėjas su 4G e-SIM + NUOTRAUKŲ vertimas - Timekettle Fluentalk T1

Nešiojamas kišeninis vertėjas su 4G e-SIM kortele + NUOTRAUKŲ vertimas – Timekettle Fluentalk T1 – 40 kalbų PRISIJUNGTI + 8 kalbos PRISIJUNGTI. NERIBOTAS vertimas bet kurioje pasaulio vietoje 2 metus. T1 kalbos vertėjas (skaitmeninis vertėjas) leis keliauti po pasaulį be kalbos barjero. Turėdami 40 kalbų ir 93 kirčius, galite bendrauti tarpusavyje visur. T1 kalbos vertėjas, leidžiantis vienu paspaudimu prisijungti ir suprasti beveik bet ką. Naudodami fotoaparatą galite išversti bet kokį tekstą ant bet kurios nuotraukos (idealiai tinka kaip tekstų nuotraukų vertimas). Daugiau nei 95% tikslumu ir dirbtiniu intelektu tai tiesiogine prasme paverčia mažu stebuklu.

Skaitmeninis balso vertėjas - Timekeetle Fluentalk T1 (40 kalbų vertimas). Su E-SIM kortelės palaikymu, su kuria galite bendrauti visame pasaulyje (su daugiau nei 200 belaidžio tinklo operatorių) 2 METUS NERIBOTAI (pasibaigus 2 metams, tereikia įsigyti SIM kortelę arba pratęsti jos galiojimą). Integruotos antenos yra profesionaliai moduliuotos, kad būtų užtikrintas visos dažnių juostos ir stiprus ryšys bet kurioje pasaulio vietoje. T1 automatiškai susiejamas su operatoriumi šalyje, kurioje esate, ir jūs tik pradedate vertimą.

Vertėjas palaiko iki 40 kalbų vertimą INTERNETU

kišeninis vertėjas neribotam kelionės vertimui

Vertimas internetu į 40 kalbų

Arabų, anglų, bulgarų, kinų, čekų, danų, suomių, prancūzų, graikų, hebrajų, hindi, olandų, kroatų, vengrų, indoneziečių, japonų, kantoniečių (Honkongas), katalonų, korėjiečių, malajų, vokiečių, norvegų, lenkų, portugalų, rumunų, rusų, ispanų, slovakų, slovėnų, švedų, italų, tamilų, telugų (Indija), tajų, turkų, vietnamiečių ir kt.

Anglų kalboje galite pasirinkti iki 13 skirtingų akcentų , tokių kaip (JAV, Australija, Kanada, JK kiti...) Taip pat ispanų kalboje galite pasirinkti iki 20 skirtingų akcentų (Ispanija, JAV, Dominikos Respublika, Meksika, Venesuela ir kt.). ..) taip pat arabų kalba, galite pasirinkti iki 15 skirtingų akcentų, tokių kaip (Jungtiniai Arabų Emyratai, Egiptas, Izraelis, Marokas ir kt.)

Vertimas neprisijungus 8 kalbomis

T1 vertėjas palaiko vertimą neprisijungus 8 kalbomis. Taigi, net jei esate lifte ar lėktuve su blogu signalu, galite greitai pereiti prie vertimo neprisijungus ir tęsti pokalbį.

Galimos šios OFFLINE vertimo kalbos:

Iš kinų į anglų, japonų, prancūzų, ispanų, korėjiečių, rusų ir vokiečių,
Nuo anglų iki japonų, prancūzų, ispanų, korėjiečių, kinų, rusų ir vokiečių kalbų

timekettle T1 – neribotas balso vertėjas

Dviejų krypčių balso vertimas su tiesioginiu garso vertimu, dėl kurio jums nebus problemų suprasti vienas kitą keliaujant po pasaulį. Ar jums patinka keliauti ir pažinti naujas vietas? O gal dirbate užsienyje? Ar reikia išversti kokią nors kalbą? Tikrai prisiminsite nemalonias situacijas, kurios susiklostė dėl kalbos barjero. Tai amžiams! Su šiuo FLUENTALK T1 sakinių vertėju, kuriame yra net 40 kalbų, bendrauti užsienyje bus lengva. Akumuliatoriaus veikimo laikas, kuris budėjimo režimu trunka iki 4 dienų, tikrai bus įdomus.

kelionių vertėjas internetu ir neprisijungus

Palaikykite ryšį su T1 vertėju

„T1 Translator“ yra „Timeketle“ sukurtas ir sukurtas šedevras naudojant naujausią vertimo technologiją, kuri palaiko balso ir vaizdo vertimą prisijungus ir neprisijungus. Nesvarbu, kur bebūtumėte, T1 yra geriausias jūsų tikslaus vertimo draugas, todėl visada esate susijęs su kitais. Jis taip pat sukurtas naudojant kelių mikrofonų matricą, kurią palaiko EDC triukšmo mažinimo algoritmas, kuris tiksliai fiksuoja žmogaus balsą iš triukšmingos aplinkos, kartu su Timekettle UniSmart AITP, T1 yra išbandytas ir įrodyta, kad jis siūlo iki 95% tikslumo lygį. jūsų vertimai.

nešiojamas kalbos vertėjas į ranką

Didelis našumas paprasto dizaino

T1 su 12 nanometrų procesoriumi verčia greitai ir be klaidų. 4 colių LCD ekranas rodo viską, ko jums reikia. Jis telpa tiesiai į kišenę , o su T1 esate visada pasiruošę. Naudodami automatinį laiko reguliavimą visada žinote, koks laikas yra bet kurioje pasaulio vietoje. Dėl integracijos su pirmaujančia Timeketle Streaming ASR technologija ir daugiau nei 150 serverių ir greitintuvų visame pasaulyje, T1 gali išversti užsienio kalbą per 0,2 sekundės.

timekettle T1 balso ir teksto vertimas

4 colių HD jutiklinis ekranas + kompaktiškas dydis

T1 vertėjas turi 4 colių didelį jutiklinį ekraną , kuris yra dvigubai didesnis už įprastus rankinius vertėjus. Jis siūlo itin aiškią 540*1080P skiriamąją gebą ir yra tik kreditinės kortelės dydžio ir sveria tik 115 g. Nešiokite kišeninis vertėjas, kur tik jums reikia keliaujant.

kišeninis vertėjas

FOTO Vertimas

T1 vertėjas integruoja pažangiausią vertimą neprisijungus su OCR technologija ir 8 megapikselių galine kamera, kad būtų galima greitai išversti vaizdus į 39 kalbas. Nufotografuokite ir vertimas bus iškart parodytas.

nuotraukų vertimo teksto vertėjas

paveikslėlių ir tekstų vertimas

Itin lengva valdyti

Vienu spustelėjimu galite kalbėti kita kalba su bet kuo. Iš tiesų, vartotojo sąsaja yra labai paprasta ir intuityvi.

vertėjas – itin paprasta naudoti

Nemokami ir stabilūs mobilieji duomenys – visame pasaulyje

T1 elektroninis vertėjas suteikia iki 2 metų nemokamus mobiliuosius duomenis (po 2 metų tereikia įsigyti arba pratęsti SIM kortelės galiojimą) prisijungus prie daugiau nei 200 belaidžio tinklo operatorių visame pasaulyje. Integruotos antenos yra profesionaliai moduliuotos, kad būtų užtikrintas visos dažnių juostos ir stiprus ryšys bet kurioje pasaulio vietoje.

vertėjas – nemokami ir stabilūs mobilieji duomenys – visame pasaulyje

Galima rinktis iš 4 režimų
vertėjas – 4 naudojimo būdai

1. Klausimo krypties režimas – paprašykite nepažįstamų žmonių nurodymų naudodami paprastą režimą
2. Klausymo režimas – klausykite, ką jie nori jums pasakyti
3. Pokalbių vertimo režimas - T1 vertėjas automatiškai atpažįsta balsus ir tiksliai juos išverčia
4. Balso atmintinės režimas – T1 automatiškai užfiksuoja balsą ir išsaugo jį teksto forma


1. Klausimo nuorodų režimas

Paklauskite kelio

Turite problemų susikalbėti su nepažįstamu asmeniu užsienyje? Daugiau jokių rūpesčių. Paklauskite nepažįstamųjų nurodymų naudodami paprastą režimą. Dukart spustelėkite maitinimo mygtuką, kad paleistumėte šį režimą, kad pokalbis būtų sklandus.

nešiojamas min vertėjas

2. Režimas – klausymosi režimas

Išverskite tai, kas jums svarbu

Svetimoje kalboje jis gali padėti suprasti, ką kiti sako, ir išversti tai į savo kalbą, kad niekada nesijaustumėte izoliuoti. Klausykite, ką kiti turi pasakyti.

vertėjas vertėjas

3. Režimas – pokalbių vertimas

Automatinis balso aptikimas ir vertimas

Pavargote nuolat spausti vertėjo mygtukus? Ne bėda. Pokalbio vertimo režimu vertėjas automatiškai užfiksuoja tai, ką sakote, ir akimirksniu išverčia į jūsų partnerio kalbą ir atvirkščiai.

vertėjas – automatinis balso aptikimas ir vertimas

4. Režimas – balso atmintis

„Timkeetle Fluentalk T1“ rankinis balso vertėjas palaiko vertimą iš balso į tekstą ir automatiškai išsaugo jį jūsų telefone. Jis automatiškai užfiksuoja balsą ir išsaugo jį teksto forma.

diktofono balso įrašymas ir vertimas

Telpa tiesiai į kišenę

T1 vertėjas yra maždaug kreditinės kortelės dydžio ir sveria tik 115 g. Nešiokitės šį kišeninį vertėją visur, kur jums reikia, ir naudokite jį kelionėse.

kompaktiškas vertėjas telpa kišenėje

Neįtikėtinas procesoriaus našumas

T1 yra pirmasis vertėjas, integruojantis kompiuterio 12 nm didelio našumo keturių branduolių procesorių. Jis suteikia 1,2 GHz apdorojimo galią vertimo įrenginiui, kad kalbos kodavimo greitis gerokai viršytų rinkoje. Naudojant „Fluentalk“ patentuotą programinę įrangą ir algoritmą, T1 balso atpažinimo ir vertimo našumas gerokai pranoksta rinką.

procesoriaus galingas vertėjas

Pasaulio laikrodis – tarptautinio laiko apžvalga + esami įvairių valiutų kursai

Patikrinkite dabartinį vietinį laiką naudodami pritaikytus pasaulio laikrodžius ir palyginkite laiko skirtumą tarp miestų. Laikas nustatomas automatiškai, atsižvelgiant į jūsų buvimo vietą.
Norite sužinoti, kiek išleidžiate užsienio valiuta? Patikrinkite nemokamus dabartinės valiutos duomenis, kad gautumėte tiksliausius kursus T1 vertėjuje.

kalbos vertėjas – valiutų kursai ir laikas

Specifikacija

 • Modelis: T1
 • Matmenys: 116,8 * 58,6 * 11,2 mm
 • Svoris: 115 g
 • Procesorius: keturių branduolių ARM 14nm 2,0GHz
 • RAM: 3G
 • ROM: 32G
 • Operacinė sistema: Android 10
 • Ekrano dydis: 4 coliai – 540 * 1080
 • Kamera: 8 megapikseliai
 • Mikrofonas: kelių mikrofonų
 • Garsiakalbis: du garsiakalbiai
 • Įkrovimas: C tipas
 • Baterija: 1500 mAh
 • Ryšys: WiFi/Nano-sim/E-sim
 • 2G/3G/4G LTE belaidžio tinklo technologija
 • Nepertraukiamo vertimo laikas iki 3,5 val
 • Budėjimo laikas iki 96 val
 • Įkrovimo laikas apytiksl. 210 min.

Pakuotės turinys:

1x T1 vertėjas
1x USB-C laidas
1x apyrankė
1x Vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės