P2P WiFi kamera USB atmintinėje su FULL HD + judesio aptikimu + 128GB palaikymu

SKU: 10-634 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 137,50 U$
Kaina įskaitant PVM 165,00 U$
- +

Prekės aprašymas P2P WiFi kamera USB atmintinėje su FULL HD + judesio aptikimu + 128GB palaikymu

P2P WiFi kamera USB atmintinėje su FULL HD + judesio aptikimu + 128GB palaikymas su nuotolinio stebėjimo palaikymu ir 3,7V 700mah baterija. Mini wifi kamera su judesio aptikimu USB rakte. Ši kamera naudojama stebėti internetinį vaizdą jūsų mobiliajame telefone, kad ir kur būtumėte. Jis turi Full HD vaizdo raišką (1920x1080px) ir tiesioginę transliaciją .

Šios mini kameros valdymas yra visiškai paprastas – vienu mygtuku. Tereikia Wi-Fi kamerą susieti su namų Wi-Fi tinklu ir stebėti tiesioginę transliaciją iš kameros objektyvo per programėlę, kurią galima atsisiųsti Android ir iPhone telefonams. USB atmintinė su kamera naudojama ne tik jūsų duomenų perkėlimui, bet ir galimybei nepastebimai įrašyti vaizdo įrašą su garsu kur tik reikia.

FULL HD su Wifi P2P kamera USB atmintinėje

Įrašyti su garsu galima į atminties kortelę su maks. palaikymas iki 128 GB. Įrašus galite įrašyti nuolat arba, kai aptinkamas judesys, galima įrašyti ir įkraunant. Jei norite apsaugoti savo namus, biurą, sandėlį ar stebėti savo vaiką, ši mini Wi-Fi kamera su judesio aptikimu USB rakte yra puikus pasirinkimas. Jis yra nepastebimas, turi miniatiūrinius matmenis, yra lengvai nešiojamas, o pagrindinis privalumas yra tai, kad tai yra paslėpta Wi-Fi kamera, kuri taip pat tarnauja kaip apsaugos kamera, apsauganti jūsų namus.

Įrašymas su garsu – kamera usb raktu

Ši kišeninė mini kamera gali būti naudinga norint diskretiškai įrašyti paskaitas mokykloje, paslėpti posėdžius ar aptikti vagį biure. Be modernaus dizaino , ši blykstė su fotoaparatu taip pat turi galimybę automatiškai pradėti įrašymą, kai aptinkamas judesys, arba galimybė nuotoliniu būdu valdyti integruotą kamerą iš mobiliosios programos.

Prieš naudojant USB atmintinę pirmiausia reikia įkrauti prijungiant jį prie kompiuterio arba tinklo USB adapterio ir į jį įdedant micro SD kortelę. Įdiekite programėlę „HDlivecam“ , kurią galite nemokamai atsisiųsti iš „Play Store“ („Android“) arba „AppStore“ (iOS) ir turėsite prieigą prie visos integruotos WiFi kameros sąrankos. USB atmintinė su kamera turi judesio aptikimo funkciją, ty kai tik įrenginys aptinka judesį, jis įspėja jus pranešimu ir sukuria vaizdo įrašą.

p2p wifi kamera USB atmintinėje nuotolinis stebėjimas

Norėdami atsisiųsti gautus duomenis, tiesiog prijunkite „flash drive“ prie kompiuterio USB prievado, kur jis bus rodomas kaip įprastas keičiamasis diskas. Vėliau su įkeltais failais galite atlikti visas reikalingas operacijas (ištrinti, kopijuoti, perkelti, paleisti). USB atmintinė su kamera taip pat gali būti naudojama ir nereikia diegti mobiliosios aplikacijos, perkėlus slankiojantį mygtuką į reikiamą padėtį, įrenginys pradės filmuoti. Norint žiūrėti tik tiesioginę vaizdo transliaciją per mobiliąją aplikaciją ir nereikia išsaugoti įrašų, SD atminties kortelės dėti nebūtina.

fotoaparatas USB diske paprastas vieno mygtuko valdymas

Funkcijos:

Full HD 1920x1080p vaizdo kamera
Pradėkite įrašymą, kai aptinkamas judesys
Vaizdo įrašymas su judesio aptikimu
Belaidis nuotolinis vaizdo įrašymas per APP
Tiesioginė internetinė vaizdo transliacija išmaniajame telefone
Ciklo vaizdo įrašymas
Data ir laikas sinchronizuojami automatiškai
Vienalaikis tiesioginis vaizdo įrašas mobiliajame telefone
Vaizdo įrašų atkūrimas mobiliajame telefone
Vienas stumdomas mygtukas
TF (Micro SD) kortelių palaikymas, maks. 128 GB


Specifikacijos:

Rezoliucija: 1920 x 1080p
Vaizdo įrašo failo dydis: apie 1 MB–40 MB per minutę
Maitinimas: 3,7V 700mah ličio jonų polimero baterija
Baterijos veikimo laikas: Vaizdo įrašo veikimo laikas iki 120 minučių
Vaizdo įrašų atkūrimas: atkūrimas kompiuteryje arba mobiliajame telefone
Papildomos funkcijos: pranešimas apie judesį
Tiesiogiai
Belaidis ryšys (wifi, AP palaikymas ir nuotolinis stebėjimas)
TF kortelių palaikymas: ne daugiau kaip 128 GB
Matmenys: 89 x 29 x 10,5 mm
Svoris: 36 g

Pakuotės turinys:

1x USB atmintinė
1x vadovas

Komentarai

Kitos prekės