Parkavimo kameros AHD komplektas - 7" hibridinis monitorius + 2x HD kamera

SKU: 19-122 Turiu klausimą
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 275,00 U$
Kaina įskaitant PVM 330,00 U$ 391,60 U$
- +

Prekės aprašymas Parkavimo kameros AHD komplektas - 7" hibridinis monitorius + 2x HD kamera

Parkavimo kameros AHD komplektas - 1x hibridinis 7" monitorius + 2x HD IR kamera, idealus pagalbininkas važiuojant atbuline eiga. RINKINYS automobiliui su įrašymu į SD kortelę su 11 IR LED naktiniu matymu iki 15m, IP68 apsauga ir 145° žiūrėjimo kampu. Sistema yra sukurtas transporto priemonių judėjimui sudėtingose ir painiose situacijose bet kokioje vietovėje.Profio ELECTRONICS prekės ženklo kamera turi 1280x720p AHD raišką, kurios dėka galite aiškiai ir ryškiai matyti visas detales. AHD kamera su tikrai labai mažais matmenimis tik 55x55x55 mm pasirūpins kokybišku vaizdu ne tik dieną, bet per naktinį matymą su 11 IR šviesos diodų (afglight 15m) gerai matysite važiuojant atbuline eiga net naktį. 7" LCD ekrano dydis nulemia šį rinkinį kaip idealus pagalbininkas važiuojant atbuline eiga.

Ši AHD sistema – tai geriausių technologijų derinys, sukurtas furgonams, mikroautobusams, priekaboms, autobusams, sunkvežimiams, puspriekabėms, traktoriams, kombainams ir kitai žemės ūkio ar statybų technikai ir transporto priemonėms. AHD sistemą ypač vertinsite , kai ją įdiegsite didesnėse motorinėse transporto priemonėse, kur reikia daugiau vaizdų iš skirtingų kampų. Monitorius taip pat tarnauja kaip DVR įrašymo įrenginys įrašymui iš kamerų (saugomas atminties kortelėje iki 256 GB).

Galimybė prijungti iki 4 kamerų su galimybe pasirinkti rodomų kamerų tvarką.

Atskiros kameros gali būti rodomos greta arba, jei reikia, derinamos kamerų išdėstymas monitoriuje.

automobilių parkavimo kameros su 7" AHD monitoriumi

Parkavimo kameros su monitoriumi 7" AHD komplektas

Šios sistemos dėka jūs tiksliai žinosite, kas yra už transporto priemonės ar aplink ją. Atbulinės eigos AHD rinkinyje yra 7 "LCD monitorius + 2x kamera su IR naktiniu matymu + 2x (5m, 10m, 15m arba 20m laidas) kuris yra įtrauktas į komplekto kainą ir jį galite pasirinkti pagal savo poreikius užsakymo metu. AHD rinkinys yra išskirtinis, išskyrus kokybišką vaizdą ir tai, kad monitorius, kurį žinote, vienu metu gali prijungti iki 4 (AHD 1080P / AHD 720P / 960H / CVBS) kamerų. Monitorius gali būti geriau orientuotas tuo pačiu metu visos kitos kameros vienas su kitu arba pagal poreikį pasirinkti tokį vaizdo kamerų variantą, kuris suteikia jums daugiausiai Hibridinis monitorius palaiko mišrią įvestį keliais vaizdo formatais, taip pat PAL/NTSC dažnius , taip pat atspindi pasirinktos kameros vaizdą monitoriuje. Meniu.   Kameros IP apsaugos laipsnis yra iki IP 68, tai reiškia, kad ji yra atspari vandeniui, purvui, dulkėms ir mechaniniams pažeidimams.

Parkavimo kamera su monitoriumi lengviesiems automobiliams, furgonams, sunkvežimiams ar statybinėms ir darbo mašinoms

kameros rinkinys statybinei technikai

Atbulinės eigos monitoriuje yra meniu, kuriame galite pasirinkti įvairias LCD monitoriaus ir prie jo prijungtų kamerų nustatymo parinktis. Monitorius taip pat tarnauja kaip DVR įrašymo įrenginys įrašymui iš kamerų (saugomas atminties kortelėje iki 256 GB). Hibridinis monitorius palaiko mišrios įvesties AHD 1080P / AHD 720P / 960H / CVBS keliais vaizdo formatais, taip pat PAL/NTSC dažnius, prie monitoriaus vienu metu galima prijungti iki 4 kamerų. Tai reiškia, kad prie monitoriaus galite prijungti fotoaparatą, kurio AHD raiška yra 1080P, o kitą, pavyzdžiui, 720P, ir monitorius vienu metu rodys vaizdą iš abiejų.

Įrašas iš kamerų saugomas SD kortelėje , kuri palaikoma iki 256 GB.

hibridinis 7 colių HD monitorius – palaiko 256GB SD kortelę

Hibridinis 7" atbulinės eigos automobilio monitorius (mašinos) 4 AHD/CVBS kameroms su įrašymu į SD kortelę iki 256 GB, su galimybe prijungti iki 4x bet kokio tipo kameras FULL HD, HD, CVBS ir kt. atbulinės eigos kameros. Naujos kartos parkavimo sistema, kuri suteikia jums aiškų, ryškų vaizdą dienos metu, net esant prastam apšvietimui, ir visos reikalingos techninės priemonės saugiam variklinių transporto priemonių ir mašinų valdymui bei valdymui. monitoriaus.

Atbulinės eigos kameros naudojimas su HD raiškos monitoriumi, tinka ir statybinei technikai

parkavimo kamera ahd sistema furgonams

Prie monitoriaus galima prijungti iki 4 kamerų – AHD arba CVBS. Atsižvelgdami į poreikį ir transporto priemonės tipą, galite pasirinkti ir derinti kameras iš mūsų pasiūlymo, kad atitiktų jūsų poreikius. Kameros yra prijungtos prie monitoriaus 4 kontaktų kabeliais. Monitorius turi kabelius kameroms prijungti ir monitoriaus maitinimui. Kameros maitinamos tiesiai iš monitoriaus, todėl nebereikia jų atskirai jungti prie šaltinio, kas supaprastina montavimą ir kamerą galėsite pastatyti bet kurioje transporto priemonės vietoje. Monitoriuje taip pat yra 4 perjungimo laidai, kuriais galite prijungti fotoaparatą prie atbulinės eigos žibintų. Įjungus atbulinės eigos pavarą, atbulinės eigos kamera automatiškai pasirodys monitoriuje. Ciklinio vaizdo įrašymo palaikymas (24 valandų parkavimo stebėjimo funkcija).

Hibridinis monitorius atbulinės eigos kameroms su vaizdo įrašymu iš 4 kamerų

reverso komplektas kombainui ir darbo mašinoms

Tuo atveju, jei monitorių reikia pritvirtinti kitaip nei su laikikliu (kas yra pakuotėje), mūsų pasiūlyme galite rasti dar tris stovų tipus, kurie leidžia pritvirtinti monitorių, pavyzdžiui, prie priekinio stiklo arba kur yra reikia. Tuo atveju, jei reikia statyti kamerą ant priekabos, kurią galima nuimti iš automobilio ar sunkvežimio, mūsų el.parduotuvėje galite įsigyti atbulinės eigos kameros jungiamąjį laidą priekaboms ir puspriekabėms. Taip užtikrinamas lengvas atbulinės eigos sistemos atjungimas ir vėl prijungimas.

atbuline eiga parkavimo ahd kameros rinkinys su LED naktiniu matymu

Mini atbulinės eigos kamera 55x55x55 mm su HD raiška 720P ir naktiniu matymu 15m - 11 IR LED ir IP68 apsauga bei 145° žiūrėjimo kampu. Ši galinga atbulinės eigos kamera yra tinkamas sprendimas transporto priemonės aplinkai stebėti. Ji suteikia jums apžvalgą, kas vyksta aplink transporto priemonę, kai ji juda arba važiuoja atbuline eiga. Atbulinės eigos kamera turi naktinį matymą su 11 IR šviesos diodų ir 15 metrų atšvaito. Kamera turi platų panaudojimo spektrą, nes tinka didesniems automobiliams, furgonams, mikroautobusams, autobusams, puspriekabėms, priekaboms, žemės ūkio technikai ar sunkvežimiams. 1/4 CMOS vaizdo jutiklis su 1280x720 pikselių HD raiška užtikrina aukštos kokybės ir ryškų vaizdą.

IP68 apsauga garantuoja atsparumą vandeniui, purvui, dulkėms ir mechaniniams pažeidimams

kameros rinkinys, skirtas atbuline eiga IP68 atsparus vandeniui ir dulkėms

Atbulinės eigos kameros skenavimo kampas yra iki 145°, o tai yra pakankamas diapazonas važiavimo atbuline eiga ar transporto priemonės judėjimo stebėjimo poreikiams tokioje aplinkoje, kur reikalingas didesnis dėmesys saugumo požiūriu. Ši HD kamera atitinka IP68 apsaugos laipsnį, todėl yra atspari vandeniui, dulkėms ir mechaniniams pažeidimams. Pats fotoaparato korpusas yra apsaugotas tvirtu lydinio dėklu. Fotoaparatą galima montuoti ant įvairių paviršių, tai įmanoma naudojant metalinį laikiklį, kurio dėka galite ją pakreipti ir pritvirtinti į norimą padėtį. Kameros maitinimas ir signalo perdavimas yra per kokybišką, ekranuotą jungtį su 4 kontaktų gnybtu, kuris turi vandeniui atsparią apdailą, kas palengvins Jūsų darbą montuojant. Fotoaparatas maitinamas tiesiai iš atbulinės eigos monitoriaus, kurio įtampa yra 12-24 V.

parkavimo kameros ahd rinkinys su 175° kampu sunkvežimiams


Funkcijos:

PLIUSAS Atbulinės eigos kamera visiems automobiliams
pliusas 11x LED IR naktinis matymas 15 m
pliusas Patvarus lydinio fotoaparato korpusas
pliusas Matymo kampas iki 145°
pliusas IP68 atsparus vandeniui, dulkėms ir pažeidimams
PLIUSAS 7 colių atbulinės eigos monitorius
pliusas Platus nustatymų pasirinkimas ekrano meniu
pliusas Galimybė prijungti iki 4 kamerų

Kameros techninės specifikacijos:

Vaizdo jutiklis: CMOS 1/4"
Rezoliucija: HD 1280x720 (500 TV eilučių)
Sistema: PAL/NTSC
Minimalus apšvietimas: 0 LUX (IR įjungtas)
IR naktinis matymas: taip, 11 IR šviesos diodų
Naktinio matymo atstumas: 15 m
Žiūrėjimo kampas: 145°
IP apsaugos laipsnis: IP 68 atsparus vandeniui, dulkėms, atsparus pažeidimams
Energijos sąnaudos: 3W
Darbinė temperatūra: -20 iki 70°C
DC maitinimas: 12-24V
Sąsaja: RCA
Matmenys: 55x55x55 mm

Stebėkite technines specifikacijas:

Modelis: Profio -W70
Monitorius: 7 colių HD ekranas
Sistema: PAL/NTSC 50/60Hz
Kraštinių santykis: 16:9
Monitoriaus skiriamoji geba: 1024 x 600 RGB
Ekrano matomumas: 180° iš abiejų pusių
Vaizdo įrašo skyra įrašant: 1280x720P, 1280x960P, 960H
Suderinamas signalas: AHD 720P @ 25/30, 960P @ 50/60, 1080P @ 25/30, CVBS 960H
Įėjimai: 4x AHD/CVBS kanalas
Mygtukai su apšvietimu: taip, mėlyna šviesa
Šviesumas: 500-700cd/m2
Įrašymas: taip, 4 kanalai
Ciklinis įrašymas: taip
Ekrano išdėstymas: 1/2/3/4 kamera
Vaizdo įrašo formatas: AVI
Atmintis: palaiko 10 klasės SD kortelę, iki 256 GB (atminties kortelė neįtraukta)
Galimybė reguliuoti OSD: ryškumą, kontrastą, garsumą, kalbą
Maitinimas: DC 12-36V (maitinimui reikalinga 13V įtampa net su fotoaparatu)
Išėjimo įtampa: DC + 11,5V/3A
Garso įvestis: taip 1x
Jungtis: 4 kontaktų jungtis
Spalva: juoda
Nuotolinio valdymo pultas: taip
Matmenys: 18 x 12 x 2,5 cm
Skydelis nuo saulės: taip, nuimamas
Darbinė temperatūra: nuo -20 iki 70°C

Pakuotės turinys:

1x hibridinis 7 colių atbulinės eigos monitorius
2x AHD atbulinės eigos kamera
2x Jungiamasis laidas 5m, 10m, 15m, 20m jūsų pasirinkimas
1x nuotolinio valdymo pultas
1x skydelis nuo saulės
1x monitoriaus tvirtinimo laikiklis
2x laikiklis fotoaparatui tvirtinti
1x Manua

Kabelių ilgį galite pasirinkti pagal savo poreikius 5m, 10m, 15m ir 20m. Nurodykite kabelio ilgį užsakymo pastaboje.

Komentarai

Kitos prekės