Profesionalus DVR 32 kameroms - hibridinis, HD, internetas, VGA

SKU: 41-009 Turiu klausimą
Gamintojas X vizija
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 1 374,09 U$
Kaina įskaitant PVM 1 648,90 U$
- +

Prekės aprašymas Profesionalus DVR 32 kameroms - hibridinis, HD, internetas, VGA

Profesionalus DVR 32 kameroms – unikalūs stebėjimo parduotuvės produktai už geriausią kainą. ISO EN 9001:2008 sertifikuotas internetinis pardavėjas. DVR 32 kameroms už konkurencingą kainą ir aukštos kokybės Full HD vaizdą. Didelis našumas užtikrina 2 procesorius. Diktofono vidinė talpa yra iki 24 TB. Šis galingas hibridinis DVR gali įrašyti iki 32 kamerų16 analoginių ir 16 IP, raiška iki 1080p Full HD. DVR turi du galingus procesorius, užtikrinančius aukštą našumą ir itin greitą nuotolinį stebėjimą. Jame yra iki 24 TB vidinės talpos , taip pat prie įrašymo galima prijungti 4 išorinius eSATA diskus, kurių bendra talpa iki 36 TB.

Jis turi VGA, BNC ir HDMI išvestį su didele raiška ir visi išėjimai gali veikti vienu metu (keliems monitoriams). Išvestis yra iki 1080p.

Analoginės kameros įrašomos visa D1 (704x576) raiška ir realiuoju laiku, kartu su kiekvienos kameros garso takeliu. IP kameros įrašomos iki 1080p raiška, o tai yra „Full HD“. 16 kamerų gali įrašyti D1 raiška realiuoju laiku, 8 kameros – 720p arba 4 – 1080p.

Atsarginė kopija yra greita ir paprasta dėl integruoto USB prievado, skirto prijungti prie USB standžiojo disko arba USB rakto.

Dviejų srautų interneto ir tinklo ryšys yra standartinis, kaip ir tiesioginis žiūrėjimas per Android, iOS (iPhone / iPad) ir mobiliuosius telefonus su Windows.

„IPhone“ / „iPad“ ir „Android“ programos įgalina išplėstines funkcijas , leidžiančias peržiūrėti kamerą, grojimą, DVR konfigūraciją ir gauti PUSH VIDEO, tai reiškia, kad DVR jus įspės, kai aptiks judesį. Kai jums bus pranešta telefone, tiesiog paspauskite vieną mygtuką ir programa pradės leisti įrašą, sukėlusį aliarmą.

Prie DVR įrašymo įrenginio galite prisijungti iš savo Windows kompiuterio, kad galėtumėte daugiau peržiūrėti ir leisti DVR bei kurti atsargines įrašų kopijas.

Kad būtų lengviau valdyti ir nustatyti, DVR turi ekrano GUI ir gali būti valdomas priekiniu skydeliu, nuotolinio valdymo pultu arba pele (pasirinktinai).

DVR 32 kameroms, hibridinis, HD, internetas, VGA, HDMI

Techninės specifikacijos:

Vaizdo / garso įėjimai: 16 analoginių kameros įėjimų, 16 garso įėjimų
Signalizacijos įėjimai / išėjimai: 16/1
Suspaudimo rekordas: H264
Įrašymas / raiška: 400 kadrų per sekundę / 704x576, 200 kadrų per sekundę / 1280x720, 100 kadrų per sekundę / 1920x1080
Įrašymo režimai: Signalizacija / Judesio aptikimas, nuolatinis, planuotas
Didžiausia įrašymo talpa: 24 TB

DVR 32 kameroms, hibridinis, HD, internetas, VGA, HDMI
Multi play 16 kamerų
Atsarginės kopijos kūrimo būdai: USB atmintinė, DVD (pasirinktinai), eSATA, tinklas / internetas
Monitorius - Išėjimai: VGA, HDMI
Taškinio monitoriaus išėjimai: BNC
Valdikliai: priekinis skydelis, IR nuotolinio valdymo pultas, USB pelė (pasirinktinai)
Tinklas / internetas: taip
Tinklas / internetas: iš kompiuterio, kuriame veikia „Windows“ arba „Mac“: tiesioginis vaizdas, PTZ valdymas keliose svetainėse / DVR, garsas, atkūrimas, atsarginė kopija, vaizdai, konfigūracija, 2 krypčių garsas, vaizdo siuntimas.
„Android“: tiesioginis vaizdas, garsas, atkūrimas, vaizdai, PTZ, dviejų krypčių garsas, atsarginė kopija, kelių svetainių / DVR valdymas, Push Video.
„iPhone“ / „iPad“: įspėjimas el. paštu, tiesioginis vaizdas, garsas, atkūrimas, vaizdai, PTZ, dviejų krypčių garsas, atsarginės kopijos nustatymai.
Iš Blackberry el. pašto įspėjimų, tiesioginio vaizdo vaizdų, PTZ valdymo kelių svetainių / DVR.
„Windows Mobile“: tiesioginis vaizdas, PTZ valdymas keliose svetainėse / DVR, el. pašto įspėjimai, garsas, atkūrimas, atsarginė kopija, nustatymai.
Pastaba El. paštas: Taip (su nuotraukomis)
TVS programinės įrangos funkcijos: tiesioginis žiūrėjimas, atkūrimas, atsarginė kopija, konfigūracija, aliarmas / įspėjimo judesio aptikimas, PTZ valdymas, Emap suderinamas su: XPR6A, XPR12A ir XPR20A
Kitos funkcijos: PTZ (Speed ​​​​Dome) valdymas - maks. 8 vartotojai, POS, E-SATA
Gaminio išmatavimai (P - VH mm): 440x89x460
Svoris (kg): 6 be HHD
Siuntimo išmatavimai (P - VH mm): 540x240x545
Siuntos svoris (kg): 9,4
Darbinė įtampa: 100-240 V AC

Komentarai

Kitos prekės