Realaus laiko kalbos vertėjas - Supreme BTLT 160 ragelis

SKU: 70-015 Turiu klausimą
Gamintojas AUKŠČIAUSIAS
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 128,34 U$
Kaina įskaitant PVM 154,00 U$
- +

Prekės aprašymas Realaus laiko kalbos vertėjas - Supreme BTLT 160 ragelis

33 skirtingų kalbų belaidis vertėjas realiuoju laiku Supreme BTLT 160 - „Bluetooth“ ausinių (ausinių) sujungimas su išmaniuoju telefonu . Ragelis vertėjas, kurį galima naudoti prisijungus arba neprisijungus . Supreme BTLT160 vertėjas yra kompaktiškas vertėjas, kurį galima pritaikyti ir naudoti kaip ausines. Išmanusis kalbos vertėjas palaiko 33 kalbas, tokias kaip anglų, kinų ir arabų, įskaitant slovakų ir čekų kalbas. Prisijungę prie tam skirtos išmaniojo telefono programos galite naudotis įvairiomis funkcijomis, taip pat galite naudoti 8 režimus, tokius kaip „FACE TO FACE MODE“ , kuris verčia balsą ir tekstą išmaniajame telefone, kai kalbate su rageliu, ir „METING MODE“ , kuris saugo istoriją konferencijos apžvalgai.

Supreme BTLT160 – balso vertėjo ausinės, patogus skaitmeninis vertėjas, greitas ir lengvas vertimas į 33 kalbas!

Kelioninio kišeninio vertėjo mini kompaktiški matmenys yra apie 68 mm x 18 mm x 25 mm, o svoris tik 8,6 g. Jo akumuliatoriaus talpa yra 90 mAh, nuolatinis veikimas iki 5 valandų , akumuliatoriaus įkrovimas trunka apie 2 valandas. Speciali programa yra suderinama su iOS ir Android įrenginiais . Kalbėkite visomis kalbomis naudodami šį realiojo laiko kalbos vertėją , kuris gali išversti šnekamąsias kalbas į jūsų gimtąją kalbą ir atvirkščiai. Su „Cloud“, pridedama „Android“ ir „iOS“ skirta mobiliąja programa, ir dviejų kanalų „Bluetooth 5.0“ telefoną , tai tikrai puiki technologinė patirtis.
bluetooth vertėjas

Mėgstate keliauti, dirbti užsienyje ar norite išmokti naujų kalbų? Turime jums puikų sprendimą – „ Supreme“ nešiojamąjį telefoną , paprastą įrenginį, kuris verčia jūsų pokalbius realiuoju laiku! Įdėję ausinę į ausį, galite suprasti visus, kurie kalba beveik bet kokia kalba. Jei šiuo įrenginiu naudojasi du žmonės, jie gali kalbėti kartu, net jei nė vienas iš jų nemoka bendros kalbos. Ši platforma veikia debesyje, tačiau yra „ Bluetooth V.4.2“ ausinės , kurios pagerina patirtį ir palaiko abipusį ryšį su vertimo programa . Galite siųsti išverstą garsą į ausines. Didelis pranašumas naudojant šias ausines yra vertimo paslaugų teikiamas lankstumas . Galite naudoti šią sistemą norėdami pradėti diskusiją su grupe žmonių. Kiekvienas asmuo gali turėti vertimą į skirtingą kalbą, nukreipdamas per savo ausines.

belaidis vertėjas

Jei jums reikia balso vertimo realiuoju laiku, galite naudotis 33 kalbomis . Jei norite pereiti prie teksto spausdinimo, bendras kalbų skaičius padidės iki 59 . Kalbų pasirinkimas nuolat didėja. Išbandę šią sistemą pamatysite, kad ji veikia neįtikėtinai gerai. Net ir triukšmingoje aplinkoje vertėjui nekils problemų atpažindamas, verčiant ir versdamas skirtingas kalbas. Atrodo, kad ateitis jau atėjo, ir niekas netrukdo jums kalbėtis su kitu asmeniu realiu laiku tiesiai į ausį.

kalbos vertėjas

Paprasta naudoti

Šis belaidis „Bluetooth“ vertėjas veikia su „iOS“ ir „Android“ suderinama programa, kuri prisijungus išverčia kiekvieną pokalbį, įskaitant žodinius ir vaizdinius elementus. Be to, laisvų rankų įranga gali būti naudojama tiesiogiai priimti skambučius.

vertėjas ragelyje

Praktiškas dizainas – patogus dėvėti

„Supreme“ telefonas yra ne tik puikus vertimo telefonas, bet ir užtikrina aiškų ir švarų telefono skambutį. Dizainas yra minkštas ir lengvas, patogus jūsų ausiai. Baterija laiko iki 5 valandų ir gali būti lengvai įkraunama.

vertėjas realiu laiku

33 kalbos vertimui realiuoju laiku – 59 kalbos teksto forma

Balso vertimas realiuoju laiku, jūs turite 33 kalbas ir palaipsniui bus pridėta daugiau. Jei norite pereiti prie teksto spausdinimo, bendras kalbų skaičius padidės iki 59.

Vertimo kalbos: arabų, kinų (mandarinų), kinų (kantoniečių), čekų , danų, olandų, anglų (Australija), anglų (Kanada), anglų (Jungtinė Karalystė), anglų (JAV), suomių, prancūzų, vokiečių, graikų, hebrajų, hindi, vengrų, indoneziečių, italų, japonų, korėjiečių, lenkų, portugalų (Brazilija), portugalų (Portugalija), rumunų, rusų, slovakų, ispanų (Ispanija), ispanų (JAV), švedų, tajų, turkų ir daug kitų...


Aukščiausias Bluetooth vertėjas – 6 pagrindiniai režimai ir 2 papildomi režimai

vertėjas 33 kalbos
belaidis kalbų vertėjas

Režimas akis į akį: bendraukite realiu laiku su pakeliui sutiktais žmonėmis, visi kalba ir girdi savo kalba.
Susitikimo režimas: bendraukite su žmonėmis susitikime, konferencijoje ar seminare realiu laiku, visi kalba ir girdi savo kalba.
Tiesioginio pokalbio režimas: bendraukite realiu laiku su kitu asmeniu bet kur, visi kalba ir klausosi savo kalba.
Grupinio pokalbio režimas: bendraukite realiu laiku su grupe žmonių iš skirtingų vietų, kiekvienas iš jų kalba ir klausosi savo kalba.

Transliacijos režimas: kalbėkite su grupe žmonių, vedėjas kalba savo kalba, kiekviena auditorija gali girdėti savo kalba.
Kalbų mokymosi režimas: praktikuokite ir mokykitės kalbų naudodami moderniausią balso vertėją.
Režimas neprisijungus – tekstinės žinutės: tekstams įvesti ir išversti į reikiamą kalbą.
Režimas neprisijungus – foto kamera: nufotografuokite su tekstais ir įrenginys iš karto išvers ją į reikiamą kalbą.

ragelio vertėjas

Specifikacijos:
Modelis: BTLT-160
Bluetooth versija: V 5.0, diapazonas 10 metrų
Palaikomas Bluetooth profilis: HEP, A2DP, HSP, AVRCP
Įvesties / išvesties tipas: USB 2.0 mini, Micro USB * 1, MIC * 1
Integruota baterija: Li-Polymer baterija 90mAh
Įkrovimo laikas: 2 valandos, DC 5V
Budėjimo laikas: 120 valandų
Nepertraukiamo darbo laikas: 5 valandos
Mikrofonas: taip, įmontuotas
Garsiakalbis: garsiakalbis su 8 mm judančia ritė
Rankiniai klavišai: maitinimo mygtukas, kalbos klavišas, garsumo klavišai +/-.
Palieskite klavišą
Suderinama operacinė sistema (skirta APP): Android 5.0+, IOS 10.0+
Galimos spalvos: juoda
Paviršiaus apdorojimas: guminė danga
Gaminio matmenys: 68 x 18 x 25 mm
Prekės svoris (be priedų): 8,6 g

Pakuotėje yra:

1x ausinių vertėjas
1x USB įkrovimo laidas
3x pakaitinis silikoninis ausinės dangtelis
1x vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės