RF signalo detektorius + klaidų valytuvas GSM, GPS, RF įrenginiams

SKU: 09-068 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 100,84 U$
Kaina įskaitant PVM 121,00 U$
- +

Prekės aprašymas RF signalo detektorius + klaidų valytuvas GSM, GPS, RF įrenginiams

RF signalo detektorius + klaidų valytuvas GSM, GPS, RF įrenginiams. Vienas geriausių h ir laikomų detektorių su dviguba antena, skirta šnipinėjimo aptikimui GSM, GPS, RF įrenginiams. Detektorius atskleidžia stiprią radijo signalo spinduliuotę patalpoje ir taip aptinka galimą klaidą. Tai patobulintas detektorius su galinga dviguba GSM ir RF antena , kuri užtikrina didesnį jautrumą aptikti radijo bangas , šnipinėjimo įrenginius, taip pat didesnį nuotolio aptikimą . Itin didelis jautrumas ir platus aptikimo diapazonas užtikrins aukštą jūsų privatumo apsaugą nuo šnipų klausymosi mobiliuoju telefonu, stebėjimo verslo susitikimų metu, biuruose, namuose, klasėse, automobiliuose, viešbučiuose, persirengimo kambariuose ir kt.

rf signalo detektorius

Detektorius aptinka stiprios spinduliuotės buvimą erdvėje. Su tiksliu garso signalizavimu ir LED indikatoriais rodomas signalo stiprumas nukreipiant į spinduliuotės šaltinį arba į paslėptą šnipinėjimo įrenginį. Jautrumo nustatymas ir aptikimo dažnių diapazonas pasiekiami per jungiklį ir jautrumo rankenėlę.

vabzdžių valytuvas

Įrenginio išskirtinumas prieš konkurenciją rinkoje yra skaitmeninio signalo priėmimas ir jis ne tik praplečia aptikimo dažnių diapazoną, bet ir gali efektyviai užkirsti kelią signalo trukdžiams , pvz. Naujoviškas detektorius skirtas įspėti apie įvairių tipų šnipų pasiklausymą, transporto priemonių seklius, slaptą programinę įrangą mobiliuosiuose telefonuose, žaidimų sukčiavimo įrenginius ir kitus šnipinėjimo įrenginius.

Specifikacijos:

Ryšio diapazonas: 1MHz - 8000MHz
Dinaminio diapazono aptikimas:> 73db
Aptikimo jautrumas: <0,03mw
Aptikimo galia: 1,2 GHz belaidė kamera: 10 m², 2,4 GHz: 15 m²
Magnetinis diapazonas: 10 ~ 20 mm
Smeigtuko kamera: 10 ~ 20m
Mobilusis telefonas: 2G, 3G, 4G 10m²
Baterija: 3,7V 1000mAH
Darbo laikas: 8-12val.
Matmenys: 20,6 cm (aukštis) x 5,4 cm (plotis)
Svoris: 120g

Pakuotės turinys:

1x detektorius
2x antena (GSM, RF)
1x Micro USB laidas
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės