SPY KIT - FULL HD WiFi kamera akiniuose + Spy ausinė

SKU: 10-154 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 311,66 U$
Kaina įskaitant PVM 374,00 U$ 407,00 U$
- +

Prekės aprašymas SPY KIT - FULL HD WiFi kamera akiniuose + Spy ausinė

SPY KIT – FULL HD WiFi kamera akiniuose + Spy ausinė, užtikrina tiesioginį vaizdo perkėlimą per WiFi/P2P + bendravimas realiuoju laiku per šnipinėjimo ragelį. Elegantiški akiniai su FULL HD kamera ir „WiFi “ ryšiu bei šnipinėjimo ausine yra idealus šnipų derinys, norint stebėti ir bendrauti. Spy akiniai pasirūpins tiesioginiu nuskaitytų vaizdų perdavimu, o su bluetooth Spy rageliu galėsite bendrauti su kitu asmeniu telefonu. Unikalus šnipų rinkinys randa savo panaudojimą įvairiose gyvenimo situacijose, kai prireikia slaptos pagalbos telefone, tačiau reikia užtikrinti ir tiesioginį vaizdo perdavimą. randa panaudojimą įvairiose sudėtingose situacijose, kai reikia nepastebimos pagalbos telefonu, taip pat prireikia vaizdo perdavimo.

SET – Elegantiški akiniai su HD kamera ir „Spy“ ausine = Tiesioginė transliacija su „WiFi“ / P2P + bendravimas realiuoju laiku per „Spy“ ausinę

Akiniai su FULL HD šnipinėjimo kamera + P2P tiesioginis vaizdo perdavimas + WiFi. Elegantiški akiniai šnipams leidžia nepastebimai fiksuoti aplinką ir yra stilingas kasdienės aprangos aksesuaras. Su šiais šnipinėjimo akiniais jūs įrašote būtent tai, ką matote, ir tuo pat metu turite laisvas rankas , kad išvengtumėte įtarimo, kad filmuojate. Kitas privalumas yra tiesioginis WiFi perdavimas tiesiai į jūsų mobilųjį telefoną per „Pro iCam“ programą, kuri yra laisvai prieinama „ Android“ ir „iOS“ . Naudodami programėlę galėsite ne tik žiūrėti nuskaitytus vaizdus, bet ir atkurti jau įrašytus vaizdo įrašus. Dėl P2P palaikymo akinius galima prijungti prie interneto naudojant mobilųjį telefoną, per kurį sukuriate „WiFi Hotspot“, leidžiantį jūsų draugams žiūrėti tiesioginį interneto įrašą.

Kamera tikrai nepastebima ir jos visai nesimato

Full HD kamera su šnipinėjimo akiniais
Akiniuose yra įmontuotas judesio jutiklis, galintis fiksuoti judesį ir įspėti jus pranešimu tiesiai į jūsų mobilųjį telefoną per „Pro iCam“. Tai idealu, kai išeinate iš biuro ir norite būti informuoti, ar kas nors priartės prie jūsų darbo stalo. Nufotografuotas vaizdas įrašomas „Full HD“ 1920 x 1080p raiška 25 kadrų per sekundę greičiu „microSD“ kortelėje iki maksimalios 128 GB talpos. Akiniai aprūpinti integruota įkraunama 220 mAh baterija, įmontuota į akinių rėmelį. Baterija įkraunama per pridedamą mikro USB laidą.
wifi kamera akiniuose su palaikymu 128gb

Šnipų akiniai yra puikus pasirinkimas tais atvejais, kai reikia slapta įrašyti susitikimą, neįtariant dėl įrašymo. Akiniai turi platų panaudojimo spektrą, nes juos galite naudoti ir atostogoms, koncertams, sportui ar kitai veiklai, kai norite įrašyti savo potyrius. Prijungę Full HD akinius prie kompiuterio per USB, jie veikia kaip atminties kortelių skaitytuvas , o įrašytus vaizdo įrašus ir nuotraukas galite atsisiųsti tiesiai į kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį.

paslėpta wifi kamera su P2P perdavimu

Akinių savybės:

pliusas Elegantiški akiniai nuo saulės kasdieniam dėvėjimui su fotoaparatu
pliusas Full HD vaizdo įrašas
pliusas Judesio jutiklis su pranešimais
pliusas WiFi ir P2P palaikymas
pliusas Naudoja microSD korteles iki 128GB

Akinių specifikacijos:

Lustas: Hi3518E V200
Optika: 1,0 MP CMOS (OV9712
Nuotraukos raiška: 4032x3024
Vaizdo įrašo raiška: 1920x1080p
Kadrų dažnis: 25 kadrai per sekundę
Vaizdo įrašo suspaudimas: H.264
Fotografavimo kampas: 90°
Atminties kortelės: microSD kortelės 4-128GB
Baterija: 220 mAh
Įkrovimo laikas: 2-3 valandos
Baterijos veikimo laikas: iki 2 valandų (darbo laikas)
Tinklo ryšys: P2P, WiFi
Maitinimas: DC-5V
Maitinimo laidas: mikro USB
Sistemos palaikymas: iOS, Android
Matmenys: 30 mm x 30 mm x 150 mm
Svoris: 160 g

Šnipų ragelis su bluettooth 5W stiprintuvu, naujausio modelio kiekvienas iš mūsų žino gyvenimo situacijas, kai būtume dėkingi, jei kas nors galėtų patarti ar padėti keblioje situacijoje, niekam apie tai nežinant. Jis skirtas studentams per egzaminus, prekybininkams per verslo susitikimus ir kitoms situacijoms.

Šnipų ragelis yra revoliucinis įrenginys, leidžiantis susisiekti su kuo nors per atstumą per mobilųjį telefoną ar siųstuvą, niekam to nežinant. Principas paprastas, tereikia į ausį įkišti belaidę šnipo ausinę (kurios nesimato dėl savo miniatiūrinio dydžio) ir ant kaklo pakabinti bluetooth vėrinį (skirtą susieti su mobiliuoju telefonu) su ultra galia ir 5W galios stiprintuvu. , per kurį signalas belaidžiu būdu perduodamas į ausinę, kur signalas pasikeičia į balsą.

Rekomenduojame klientams nepirkti pigių žemos kokybės šnipinėjimo ausinių imitacijos per nepatikrintus pardavėjus.

Šnipinėjimo telefonui suteikiame 24 mėnesių garantiją. Ekspertų patarimai ir aptarnavimas. Šnipų ausinės yra suformuotos taip, kad puikiai tilptų į ausies būgnelį, todėl jos visiškai nesimato. Jie pagaminti iš nekenksmingos medžiagos.

šnipo ausinė
Naujausias pažangus populiariosios šnipų ausinės modelis. Palyginti su ankstesniu modeliu, jis turi patobulintą anatominę formą, kad ausis puikiai apsaugotų nuo garso nutekėjimo į aplinką. Ragelį sudaro jautrus imtuvas (ritė), stabilus mikrogarsiakalbis su labai švariu ir aiškiu garsu bei sumažintu triukšmu.
šnipinėjimo ragelis su bluetooth
Ausinė tiesiog įkišama į ausies kanalą. Prie ragelio pritvirtintas permatomas kabliukas, kuriuo lengva ištraukti ausinę. Norėdami dar lengviau valdyti ragelį , mūsų el. parduotuvėje siūlome magnetinį pincetą . Pakuotėje yra baterija, kuri veikia iki 7 valandų.
šnipinėjimo ragelis

Ausinių šnipo ypatybės

pliusas Profesionalus dizainas, puiki garso kokybė
pliusas Ergonomiška forma, patogus valdymas
pliusas Baterija: 1,55 V (337 SR 416SW) baterijos veikimo laikas iki 7 valandų
pliusas Matmenys: 13x6mm
pliusas Darbinis dažnis: visi dažniai
pliusas Bluetooth ryšys su mobiliaisiais įrenginiais.
pliusas Lengva valdyti ir priimti skambučius.
pliusas Laisvų rankų įrangos palaikymas dvipusiam ryšiui.
pliusas Galimybė pradėti įrašymą tiesiai iš savo telefono – leisti MP3 failus.
pliusas Vieno įkrovimo pokalbių laikas yra iki 12 valandų, budėjimo režimas – iki 130 valandų.
pliusas „Bluetooth“ kilpoje yra įmontuota 700 mAh ličio baterija
pliusas „Bluetooth“ kilpoje yra 5 W stiprintuvas
pliusas Integruotas mikrofonas

šnipų ragelių palyginimo lentelė

Pakuotėje yra

 • Akiniai su FULL HD kamera
 • Atminties kortelių skaitytuvas
 • Mikro USB laidas
 • Programinės įrangos CD
 • Akinių instrukcija
 • Naujausias šnipų telefonas
 • Mikrofonas
 • Bluetooth 5W - kaklo kilpa
 • USB kabelis
 • Maitinimo adapteris
 • Rankinis į ragelį

Komentarai

Kitos prekės