„Spy SET“ – „Full HD WiFi/P2P“ mini kamera su teksto fokusavimu + šnipinėjimo ausine

SKU: 10-644 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 247,50 U$
Kaina įskaitant PVM 297,00 U$ 396,00 U$
- +

Prekės aprašymas „Spy SET“ – „Full HD WiFi/P2P“ mini kamera su teksto fokusavimu + šnipinėjimo ausine

„Spy SET“ – „Full HD WiFi/P2P“ mini kamera su tiesioginiu perdavimu internetu su ekranu mobiliajame telefone su teksto fokusavimu + šnipo ausinė (nematomos ausinės). Šnipinėjimo įrenginyje yra įmontuota 1500 mAh ličio baterija ir šnipo ausinė, kuri leidžia žiūrėti filmuotą medžiagą realiu laiku ir tuo pačiu visiškai nepastebimai gauti nurodymus iš kito asmens per šnipo ausinę ausyje. .

Šis rinkinys suteikia unikalią galimybę užfiksuoti įvairias erdves, objektus ar tekstą ant popieriaus naudojant FULL HD skylutę, aplinkai nepastebėjus, ir tuo pačiu bendrauti su žmogumi telefonu per Spy ragelį. Visas bendravimas vyksta per P2P internetą, todėl galima stebėti kamerą ir bendrauti per šnipinėjimo ragelį be atstumo apribojimų (vienintelė sąlyga – interneto ryšys) per aplikaciją (iOS/Android) mobiliajame telefone . Įrenginyje nereikia SIM kortelės.

Į rinkinį įeina smeigtukų kamera ir geriausia belaidė šnipo ausinė
kurios veikia tik per vieną programą, susiejate ją su telefonu per „Wi-Fi“ (ne „Bluetooth“)

Fotoaparatas turi galimybę sufokusuoti objektyvą, o tai puikiai tinka, pavyzdžiui, per egzaminą, kai reikia fokusuotis į tekstą ant popieriaus. Fotoaparatą galite sufokusuoti sukdami mini objektyvą. Šis fotoaparatas skirtas įrašyti rašytinį ar spausdintą tekstą.
wifi pinhole kamera - įrašo tekstą ant popieriaus ir šnipinėjimo ausinę

Per programą galima tiesioginė transliacija iš fotoaparato + bendravimas per šnipinėjimo ragelį. Fotoaparatą su įmontuotu SPY rageliu bus galima panaudoti įvairiose sudėtingose ​​situacijose, kai reikalinga nepastebima pagalba telefonu ir tuo pačiu reikalingas vaizdo perdavimas, kad būtų galima geriau suprasti, kas vyksta, pvz. egzaminas ar testas.

SET – Mini skylutė Full HD kamera su Spy rageliu = vaizdo įrašas realiu laiku per WiFi + tiesioginis ryšys per Spy ragelį

mini šnipinėjimo kamera su šnipų ausinės klausymosi įrenginiu

Kameros įrašą galima žiūrėti internetu per Wi-Fi tinklą, naudojant programą (išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį). Ličio baterija kartu su mažais fotoaparato matmenimis puikiai suprojektuota nepastebimai išdėstyti fotoaparatą ant korpuso, bet ir viduje.

Fotoaparatas turi galimybę sufokusuoti objektyvą, o tai puikiai tinka, pavyzdžiui, per egzaminą, kai reikia fokusuoti į tekstą popieriuje.
Tiesiog pasukite objektyvą, sutelkiate dėmesį į tekstą, kurį reikia užfiksuoti

sutelkti dėmesį į tekstą – fotoaparato objektyvo pinhole cam

Todėl galimybė nuolat tiekti maitinimą per 5 V USB kintamosios srovės/nuolatinės srovės adapterį nebus ribojama įmontuotos baterijos veikimo trukmės. Kamera filmuoja FULL HD 1080P raiška, nepaisant minimalių objektyvo matmenų, kurie yra tik 8 mm . Fotoaparatas įrašus saugo „micro SD“ kortelėje ( palaikoma iki 128 GB ). Kamera turi fotografavimo ir vaizdo įrašymo funkciją. Dvipusis ryšys yra įmanomas naudojant programą dėl kameros korpuse įmontuoto mikrofono (schemos plokštėje šalia mygtukų). Pakuotėje taip pat yra atsarginių mygtukų , kuriuos užsidedate ant objektyvo ir taip pasieksite tobulą kamufliažą ant drabužių , kuriuose bus paslėpta kamera. Ragelis prijungtas prie antenos, kuri yra ant pailginto kabelio ir išveda iš fotoaparato korpuso. Dėl šio prailginimo baltą anteną galima uždėti ant peties, kuo arčiau ragelio, kad būtų galima perduoti aukščiausios kokybės signalą.

FULL HD WiFi IP kamera su dvipusiu ryšiu ir bevieliu rageliu studentams

Pinhole kamera su teksto įrašymu wifi p2p per internetą

Maži matmenys, nepastebėjimas, galimybė prisijungti per wifi paverčia šią kamerą labai naudingu įrankiu lyginant su didelėmis apsaugos kameromis. Didžiausias šios kameros privalumas yra tas, kad ji fiksuoja realų žmonių elgesį, kurie nežino, kad yra stebimi apsaugos kameros.

Kameros korpusas (juodas PCB) gali įkaisti, todėl nerekomenduojama fotoaparato dėti tiesiai ant korpuso (odos).

mygtuko skylutė kamera + šnipinėjimo ausinė tekstiniams egzaminams

Pinhole kameros savybės:

pliusas Jis palaiko tiek Android, tiek iOS mobiliuosius telefonus
pliusas Vaizdo įrašas, kurio skiriamoji geba yra iki 1080p
pliusas Atminties kortelių palaikymas iki 128 GB
pliusas Baterijos talpa užtikrina nepertraukiamą veikimą iki 5 valandų

Pinhole kameros specifikacijos:

Jutiklis: CMOS
Vaizdo įrašo raiška: 1080p
Objektyvas su rankiniu fokusavimu
Baterija: įkraunama 1500 mAh ličio
Baterijos veikimo laikas: iki 5 valandų
Įkrovimas: USB 5V 1A arba 2A
Jutiklio dydis: 1/3"
Atmintis: palaiko micro SC kortelę iki 128 GB
Ryšys: Wifi standartas IEEE802.11b/g/n/
WiFi dažnis: 2,4GHz ~ 24835GHz
Kameros matmenys: Objektyvas 8x8 mm + laidas prie fotoaparato 12 cm

Kiekvienas iš mūsų žino gyvenime situacijų, kai būtume dėkingi, kad kas nors patartų, padėtų sunkioje situacijoje, niekam apie tai nežinant. Jis skirtas studentams egzaminų metu, verslininkams verslo derybų metu ir kitose situacijose. Šnipų ausinė – tai revoliucinis įrenginys, leidžiantis su kuo nors bendrauti nuotoliniu būdu per mobilųjį telefoną ar raciją, bet niekam apie tai nežinant. Principas labai paprastas, tereikia į ausį įsikišti belaidę šnipo ausinę, kuri dėl savo miniatiūrinių išmatavimų visiškai nesimato, ant savęs uždedate indukcinę ritę su kamera, per kurią signalas belaidžiu būdu perduodamas į ausinę, kur signalas paverčiamas balsu.

Galimybės naudoti rinkinį šnipo ausinę + mini kamerą su kamufliažo mygtukų rinkiniu

fotoaparatas ir šnipo ausinė, skirta studentų testams

Naujausias patobulintas populiariosios šnipų ausinės modelis. Palyginti su ankstesniu modeliu, jis turi patobulintą anatominę formą , kad būtų galima puikiai užsandarinti ausį nuo garso nutekėjimo į aplinką. Ragelį sudaro pažangiausias jautrus imtuvas (ritė) , stabilus mikrogarsiakalbis su labai aiškiu ir švariu garsu su minimaliu triukšmu.

mokinio rinkinys – šnipų klausymosi ausinė testams

Jūs tiesiog įkiškite ausines į ausies kanalą. Prie ausinės pritvirtintas permatomas kabliukas, kuriuo lygiai taip pat lengvai galėsite nuimti ausinę nuo ausies. Norėdami dar lengviau valdyti ragelį, mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlome magnetinius pincetus .

Šnipo ausinės savybės

pliusas Profesionalus dizainas, puiki garso kokybė
pliusas Ergonomiška forma, patogus valdymas
pliusas Baterija: 1,55 V (337 SR 416SW) Baterijos veikimo laikas iki 7 valandų
pliusas Matmenys: 13x6 mm
pliusas Veikimo dažnis: visi dažniai
pliusas Belaidis ryšys su mobiliaisiais įrenginiais (telefonu, planšetiniu kompiuteriu)
pliusas Lengva valdyti ir priimti skambučius.
pliusas Laisvų rankų įrangos palaikymas dvipusiam ryšiui.
pliusas Galimybė pradėti įrašymą tiesiai iš telefono – leisti MP3 failus.
pliusas Pokalbių laikas vienu įkrovimu yra iki 12 valandų, budėjimo laikas iki 130 valandų.

Į rinkinio paketą įeina:

1x Micro pinhole kamera + ličio baterija + antena
1x mygtukų rinkinys kamufliažui
1x Spy ausinė
1x Baterija belaidžiam rageliui
1x USB laidas maitinimui
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės