TIMEKETTLE M3 vertimo ausinės – ONLINE/OFFLINE vertimas/muzika/telefono skambučiai

SKU: 70-024 Turiu klausimą
Gamintojas LAIKAS
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 201,66 U$
Kaina įskaitant PVM 242,00 U$
- +

Prekės aprašymas TIMEKETTLE M3 vertimo ausinės – ONLINE/OFFLINE vertimas/muzika/telefono skambučiai

TIMEKETTLE M3 vertimo ausinės – ONLINE/OFFLINE vertimas/muzika/telefono skambučiai. Vertėjas palaiko iki 40 kalbų vertimą INTERNETU. Pas mus galite įsigyti unikalų vertėją, skirtą dvipusiam balso vertimui realiuoju laiku visame pasaulyje. Jie leis jums keliauti po pasaulį be kalbos barjero. Belaidės ausinės su intelektualiu vertėju, kurios keičia komunikaciją nepaisant kalbos barjerų . Patogus vertimas realiu laiku tiesiai per ausines, tarsi vertėjas verčia tiesiai į ausines.

40 kalbų palaikymas internete ir 8 kalbų neprisijungus . Kai tik ištrauksite vertėją, jis iškart prisijungs prie jūsų išmaniojo telefono (iOS/Android palaikymas). Leiskite mėgstamo stiliaus muziką arba atsiliepkite telefonu ir, kai tik prireiks vertimo, greitai perjunkite į mūsų programą. Atverčiamos ausinės yra suderinamos su iOS ir Android programomis ir turi unikalią Qualcomm Bluetooth 5.2 technologiją, kurios atstumas yra iki 10 metrų. Išmaniosios ausinės yra ergonomiško saugaus dizaino, tvirtai ir patogiai priglunda prie ausies, yra atsparios prakaitui ir vandeniui, turi IPX4 apsaugą.

Balso vertėjas (vertėjas) Timekettle M3 ausinės (taip pat muzikos klausymui ar telefono skambučiams)

timekettle m3 - vertimo klausos aparatas

3 viename: vertimas, muzika ir telefono skambučiai

Ar klausai muzikos ir staiga kažkas prieina prie tavęs? Tiesiog perjunkite režimą bakstelėdami ragelį ir būsite vertimo režime! Keliaujant į užsienį nėra nieko blogiau, kaip įstrigti nepažįstamoje vietoje be galimybės efektyviai bendrauti. Su M3 vertėju niekada nepateksite į tokią situaciją, nes jis užtikrins natūralų bendravimą realiu laiku, nenaudojant rankų. Keliaudami pasinerkite į vietinę kultūrą, atvirai išreikškite save ir užmegzkite prasmingesnius ryšius su sutiktais žmonėmis.
kišeninis vertėjas m3 laikrodis

95% tikslumas, mažas atsako laikas 0,5 s, aktyvus triukšmo blokavimas, ilgas baterijos veikimo laikas

Su 6 pasaulinio lygio vertėjais (DeepL, Google, Microsoft, iFlytek, AmiVoive, Hoya) ausinės verčia greitai ir tiksliai . Su tiksliu aktyviu triukšmo blokavimu, užtikrinančiu nepakeičiamą garso kokybę, su kuria galite sumažinti išorinį garsą iki 30 dB. M3 užtikrina iki 7,5 valandų baterijos veikimo laiką per vieną įkrovimą, daugiau nei 24 valandas su įkrovimo dėklu (Dock Station) ir maždaug 30 dienų budėjimo režimu.

balso kalbos vertėjas

Vertėjas palaiko iki 40 kalbų vertimą INTERNETU (įskaitant skirtingus 93 kirčius)

Palaikomų kalbų, skirtų vertimui INTERNETU, sąrašas:

Arabų, anglų, bulgarų, kinų, čekų, danų, suomių, prancūzų, graikų, hebrajų, hindi, olandų, kroatų, vengrų, indoneziečių, japonų, kantoniečių (Honkongas), katalonų, korėjiečių, malajų, vokiečių, norvegų, lenkų, portugalų, rumunų, rusų, ispanų, slovakų, slovėnų, švedų, italų, tamilų, telugų (Indija), tajų, turkų, vietnamiečių ir kt.

Anglų kalboje galite pasirinkti iki 13 skirtingų akcentų , tokių kaip (JAV, Australija, Kanada, JK kiti...) Taip pat ispanų kalboje galite pasirinkti iki 20 skirtingų akcentų (Ispanija, JAV, Dominikos Respublika, Meksika, Venesuela ir kt.). ..) taip pat arabų kalba, galite pasirinkti iki 15 skirtingų akcentų, tokių kaip (Jungtiniai Arabų Emyratai, Egiptas, Izraelis, Marokas ir kt.)

vertimas iki 40 kalbų INTERNETU - timekettle m3

Vertimas neprisijungus 8 kalbomis

M3 vertėjas palaiko vertimą neprisijungus 8 kalbomis. Taigi, net jei esate lifte ar lėktuve su blogu signalu, galite greitai pereiti prie vertimo neprisijungus ir tęsti pokalbį.

Galimos šios OFFLINE vertimo kalbos:

Nuo kinų iki anglų, japonų, prancūzų, ispanų, korėjiečių, rusų ir vokiečių
Nuo anglų iki japonų, prancūzų, ispanų, korėjiečių, kinų, rusų ir vokiečių kalbų

vertimas neprisijungus 8 kalbomis

3 režimai visiems jūsų poreikiams

Lietimo režimas – nebereikia pauzių tarp sakinių vertimui, M3 ausinės automatiškai pasirenka sakinius ir logiškai išverčia, kad pokalbis vyktų sklandžiai
Klausymosi režimas – šis režimas gali atpažinti, automatiškai pasirinkti sakinius ir nuolat į ausį išversti juos į pasirinktas kalbas.
Garsiakalbio režimas – šis režimas skirtas paprastiems trumpiems klausimų-atsakymų sakiniams.

timekettle m3 – trys vertimo režimai

6 pirmaujantys vertimo įrankiai pasaulyje

Ausines maitina 6 pirmaujantys vertimo įrankiai pasaulyje (DeepL, Google, Microsoft, iFlytek, AmiVoive, Hoya) ir patentuotas Timeketle vertėjas. Kartu jie suteikia greitesnius ir tikslesnius vertimus, kuriuos galite naudoti susitikimuose ar pokalbiuose.
timekettle m3 travel klausos aparato vertėjas

Bendraukite visur be apribojimų

M3 elektroninis kalbos vertėjas atvers jums naujų galimybių visame pasaulyje! Jis skirtas absoliučiai visiems, nesvarbu, ar tai būtų vaikai, ar pagyvenę žmonės, kurie tikrai įvertins jo naudojimo patogumą. Balso vertėjas, kuris bus su jumis, kad ir kur eitumėte. Jis gali be problemų išversti ilgus sakinius (ne tik trumpas frazes). Kalbantis vertėjas internetu M3 yra mūsų elektroninėje parduotuvėje tiesiogiai parduodamas - kaina yra daugiau nei tinkama jo naudojimui

Vertėjas timekettle m3 į ausį įdedamas klausos aparatas


Didelio tikslumo aktyvus triukšmo mažinimas užtikrina bekompromisę garso kokybę

Su mūsų didelio tikslumo ANC valdikliu M3 gali pasiekti maksimalų 30 dB aktyvaus triukšmo mažinimo gylį , išlaikant komfortą ausyje. Taigi nenuleiskite triukšmo.

vertėjas M3 timekettle - triukšmo mažinimas

Atskirų Timekeetle vertėjų modelių palyginimas

Skirtumas nuo senesnės versijos M2 yra tas, kad M3 turi dvigubą mikrofoną (M2 turi tik vieną mikrofoną), padidintą baterijos veikimo laiką iki 7,5 valandos (M2 iki 5 valandų), aktyvų triukšmą. slopinimas klausantis muzikos ir kokybiškas vertimo algoritmas.

timekettle m3 - prekių palyginimas

Specifikacija:
 • Modelis: M3
 • Matmenys: 155×101×45 mm
 • Svoris: 178 g
 • Baterija: 50 mAh
 • IP apsauga: IPX4
 • Bluetooth diapazonas: iki 10 m
 • Įkrovimo laikas: apytiksl. 1,5 val
 • Jungties tipas: USB Type-C
 • Ryšys: Bluetooth 5.2
 • Baterijos veikimo laikas iki 16 valandų / 4 įkrovimai iš maitinimo doko
 • iki 7,5 valandos baterijos veikimo vienu įkrovimu, daugiau nei 24 valandų akumuliatoriaus veikimo laikas su įkrovimo dėklu (doko stotis)
 • maždaug iki 30 dienų budėjimo režimu
timekettle m3 vertėjas – pakuotės turinys
Pakuotės turinys:
2x Bluetooth ausinės M3
1x įkrovimo stotelė
1x USB maitinimo laidas
2x ausies kabliukas
2x atsarginiai ausų kištukai (ausų kamšteliai)
1x vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės