Timekettle WT2 Edge – „Bluetooth“ balso vertėjo ausinės

SKU: 70-022 Turiu klausimą
naujas nuolaida Timekettle WT2 Edge – „Bluetooth“ balso vertėjo ausinės
Gamintojas LAIKAS
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 256,66 U$
Kaina įskaitant PVM 308,00 U$ 352,00 U$
- +

Prekės aprašymas Timekettle WT2 Edge – „Bluetooth“ balso vertėjo ausinės

Timeketle WT2 Edge – „Bluetooth“ balso vertėjo ausinės. Bendravimas užsienyje jums bus gana lengvas, nepaisant kalbos barjerų. Timekettle WT2 Edge yra absoliučiai unikalus vertėjas, skirtas dvipusiam balso vertimui realiuoju laiku pasaulyje, jį galite įsigyti mūsų parduodamoje elektroninėje parduotuvėje. Belaidės ausinės su išmaniu vertėju, kurios atneša komunikacijos revoliuciją. Tai pirmasis pasaulyje kalbantis vertėjas su dirbtiniu intelektu patogiam vertimui realiuoju laiku tiesiai per ausines, ty nereikia vertimo tiesiogiai per išmanųjį telefoną.

Timekettle WT2 Edge – „Bluetooth“ balso vertėjas

Šis geriausias internetinis kalbos vertėjas sujungia pažangiausią balso algoritmą ir mašininio vertimo technologiją. iš naujo apibrėžė vertėjus reikšmingu ir novatorišku būdu, suteikdamas naujų galimybių savo vartotojams ir įmonėms rinkoje. Elektroninis sakinių ir tekstų vertėjas, kuris pakeis jūsų požiūrį į bendravimą ir keliones po pasaulį, kad ir ką jums reikėtų versti. Nereikės brangesnio kalbos vertėjo ar google vertėjo.

Vertėjas palaiko vertimą į iki 40 kalbų (įskaitant įvairius 93 kirčius)

Palaikomų vertimo kalbų sąrašas:

arabų, anglų, bulgarų, kinų, čekų, danų, suomių, prancūzų, graikų, hebrajų, hindi, olandų, kroatų, vengrų, indoneziečių, japonų, kantoniečių (Honkgkongas), katalonų, korėjiečių, malajų, vokiečių, norvegų, lenkų, portugalų, rumunų, rusų, ispanų, slovakų, slovėnų, švedų, italų, tamilų, telugų (Indija), tajų, turkų, vietnamiečių ir kt.

Anglų kalboje galite pasirinkti iki 13 skirtingų akcentų , tokių kaip (JAV, Australija, Kanada, JK kt..) Taip pat ispanų kalboje galite pasirinkti iki 20 skirtingų akcentų (Ispanija, JAV, Dominikos Respublika, Meksika, Venesuela ir kt.). ) taip pat arabų kalba galite pasirinkti iki 15 skirtingų akcentų , tokių kaip (Jungtiniai Arabų Emyratai, Egiptas, Izraelis, Marokas ir kt.) Taigi taip pat anglų-ispanų arba vokiečių-ispanų sakinių ir tekstų vertėjas (balsas) .

wt2 edge kalbos vertėjas

WT2 Edge naudoja 15 serverių visame pasaulyje itin greitam vertimui

wt2 edge – pasaulio kalbų vertimas

Palyginti su ankstesniu WT2 Plus modeliu, naujasis WT2 Edge yra 33 % mažesnis ir 46 % lengvesnis.

wt2 edge – revoliucinis kalbos vertėjas

WT2 Edge vertėjo naudojimo būdas gana paprastas, tereikia į mobilųjį telefoną atsisiųsti laisvai prieinamą aplikaciją „timekettle“ (iOS, Android), susieti su ausinėmis Bluetooth ryšiu (min. Bluetooth versija 4.2 ir naujesnė), tada abu asmenys įkiša ragelį prie ausies ir gali nedelsdami susisiekti. Bendravimo principas yra toks, kad jūs kalbate savo kalba, o kitas asmuo išgirsta vertimą ragelyje nustatyta kalba. Todėl tikras bendravimas akis į akį nebebus problemų. Revoliucinis vertėjas bus naudingas keliaujant, verslo kelionėse, lankantis tarptautinėse parduotuvėse ar viešbučiuose ir daugeliu kitų atvejų, kai bendravimas yra kliūtis.

wt2 edge – kalbos vertimas visame pasaulyje

Pristatykite save pasauliui!

Keliaujant į užsienį nėra nieko blogiau, kaip įstrigti nežinomoje vietoje be galimybės efektyviai bendrauti. Su WT2 Edge niekada nepateksite į tokią situaciją, nes tai užtikrina natūralų ryšį realiuoju laiku nenaudojant rankų. Keliaudami pasinerkite į vietos kultūrą, atvirai išreikškite save ir užmegzkite prasmingesnius ryšius su sutiktais žmonėmis.

wt2 edge timekettle – patogus kalbos vertimas

Greitas aktyvavimas – paruoštas naudoti kompiliatorius bet kuriuo metu

WT2 Edge yra unikalus savo signalų apdorojimo technologija, kuri skiriasi nuo kitų konkurentų rinkoje. Bendravimui nebūtina aktyvinti telefono arba kitam žmogui nereikia parsisiųsti išmaniosios aplikacijos. Viskas, ko jums reikia bendravimui, yra tai, kad abu įkišite belaidį ragelį į ausį, o WT2 pasirūpins patogiu vertimu.

wt2 edge – timekettle vertėjas

ON-THE-GO išmanusis algoritmas

Pagrindinis algoritmas leidžia bendrauti net ir triukšmingiausioje lauko aplinkoje. Su automatiniu balso aptikimu ir signalo paėmimu WT2 užtikrina visišką laisvų rankų ryšį įvairiomis kalbomis . Bendravimas užsienyje jums bus lengvas, nepaisant kalbos barjerų.

kalbos vertimas - timekettle wt2 edge

Dvigubas triukšmo mažinimas – kiekvienas žodis svarbus!

Remiantis algoritmais ir triukšmo mažinimu, WT2 Edge vertimo tikslumas yra iki 95 % , todėl jūsų pokalbis su užsieniečiu tampa visiškai natūralus.

kalbos vertimas – balso vertėjas

Daugiakalbis globalizacijos palaikymas

„WT2 Edge“ šiuo metu palaiko 40 kalbų ir 93 tarmes , kurios bus pridėtos ir atnaujintos ateityje.

wt2 edge vertėjas – kalbos palaikymas

Ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas – ilgiau nei reikia!

WT2 Edge užtikrina iki 5 valandų baterijos veikimo laiką vienu įkrovimu, daugiau nei 12 valandų su įkraunamu dėklu – doko stotele ir iki maždaug 30 dienų budėjimo režimu.

timekettle wt2 plus

Vertėjų palyginimo lentelė:

kompiliatoriaus vertėjas

Funkcijos:

Puikus dizainas
Baterijos veikimo laikas iki 12 valandų
Automatinis ryšys
Vertimas iš 40 kalbų ir 93 kirčiai kiekvienai kalbai
Suderinamas su iOS ir Android
95% vertimo tikslumas

Specifikacijos:

Produktas: WT2 krašto vertėjas
Gamintojas: Timekettle
Spalva: balta
Kalbos palaikymas: 40
Kirčių skaičius: 93
Palaikymas: Bluetooth 4.2 ir naujesnės versijos (mobilusis ryšys per programą)
Baterijos įkrovimas: ličio polimeras / 90 minučių
Baterijos veikimo laikas iki 12 valandų / 4 įkrovimai iš maitinimo doko
Nepertraukiamas vertimas: 3 val
Sistemos palaikymas: iOS 11.0 / Android 7.0 ir naujesnės versijos

Pakuotėje yra:

2x Bluetooth ausinės
1x įkrovimo stotelė
1x USB maitinimo laidas
2x ausies kabliukas
2x atsarginiai ausų kištukai (ausinės)

wt2 kraštas

Komentarai

Kitos prekės