Vamzdžių kamera – endoskopas

SKU: 92-006 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 68,75 U$
Kaina įskaitant PVM 82,50 U$
- +

Prekės aprašymas Vamzdžių kamera – endoskopas

Vamzdžių kameros - endoskopinės ir kitos apžiūros kameros parduodamos internetu - gera kaina. Esame fotoaparatų pasaulio specialistai. USB pinhole kamera - endoskopas, kurio skersmuo tik 5,5 mm ir vaizdo raiška 640 * 480 pikselių. Kad būtų pasiektas puikus įrašas net esant sudėtingoms apšvietimo sąlygoms, endoskopinėje kameroje yra įmontuoti 6 vnt.

Naršykite net nepasiekiamas vietas ir sukurkite aiškų vaizdą apie jas naudodami kompiuterio ryšį. Lankstus 83 cm ilgio žąsies kaklelis idealiai tinka vizualiai apžiūrėti nepasiekiamas vietas. Pritemdomas fotoaparato apšvietimas su 6 vnt LED užtikrina optimalų apšvietimą. Maitinimas tiekiamas tiesiogiai per USB. Tinka visoms reikmėms, kur reikia pamatyti smulkiausias detales. Veikimui būtinas su Windows® suderinamas kompiuteris. USB kabelio ilgis yra iki 2 metrų, to pakanka daugeliui programų.

USB tikrinimo kamera

Naudojimas: Tinka naudoti geodezinių vamzdžių sekcijoje, objektuose, įrenginių įrangoje, povandeniniam tyrinėjimui, montavimui, montavimui, statybai, dirbtuvėms, laboratorijoms, švietimui, automobilių priežiūrai ir remontui, neprieinamų vietų tikrinimui ir kt.

Specifikacijos:

Modelis: 98AC
Sąsaja: USB 2.0
Operacinės sistemos palaikymas: Windows
Jutiklis: 1/CMOS 10VGA
Vaizdo įrašo raiška: 640 * 480 pikselių
Kadrų dažnis: 30 / fps – kadrai per sekundę
Kameros skersmuo:. 5,5 mm
Šviesos šaltiniai: LED (6 vnt.)
Vamzdžio kameros ilgis: 830 mm
Atsparumas vandeniui: IP67
USB laido ilgis: 2000 mm
Matymo kampas: 60°
Židinio nuotolis: 3-8 cm

Komentarai

Kitos prekės