Veho Pebble Explorer 8400mAh - nešiojama baterija

SKU: 11-134 Turiu klausimą
Gamintojas /
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 82,50 U$
Kaina įskaitant PVM 99,00 U$
- +

Prekės aprašymas Veho Pebble Explorer 8400mAh - nešiojama baterija

Veho Pebble Explorer 8400mAh nešiojama baterija ir įkroviklis mobiliesiems telefonams, MP3 grotuvams, GPS įrenginiams, fotoaparatams ir daugeliui kitų gaminių.

PEBBLE™ Explorer turi didelę 8400 mAh talpą ir dvigubą USB prievadą, skirtą įkrauti 2 įrenginius vienu metu .

Su 2,1 A išėjimu PEBBLE™ Explorer sukurtas taip, kad būtų galima įkrauti planšetinius kompiuterius pačiu efektyviausiu būdu. Tai reiškia, kad planšetinio kompiuterio maitinimas pakeičiamas kuo greičiau, kai išsikraunate mažai ir esate toliau nuo maitinimo šaltinio. Nesijaudinkite, jei jūsų išmanusis telefonas taip pat mažai įkrautas, nes „Explorer“ dviejų prievadų dizainas reiškia, kad jis gali įkrauti 2 įrenginius vienu metu. Galinga 8400 mAh baterija gali visiškai įkrauti daugumą planšetinių kompiuterių, o daugumą išmaniųjų telefonų – iki 5 įkrovimų.

Stilingas mėlynas LED maitinimo indikatorius reiškia, kad galite atidžiai stebėti tikslią Explorer talpą kraunant įrenginius ir įkraunant Explorer. 8 valandų įkrovimas iš tinklo prie Explorer suteiks jūsų nešiojamiesiems įrenginiams papildomo naudojimo valandų, kol būsite toli nuo elektros tinklo, todėl jis yra puikus kompanionas stovyklaujant, žygiams, festivaliams ir verslo vartotojams, kurie ilgą laiką lengvai išsikrauna savo nešiojamus įrenginius. užimta diena.

Veho Pebble nešiojamas akumuliatorius Explorer planšetiniams kompiuteriams
Pagrindiniai bruožai: Veho Pebble nešiojamasis akumuliatorius Explorer
- Galinga 8400 mAh nešiojama ir įkraunama baterija planšetiniams kompiuteriams, išmaniesiems telefonams ir USB įkraunamiems įrenginiams
- Dvi 2,1 amperų USB išėjimai, skirti greitai ir efektyviai įkrauti planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus
- Skaitmeninis LED indikatorius, rodantis tikslią procentinę galimą įkrovą
- Automatinis išjungimo režimas, apsaugantis nuo trumpojo jungimo, per didelės srovės, per didelio įkrovimo ir per didelio iškrovimo
- 8 valandų įkrovimo laikas leis kelių įrenginių (iPad, iPod, „Kindle“, „Samsung Galaxy“, „iPhone“, išmaniųjų telefonų ir t. t.) nešiojamų baterijų veikimo trukmei savaites.

Dėžėje:

- PEBBLE™ Explorer įkraunama baterija
- Maišelis jungtims ir laidams nešti
- Įkrovimo laidas
- Mini USB, Micro USB, dviejų 30 kontaktų / Samsung Galaxy planšetinio kompiuterio jungtys
- Greitas pradmenų gidas

Komentarai

Kitos prekės