Veho Pebble Pro XT-13200mAh - nešiojama baterija

SKU: 11-037 Turiu klausimą
Gamintojas /
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 90,75 U$
Kaina įskaitant PVM 108,90 U$
- +

Prekės aprašymas Veho Pebble Pro XT-13200mAh - nešiojama baterija

Veho Pebble Pro XT-13200mAh nešiojama baterija ir įkroviklis mobiliesiems telefonams, MP3 grotuvams, GPS įrenginiams, fotoaparatams ir daugeliui kitų gaminių.

PEBBLE™ Pro-XT 13200 mAh nešiojamas akumuliatoriaus įkroviklis mobiliesiems įrenginiams ir nešiojamiesiems kompiuteriams

PEBBLE™ Pro-XT yra privalomas aksesuaras tiems, kuriems trūksta energijos keliaujant arba kai ilgą laiką nėra nuo maitinimo šaltinio. PEBBLE™ Pro-XT yra su 10 jungčių populiariausiems nešiojamiesiems kompiuteriams / nešiojamiesiems kompiuteriams / planšetiniams kompiuteriams ir 5 jungtys populiariausiems telefonams (Samsung / Micro USB / Mini USB).

PEBBLE™ Pro-XT turi galimybę pasirinkti tinkamą įrenginio įtampą ir tuo pačiu metu įkrauti nešiojamąjį kompiuterį ir telefoną. PEBBLE™ Pro-XT pristatomas su kelių regionų įkrovimo adapteriu, kad galėtumėte įkrauti bet kurioje galutinėje paskirties vietoje.

Jis ne tik įkrauna populiarius mobiliuosius įrenginius, tokius kaip iPhone (naudojant savo laidą), Blackberry, iPad, bet ir dažniausiai naudojamus nešiojamuosius kompiuterius.

Dėl didžiulio 13 200 mAh reitingo jis gali įkrauti iPhone daugiau nei 10 kartų, o su 5 skirtingais mobiliųjų telefonų antgaliais ir 10 skirtingų nešiojamųjų kompiuterių antgaliais (16 V ir 19 V, esant 3,5 A išėjimui) jis yra tikrai universalus.

*Atkreipkite dėmesį, kad šiame gaminyje nėra Apple Lightning jungties*


Pagrindiniai bruožai: Veho Pebble Pro XT įkroviklis ir baterija nešiojamam kompiuteriui ir planšetiniam kompiuteriui

- Didžiulė 13 200 mAh talpa, galinti išplėsti populiariausius nešiojamuosius kompiuterius / internetines knygas / planšetinius kompiuterius iki 3,5 amperų mažiausiai 2–5 valandomis (priklausomai nuo įrenginio specifikacijų)
- 10 jungčių, skirtų populiariausiems nešiojamiesiems kompiuteriams / tinklo knygoms / nešiojamiesiems kompiuteriams ir 5 nešiojamųjų įrenginių jungtys, skirtos Blackberry / išmaniesiems telefonams / kitiems nešiojamiems USB įrenginiams
- Automatinis išjungimo režimas, apsaugantis nuo trumpojo jungimo, per didelės srovės, per didelio įkrovimo ir per didelio iškrovimo
- Dviejų prievadų įkrovimas nešiojamam kompiuteriui ir telefonui vienu metu
- Pristatomas su kelių regionų pagrindiniu įkrovimo adapteriu, puikiai tinkančiu įkrauti keliaujant, kad ir kokioje šalyje būtumėte.

Dėžutėje yra:

- Pebble Pro
- 10 jungčių nešiojamiesiems kompiuteriams
- 5 jungtys telefonams
- Kelių regionų įkrovimo adapteris
- Maišelis
- Instrukcijų vadovas

Atminkite, kad VCC-A010-PRO-XT šiuo metu nėra patarimo, kaip įkrauti bet kurį „Macbook“. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad PEBBLE™ Pro-XT skirtas tik nešiojamiesiems kompiuteriams ir nešiojamiesiems kompiuteriams įkrauti per nuolatinės srovės prievadą ir USB įkraunamus įrenginius per USB prievadą. Jis neįkraus kitų elektroninių prietaisų, kurie nepriklauso nė vienai iš šių kategorijų.


Veho Pebble Pro-XT baterija ir įkroviklis nešiojamam kompiuteriui ir planšetiniam kompiuteriui

Komentarai

Kitos prekės