Vertėjas per bluetooth ausines su dėklu Supreme BTLT 200

SKU: 70-016 Turiu klausimą
Gamintojas AUKŠČIAUSIAS
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 155,84 U$
Kaina įskaitant PVM 187,00 U$
- +

Prekės aprašymas Vertėjas per bluetooth ausines su dėklu Supreme BTLT 200

Vertėjas per ausines su dėklu ir įkrovimo doku bei „Bluetooth“ jungtimi su išmaniuoju telefonu – Supreme BTLT 200. „Bluetooth“ ausinės 2in1, skirtos „Android“ ir „iOS“, verčiančios internetu ir neprisijungus su abipusiu momentiniu ryšiu realiuoju laiku. Šis galingas „Supreme BTLT 200“ siūlo 6 skirtingus vertimo režimus visiems vertimo poreikiams, o realiuoju laiku vykdomas dvikryptis vertimas į daugiau nei 33 kalbas. Ir jis turi paprastą naudojimą ir puikias funkcijas. Vertėjas padeda žmonėms suartėti, o keliauti po pasaulį yra daug lengviau ir saugiau. Šis skaitmeninis vertėjas, be jokios abejonės, gali tapti jūsų vertingiausiu įrankiu svečioje šalyje. Programa , skirta valdyti vertėją, taip pat visi būsimi atnaujinimai yra visiškai nemokami SUPREME balso vertėjo savininkui.

Svarbiausios kišeninio vertėjo funkcijos yra dvipusis balso vertimas realiuoju laiku ir galimybė priimti skambučius bei klausytis muzikos.

Internetinis kelionių vertėjas yra mini kompaktiškas 38 x 22 x 54 mm, o įkrovimo dėklo svoris yra tik 22,4 g. Jo akumuliatoriaus talpa yra 50 mAh, nepertraukiamai veikiant iki 3 valandų ( iki 120 valandų budėjimo režimu ), akumuliatoriaus įkrovimas trunka apie 2 valandas. Speciali programa yra suderinama su iOS ir Android įrenginiais . Kalbėkite visomis kalbomis naudodami šį realiojo laiko kalbos vertėją , kuris gali išversti šnekamąsias kalbas į jūsų gimtąją kalbą ir atvirkščiai. Su pridedama mobiliąja programa, skirta „Android“ ir „iOS“, ir dviejų kanalų „Bluetooth 5.0“ rageliu , tai tikrai puiki technologinė patirtis.
bluetooth vertėjas

Mėgstate keliauti, dirbti tarptautinėje aplinkoje ar norite išmokti naujų kalbų? Turime jums puikų sprendimą - SUPREME BTLT 200 nešiojamų ausinių vertėjas , paprastas įrenginys, kuris verčia jūsų pokalbius realiu laiku! Lankantis svečioje šalyje kalbos barjeras yra viena didžiausių problemų. Išmanusis kalbos vertėjas su nemokama programa gali akimirksniu išversti tai, ką sakote, realiuoju laiku ir atkurti vietiniams gyventojams jų gimtąja kalba. Vėliau tai, ką jie sako, bus nedelsiant išversta atgal į jūsų telefoną. Su Supreme BTLT 200 balso vertėju lengva kalbėtis net ir ta kalba, kuria niekada nekalbėjote.

Yra keli vertimo režimai. Vertimas akis į akį „AKIS Į VEIDĄ“ tuo atveju, jei vartotojas nori asmeniškai pabendrauti su žmonėmis keliaudamas. Susitikimo režimas „SUSITIKIMAS“ ,   bendraukite su žmonėmis susitikime, konferencijoje ar seminare realiu laiku, visi kalba ir klausosi savo kalba. Arba verslo susitikimo metu, grupiniam vertimui bendravimui realiu laiku „GROUP TALK“ su keliais žmonėmis bet kurioje pasaulio vietoje, kiekvienas savo kalba. „DIRECT TALK“ – momentinis vertimas privačiam žodiniam bendravimui vienas su kitu su bet kuo visame pasaulyje. Ir transliacijos režimas „BRROADCAST MODE“ , kad pasikalbėtumėte su grupe žmonių susitikime, kiekvienas savo kalba. Vertėjas taip pat turi įmontuotą „KALBOS MOKYMOSI“ kalbos dėstytoją, kuris gali padėti žmonėms praktikuoti ir išmokti užsienio kalbą. Šiuo metu ji palaiko daugiau nei 33 kalbas ir teikia žodinius bei vaizdinius vertimus , apimančius visus pagrindus.

Praktiškas dizainas – patogus dėvėti

Prietaisas yra ne tik puikus vertimo ragelis, bet ir užtikrina aiškų bei stabilų skambutį. Dizainas yra ergonomiškas ir lengvas, patogus jūsų ausiai.

belaidis „Bluetooth“ vertėjas

Palaikomos kalbos realiuoju laiku ištartam žodžiui versti – 44 kalbos

arabų, kantoniečių, katalonų, kroatų, čekų , danų, olandų, anglų (Australija), anglų (Kanada), anglų (Jungtinė Karalystė), anglų (Indija), anglų (Airija), anglų (JAV), suomių, prancūzų ( Kanada), prancūzų (Šveicarija), prancūzų (Prancūzija), vokiečių (Austrija), vokiečių (Vokietija), vokiečių (Šveicarija), graikų, hebrajų, hindi, vengrų, indoneziečių, italų, japonų, korėjiečių, malajų, mandarinų, norvegų bokmal , lenkų, portugalų (Brazilija), portugalų (Portugalija), rumunų, rusų, slovakų , ispanų (Meksika), ispanų (ispanų), ispanų (JAV), švedų, tajų, turkų ir vietnamiečių.

telefonų kalbų vertėjas

Palaikomos kalbos, skirtos teksto vertimui neprisijungus (ne ištartam žodžiui) – 60 kalbų

Albanų, afrikanų, arabų, baltarusių, bulgarų, bangladešo, katalonų, kinų, kroatų, čekų, danų, olandų, anglų, esperanto, estų, filipiniečių, suomių, prancūzų, galisų, gruzinų, vokiečių, graikų, haičio, gudžaratų, hebrajų, Hindi, vengrų, islandų, indoneziečių, airių, italų, japonų, kanadiečių, korėjiečių, lietuvių, latvių, makedonų, maratų, malajų, maltiečių, norvegų bokmal, persų, lenkų, portugalų, rumunų, rusų, slovakų, slovėnų, ispanų, suahilių , švedų, tamilų, telugų, tajų, turkų, ukrainiečių, urdu, vietnamiečių ir valų

„Bluetooth“ vertėjas ragelyje

Supreme BTLT 200 Bluetooth vertėjas – 6 pagrindiniai režimai ir 2 papildomi režimai

vertėjas aukščiausiasis BTLT 200

Režimas akis į akį: bendraukite realiu laiku su pakeliui sutiktais žmonėmis, visi kalba ir girdi savo kalba.
Susitikimo režimas: bendraukite su žmonėmis susitikime, konferencijoje ar seminare realiu laiku, visi kalba ir girdi savo kalba.
Tiesioginio pokalbio režimas: bendraukite realiu laiku su kitu asmeniu bet kur, visi kalba ir klausosi savo kalba.
Grupinio pokalbio režimas: bendraukite realiu laiku su grupe žmonių iš skirtingų vietų, kiekvienas iš jų kalba ir klausosi savo kalba.
Transliacijos režimas: kalbėkite su grupe žmonių, vedėjas kalba savo kalba, kiekviena auditorija gali girdėti savo kalba.
Kalbų mokymosi režimas: praktikuokite ir mokykitės kalbų naudodami moderniausią balso vertėją.
Režimas neprisijungus – tekstinės žinutės: tekstams įvesti ir išversti į reikiamą kalbą.
Režimas neprisijungus – foto kamera: nufotografuokite su tekstais ir įrenginys iš karto išvers ją į reikiamą kalbą.

Aukščiausias vertėjas ragelyje

Specifikacijos:

Modelis: BTLT-200
Spalva: juoda, matinis paviršius
Bluetooth versija V. 5.0+ palaikomas profilis HEP, A2DP, HSP, AVRCP, diapazonas 10 metrų
Li-Polymer baterija - talpa 50 mAh (ragelis), įkrovimo dėklas 300 mAh
Įkrovimo laikas: 2 valandos, DC 5V
Budėjimo laikas iki 120 valandų
Nepertraukiamo darbo laikas iki 3 val
Mikrofonas: taip, įmontuotas
Garsiakalbis: garsiakalbis su 7 mm judančia ritė
Įvesties / išvesties tipas: USB 2.0 mini, Micro USB * 1, MIC * 1
Rankinis įjungimo / išjungimo mygtukas, MFB (kalbos vertimo mygtukas, atsiliepimo į skambutį / baigimo skambučio / perrinkimo ir kt.)
Programos ir programinė įranga: Android 5.0 ir naujesnės versijos, IOS 10.0 ir naujesnės versijos
Ragelės matmenys: 15 x 24 x 16 mm, įkrovimo dėklas 38 x 22 x 54 mm (įkroviklis)
Prekės svoris be priedų: ragelis 4,2g, dėklas 22,4g

Pakuotėje yra:

1x ausinių ausinių vertėjas
1x įkrovimo stotelė
1x USB įkrovimo laidas
3x pakaitinis silikoninis ausinės dangtelis
1x vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės