WiFi HD stebėjimo kamera + judesio aptikimas

SKU: 10-136 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 110,00 U$
Kaina įskaitant PVM 132,00 U$
- +

Prekės aprašymas WiFi HD stebėjimo kamera + judesio aptikimas

WiFi HD stebėjimo kamera + judesio aptikimas skirtas apsaugoti Jūsų artimuosius ir Jūsų turtą Jūsų nesant. Neleiskite visko atsitiktinai ir visada ir visur būkite informuoti apie savo situaciją namuose . Mini kamera dėl WiFi palaikymo suteikia galimybę bet kada ir bet kur prisijungti prie savo išmaniojo telefono. Tiesiog atsisiųskite „ iOs“ ir „Android“ skirtą mobiliąją programėlę „ Clever Dog “, susiekite abu įrenginius per namų „WiFi“ ir stebėkite vietos, kurioje pastatėte kamerą, pavyzdžiui, namus, biurą, parduotuvę ar sandėlį, stebėjimą realiuoju laiku .

apsaugos kamera wifi

Mini HD kamera turi įmontuotą judesio aptikimo jutiklį , kuris pagerina jos naudojimą, todėl jums nereikia nuolat tikrinti savo namų. Užfiksavus judesį kameros erdvėje, kartu su užfiksuotu vaizdu iš karto gausite pranešimą į išmanųjį telefoną, todėl būsite gerai informuoti apie signalizacijos įjungimo priežastį. Taip pat galite nustatyti garsinį signalą (šuo lojimas, pypsėjimas), kad įspėtų galimą pažeidėją, kad jis buvo sučiuptas. Fotoaparatas taip pat siūlo fotografuoti naktį, nes keturi galingi infraraudonųjų spindulių šviesos diodai leidžia matyti erdvę visiškoje tamsoje iki 5 metrų. Todėl galite pasikliauti 24 valandų savo namų apsauga.

wifi monitoriaus kamera

Kamera taip pat užtikrina abipusį ryšį , klausosi ir reaguoja į tai, kas vyksta stebint. Integruotas garsiakalbis ir mikrofonas leidžia greitai susisiekti be mobiliojo telefono ar kompiuterio ryšio, jei turite dvi mini HD išmaniąsias kameras. Turite didelį ar dviejų aukštų namą ir nenorite vaikams šaukti, kad pietų metas? Tiesiog naudokite mobiliąją programą ir kalbėkite su vaikais naudodami fotoaparatą. Duomenų saugumu pasirūpins P2P ryšio technologija, nes duomenys nesaugomi jokiame išoriniame serveryje. Nuotraukos ir įrašai saugomi 32GB micro SD kortelėje (nepridedama). Naudodami aukštos kokybės vaizdo glaudinimą, galite saugoti iki 7 dienų vaizdo įrašą 32 GB „ micro SD“ kortelėje.

išmanioji kamera su judesio aptikimu

Funkcijos:

Vaizdo įrašas realiu laiku
Dvipusis bendravimas
Judesio aptikimas
Protingas vaizdo įrašas
P2P ryšys
Infraraudonųjų spindulių naktinis matymas

Specifikacijos:

Objektyvas: spalvota CMOS optika
Vaizdo įrašų suspaudimas: H.264, 720p HD
Vaizdo įrašo raiška: 720 x 576 @ 15 kadrų per sekundę
Garsas: įmontuotas mikrofonas ir garsiakalbis
Atmintis: palaiko „micro SD“ korteles iki 32 GB
Darbinė temperatūra: -10 ~ 60°C patalpose
Sistemos palaikymas: iOS 6.0 ar naujesnė versija, Android 4.0 arba naujesnė versija
Matmenys: (P) 43 mm x (A) 100 mm x (G) 33 mm
Svoris: 80 g

Pakuotės turinys:

1x Mini išmanioji kamera
1x USB laidas
1x montavimo stovas
1x paketėlis su 3 varžtais
1x Vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės