Wifi kamera FULL HD su nuotoliniu stebėjimu ir garsiakalbiu

SKU: 10-088 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 145,75 U$
Kaina įskaitant PVM 174,90 U$
- +

Prekės aprašymas Wifi kamera FULL HD su nuotoliniu stebėjimu ir garsiakalbiu

Wifi kamera žadintuve FULL HD su nuotoliniu stebėjimu ir garsiakalbiu bei kitos šnipinėjimo kameros parduodamos internetu – už priimtiną kainą. Pirkite iš profesionalų. Belaidė kameros signalizacija yra idealus sprendimas ilgalaikiam ir nepastebimam stebėjimui. Jis įrašo vaizdo įrašą realiuoju laiku 1280x720P raiška, 30 kadrų per sekundę greičiu.

1/4 CMOS objektyvas turi iki 160° žiūrėjimo kampą, kuris leidžia stebėti didelį plotą. Kamera taip pat turi naktinio matymo IR šviesos diodus , kurie leidžia žiūrėti vaizdą net visiškoje tamsoje. Vaizdo įrašas saugomas išorinėje micro SD/TF kortelėje iki 32 GB. Žadintuvas su kamera maitinamas 4000 mAh ličio baterija, galinčia įrašyti iki 6 valandų. Taip pat galite pasinaudoti nuolatinio maitinimo šaltinio per USB adapteriu , kuris leidžia nepertraukiamai įrašyti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

„WiFi“ žadintuvo kamera HD

Kameros signalizacija taip pat turi judesio aptikimo funkciją , kuri taupo vietą kortelėje, nes kamera veikia budėjimo režimu ir pradeda filmuoti tik tada, kai aptinkamas judesys. Vaizdo įrašymo duomenų srautas yra 1 GB per valandą. Per WiFi ryšį žadintuvą su kamera galite prijungti prie mobiliojo telefono planšetinio kompiuterio ar asmeninio kompiuterio, tereikia parsisiųsti programėlę CAMWF, kuri palaiko Android operacinę sistemą, iOS, arba pridedamame diegimo kompaktiniame diske rasite programinę įrangą kompiuteriui. Tai leidžia įrašyti ir žiūrėti vaizdo transliaciją per WiFi realiuoju laiku.

HD žadintuvas Kamera

Žadintuvas turi įmontuotą garsiakalbį ir mikrofoną, kurie kartu su programa gali būti naudojami nuotoliniam klausymuisi. Taigi girdite viską, kas vyksta, o garsiakalbis bus naudojamas nuotoliniam ryšiui. Programa taip pat gali nustatyti konkretų laiko intervalą , kada fotoaparatas fiksuoja skreplius ar fotografuoja. Šis žadintuvas tinka mažiau techniškai įgudusiems žmonėms. Dėl savo konfigūracijos ir prisijungti prie Wi-Fi“ maršrutizatoriaus yra labai paprasta (panašiai kaip mobiliojo telefono prijungimas prie „WiFi“ tinklo). Po tokio prisijungimo prie vietinio wifi maršrutizatoriaus fotoaparatą galėsite prijungti iš bet kurios pasaulio vietos, kur yra internetas.

mobilioji programėlė

Funkcijos:

  • Kamera paslėpta žadintuve
  • Belaidis vaizdo perdavimas realiu laiku
  • Nuolatinio maitinimo šaltinio galimybė
  • Judesio aptikimo funkcija
  • IR LED naktinis matymas visiškoje tamsoje

Specifikacijos:

Vaizdo jutiklis: HD 1280x720p
Objektyvas: 1/4 CMOS
Kadrų dažnis: 30 kadrų per sekundę
Formatas: MP4
Suspaudimo formatas: H.264 Dual-stream
Atminties kortelė: Micro SD / TF kortelė iki maks. 32 GB
Maitinimas: 4000 mAh ličio baterija
Belaidis ryšys: IEEE802.11
Belaidis režimas: AP / STA

Turinys:

1x žadintuvas su WiFi kamera
1x USB laidas
1x maitinimo adapteris
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės