Wifi kameros akiniai FULL HD su 32GB atmintimi + IP22 atsparūs vandeniui

SKU: 10-598 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 174,16 U$
Kaina įskaitant PVM 209,00 U$
- +

Prekės aprašymas Wifi kameros akiniai FULL HD su 32GB atmintimi + IP22 atsparūs vandeniui

Wifi kameros akiniai (akiniai nuo saulės) FULL HD su 32GB atmintimi + IP22 atsparus vandeniui su gumuotu dangteliu + UV 400 apsauga . Diskretiškas įrašymas – paslėptas USB prievadas. Gumuoti saulės akiniai su fotoaparatu, unikali šnipinėjimo programėlė, skirta nepastebimai fotografuoti aplinką. Akiniuose esanti kamera naudojama įvairiose situacijose, kad užfiksuotų geriausius kadrus. Įrašykite nepamirštamas šventės ar kito renginio akimirkas tiesiai savo akimis, visiškai nepastebimai ir be komplikacijų. WiFi šnipinėjimo akiniai su Full HD kamera yra geriausia paslėptos kameros forma . Paslėptų kamerų akinių pranašumas prieš kitas kameras yra tas, kad įrašote tai, ką tik matote , nes naudodami kitas paslėptas kameras galite ne visada įrašyti tai, ko jums reikia.

Idealiai tinka dalintis patirtimi su draugais, klasikiniam ir adrenalino sportui, teisėsaugai, kelionių įrašymui, dalykiniams susitikimams ir t.t. Nėra laidų nuo akinių, kamera visiškai nepastebima ir neatpažįstama. Tiesiog paspauskite mygtuką ir pradėkite įrašymą. Kai užsidėsite akinius ir nesimato valdymo šviesos diodo, taip pat įvertinsite vibracijos funkciją , kuri įspės, ar akiniai įjungti. Akiniai su Full HD kamera taip pat yra labai elegantiški ir turi gumuotą paviršių . Integruota FULL HD kamera su aukštos kokybės CMOS jutikliu gali įrašyti vaizdo įrašus 1920x1080 raiška 30 kadrų per sekundę greičiu, kartu su aukštos kokybės garsu . Taip pat akiniais galite fotografuoti ir užfiksuoti įdomias situacijas ar kadrus.

Stilingi akiniai, tinkantys bet kokiai progai

wifi šnipinėjimo akiniai su Full HD kamera

Šnipinėjimo kamera akiniuose dėl atsparumo vandeniui tinka vandens sportui, važinėjimui dviračiu ar žygiams pėsčiomis. Visi įrašyti duomenys , tokie kaip vaizdo įrašai ir nuotraukos , yra saugomi vidinėje integruotoje 32 GB atmintyje, todėl akiniai taip pat gali tarnauti kaip nešiojama saugykla. Akinių įjungimas ir įrašymas pradedamas naudojant mygtuką, esantį dešinėje akinių pusėje rėmelio apačioje. Iš akinių vidinės pusės yra šviesiai raudonas indikatorius, kuris mirksėdamas kartu su rėmelio vibracija informuoja apie esamą akinių būklę.

Akiniai – WiFi ryšys ir programa (iOS/Android palaikymas)

WiFi Hot Spot“ – prisijunkite prie akinių „WiFi“ viešosios interneto prieigos taško, kad jūs arba jūsų šalia esantys draugai galėtumėte žiūrėti vaizdą tiesiogiai, įkelti ar bendrinti.
tiesioginės transliacijos wifi akiniai – šnipų akiniai nuo saulės

Paslėptas USB prievadas

Akiniai turi paslėptą USB jungtį , su kuria galite įkrauti akinius arba atsisiųsti vaizdo įrašus ir nuotraukas tiesiai į kompiuterį. Kai visiškai įkrauta integruota baterija, akiniai gali nepertraukiamai filmuoti per 1-2 valandas. USB prievadas yra paslėptas akinių korpuse.

akiniai su fotoaparatu diskretiškas įrašymas - paslėptas USB prievadas

Be fotoaparato funkcijos, stilingi akiniai taip pat atlieka visą akinių nuo saulės funkciją , nes yra pagaminti iš stiklo su UV filtru 400 . Todėl nešiojant akinius jūsų akys bus apsaugotos nuo žalingos saulės UV spinduliuotės . Be to, akiniai taip pat yra atsparūs vandeniui , todėl jiems nebus problemų esant nepalankioms sąlygoms, tokioms kaip lietus, sniegas ir panašiai. Šiuos išskirtinius akinius nuo saulės galima naudoti įvairiai sportinei veiklai, tokiai kaip bėgimas, burlenčių sportas, žvejyba, važinėjimas dviračiu ar net įprastam nešiojimui dienos metu.

UV400 saulės akiniai

Platus naudojimo spektras

Asmeninė apsauga – visada dėvėkite akinius nuo saulės ir vienu mygtuko paspaudimu iš karto turėsite reikiamą įrodymą.
Darbo pokalbiai – įrašykite pokalbį iš abiejų pusių, kad galėtumėte vėliau peržiūrėti, kad pagerintumėte savo interviu įgūdžius.
Saugokitės savo vaikų – vaikai gali būti drovūs prieš kamerą, kai žino, kad įrašinėja, įrašykite juos spontaniškai, kad užfiksuotų brangias akimirkas.
Pristatymo patvirtinimas – jei pristatote prekes ar maistą, taip pat išvengsite galimų problemų, įrašydami kiekvieną pristatymą.
Klientų aptarnavimo problemos – bendraudamas su klientais bet kokio tipo versle, klientas kartais gali būti piktas arba įžeistas. Turėkite šį fotoaparatą ir, jei įmanoma, įrašykite, kad apsaugotumėte jus.
Įvykių įrašymas – pasiimkite akinius su savimi į bet kurį pasirodymą, renginį ar konferenciją, kad galėtumėte įrašyti reikiamą vaizdo įrašą, kurį norite bendrinti.
Klasė arba paskaitos – fotoaparato akiniai yra puiki priemonė diskretiškai įrašyti auditorijas ar paskaitas.
Fotografavimas – medžiodami ar fotografuodami įrašykite puikų, aiškų ir greitą vaizdo įrašą iš pirmojo asmens perspektyvos.
Sporto renginiai – puikus būdas fiksuoti vaizdo įrašą sporto renginyje, ne kiekvienas turi galimybę užfiksuoti ir pasidalinti šiomis nuostabiomis sporto akimirkomis. Stiklinės su fotoaparatu leidžia turėti abi rankas laisvomis ir galima ploti rankomis ar mėgautis gaiviu gėrimu.

Funkcijos:

Full HD vaizdo įrašymas su garsu
Fotografija
UV filtras 400
Stilingas ir modernus akinių dizainas
Vandeniui atsparus dizainas

Specifikacijos:

„WiFi“ palaikymas: taip („iOS“ / „Android“)
Funkcijos: video, fotografuoti
Kamera: 5 Mpx CMOS + 90° platus kampas
Vaizdo įrašo raiška: Full HD 1080P 1920 * 1080 30 kadrų per sekundę
Nuotraukos raiška: 1920 * 1080
Suspaudimo formatas: H264
Vaizdo įrašo failo formatas: MOV
Nuotraukos failo formatas: JPEG
Atmintis: 32 GB vidinė atmintis
UV filtras: 400
Atsparumo vandeniui klasė: IP22
Matmenys: 16,5x16x4,7 cm
Svoris: 44 g
Baterija: 420 mAh ličio baterija
Vaizdo įrašymas: per 1-2 valandas
Akumuliatoriaus įkrovimas: apie 2 valandas
USB prievadas: Micro 5pin


Pakuotės turinys:

1x stilingi akiniai su HD kamera
1x nešiojimo dėklas
1x USB laidas
1x vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės