Žadintuvas su mini kamera ir judesio aptikimu

SKU: 10-008 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 90,75 U$
Kaina įskaitant PVM 108,90 U$
- +

Prekės aprašymas Žadintuvas su mini kamera ir judesio aptikimu

Žadintuvas su mini kamera ir judesio aptikimu – unikalūs šnipinėjimo parduotuvės produktai už geriausią kainą. ISO EN 9001:2008 sertifikuotas internetinis pardavėjas.   Taigi galite įrašyti paspaudę įrašymo mygtuką arba nustatyti automatinį įrašymą, kai prieš kamerą aptinkamas bet koks judesys . Idealus sprendimas norint įrašyti vidų, eksterjerą ar tiesiog tada, kai reikia patikrinti erdvės iškraipymus ar pavagiant jūsų daiktus.

Žadintuvas su mini kamera ir judesio aptikimu

Šis produktas turi didelę skiriamąją gebą (640x480) . Įrenginys palaiko iki 32 GB micro SD kortelę . Šis daugiafunkcis įrenginys turi daugiau funkcijų, tokių kaip : vaizdo įrašas, garso įrašas, indukcinis vaizdo įrašas, nuotraukų kūrimas, interneto kamera, elektrinis žadintuvas su failų saugykla, su didelės talpos baterija. Kamera su judesio aptikimu

Įkraunama prijungus prie kompiuterio USB prievado arba prijungus prie bet kurio USB įkroviklio (sieninio ar automobilinio įkroviklio). Mini kamera su IR LED žadintuvu įrašo režimu 30 kadrų per sekundę greičiu AVI formatu 1280 * 720 pikselių raiška. Fotoaparatą galima prijungti per pridedamą USB prie kompiuterio ir laidą, naudojamą kaip išorinį diską, leidžiantį leisti įrašus kompiuteryje.

Naudodami šį įrenginį galite nepertraukiamai įrašyti iki 12 valandų vaizdo ir 25 valandų garso įrašų . Galite įrašyti vaizdo įrašus, kurių skiriamoji geba yra iki 2,0 megapikselių. Prietaisas idealiai tinka vagysčių prevencijai ir įrodymų rinkimui.

Specifikacijos:

Pikseliai: 2 megapikseliai
Skiriamoji geba: VGA 640*480
Judesio aptikimas
Vaizdo įrašo formatas: AVI
Kadrai per sekundę: 30 kadrų per sekundę
Kampas: 72°
Nuotraukos formatas: JPEG 1600 * 1200
Vaizdo įrašymo laikas visiškai įkrovus: 12 valandų
Energijos suvartojimas: 130mA/3,7V
Laikymo temperatūra: -20-80 °
Darbinė temperatūra: -10-60 °C
Darbinė drėgmė: 15-85% santykinis drėgnumas
Atminties kortelės tipas: Micro SD kortelė iki 32GB
USB jungtis
Įkrovimo laikas: apie 4 valandas

Komentarai

Kitos prekės