4 kanalų vaizdo kamera – automobilio kameros sistema + GPS / WIFI / 4G SIM palaikymas - 256 GB / 2 TB HDD - PROFIO X7

SKU: 55-231 Turiu klausimą
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 508,75 U$
Kaina įskaitant PVM 610,50 U$
- +

Prekės aprašymas 4 kanalų vaizdo kamera – automobilio kameros sistema + GPS / WIFI / 4G SIM palaikymas - 256 GB / 2 TB HDD - PROFIO X7

4 kanalų vaizdo kamera – geriausia automobilio kamerų sistema + GPS/WIFI/4G SIM palaikymas – 256GB/2TB HDD – PROFIO X7​ su nuotoliniu GPS stebėjimu + kameros vaizdas realiu laiku. 4 kanalų sistema su SD kortelės palaikymu iki 256GB arba 2TB HDD, stebinti vaizdus iš kamerų ir GPS padėtį realiu laiku - PROFIO X7 iš PROFIO ELECTRONICS.   Pilna automobilio ar furgono, sunkvežimio ar žemės ūkio technikos ir tt stebėjimo sistema, nes GPS sekimo įrenginys su WIFI ir 4G SIM palaikymu puikiai mato vairavimą realiu laiku. Automobilio kamera su nuotoliniu GPS stebėjimu – siūlo tokias funkcijas kaip GPS Tracker ir tiesioginis GPS internetinis transporto sekimas per telefono programėlę (Android/iOS) arba CMSV platformos kompiuterinę svetainę, taip pat garso įrašymą (jei tai leidžia prijungtos kameros).

Norėdami nustatyti kameras, turite naudoti AHD suderinamą 5"/7"/10" monitorių (galite pasirinkti tiesiai iš mūsų pasiūlymo). Prie šio rinkinio galite prijungti bet kokias 4 stebėjimo kameras ( tiekiama 2 AHD vidinės FULL HD kameros Šiame rinkinyje) galite prijungti 2 papildomas AHD kameras iš mūsų pasiūlymo. Taip pat galite pasirinkti pageidaujamą laidų ilgį prie kamerų nuo 5, 10, 15 arba 20 metrų.

4 kanalų mobilusis DVR su 4G SIM palaikymu su FULL HD raiška - PROFIO X7

4 kanalų mobilusis DVR su 4G SIM palaikymu ir FULL HD raiška – PROFIO X7

Sistema taip pat siūlo LIVE vaizdą iš kamerų realiu laiku. Tai 4 kanalų automobilinis DVR su galimybe prijungti bet kokias 4 kameras transporto priemonės išorei ar vidui (šonui, galinei, atbuline eigai), kurią taip pat galite įsigyti tiesiogiai mūsų parduotuvėje su 4PIN jungtimi (taip pat galima naudokite automobilyje įmontuotas kameras). Išorinės kameros gali būti prijungtos su 4x Full HD arba HD kamerų raiška. Integruotas įrašymo įrenginys, leidžiantis įrašyti iš visų keturių kamerų vienu metu. Lizdas 1x SD atminties kortelei iki 256GB + galima prijungti arba SSD diską arba HDD diską 2,5" . DVR galima prijungti prie 12/24V maitinimo šaltinio.

Stebėjimo sistema su 4G SIM palaikymu ir 4 kamerų prijungimu LIVE stebėjimui ir įrašymui

4 kameros furgonui su 4G SIM PROFIO X7 palaikymu

„Wifi 4G“ viešosios interneto prieigos taško kūrimo per įdėtą 4G SIM kortelę palaikymas tikrai bus įdomus. DVR taip pat gali įrašyti garsą per mikrofoną, tačiau jis turi būti kameros korpuse. Filmuota medžiaga išsaugoma palaikomoje iki 256GB dydžio SD atminties kortelėje – įrenginyje yra 1x lizdas SD kortelei arba įdėtas 2,5" kietasis diskas. DVR įrašymo įrenginio korpusas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl jis atsparus aukštai temperatūrai ar dideliam šalčiui (nuo -20°C iki 65°C) Kameros vaizdo ciklinis įrašymas, sukimas, apvertimas ir atspindėjimas yra savaime suprantamas dalykas. Rinkinyje esančias kameras pritvirtinate prie priekinio stiklo dėka 3M lipdukas.

Tiesioginis GPS vietos stebėjimas realiuoju laiku ir tiesioginis vaizdo stebėjimas naudojant iki 4 kamerų

Galite prisijungti prie transporto priemonės naudodami mobiliojo telefono programą ir CMSV WEB platformą asmeniniame kompiuteryje arba planšetiniame kompiuteryje.

Žemėlapyje bus rodoma dabartinė jo vieta su laiku, greičiu ir GPS koordinatėmis. Programa taip pat palaiko tiesioginės peržiūros funkciją realiuoju laiku. Stebėjimo sistemoje (programa, žiniatinklio platforma, kompiuterio programinė įranga) galite   stebėti kelis įrenginius. Taip pat galite peržiūrėti vairavimo istoriją ir anksčiau nuvažiuotą transporto priemonės maršrutą. Galima žiūrėti atgal ir peržiūrėti įrašą iš kamerų tol, kol įrenginys yra prisijungęs.

Peradresavimas į WEB platformą

dvr automobiliui - CMVS platforma PROFIO X7

kamera automobiliui, įrašanti vaizdą į HDD standųjį diską PROFIO X7

Papildomi priedai – galimybė prijungti iki 4 išorinių kamerų su 4 PIN jungtimi

Galimybė įsigyti (prijungti) iki 4 išorinių kamerų su 4PIN jungtimi , kuri leidžia derinti kameras pagal poreikį (pagal tvirtinimo tipą ar išmatavimus ir pageidaujamą kameros dizainą, su naktiniu matymu arba be jo ir pan.). Jei naudojate asmeninę transporto priemonę, galite sukonfigūruoti kameras taip, kad jos užfiksuotų transporto priemonės šonus ir erdvę už transporto priemonės . Jei transporto priemonė yra kita nei autobusas , galite sujungti kameras taip, kad 2 kameros užfiksuotų autobuso įėjimo duris, o 1 kameraerdvę už transporto priemonės arba vairuotojo elgesį. Norint nustatyti kamerą reikia prie kameros prijungti bet kokį MONITORĄ su 4PIN jungtimi, ant kurio vairuotojas turės apžvalgą apie kameras ir jų įrašymą (arba gali pasitarnauti ir kaip pagalbininkas važiuojant atbuline eiga) arba galėsite keisti fotoaparato nustatymus. Naudojant monitorių, fotoaparatą galima reguliuoti naudojant pridedamą nuotolinio valdymo pultą. Monitorius nėra pakuotės dalis, bet jį galima užsisakyti pas mus.

PROFIO X7 sistemos sujungimo schema - universali kamerų sistema transporto priemonėms

laidų schema - profio x7 automobilio kamera

Užrakinamas dizainas

Atsparus klastojimui užrakinamas dizainas užtikrina saugų prigludimą, neleidžiantį fiziškai pasiekti „microSD“ kortelės lizdo ir SIM kortelės lizdo , todėl labai sumažėja duomenų klastojimo rizika.

DVR grotuvas automagnetola profio x7 box

Atminties kortelės lizdas

Kamera turi 1 lizdą atminties kortelei iki 256 GB. Kortelėje saugomas įrašas sudaro maždaug 2 GB per valandą viename įrašytame kanale Full HD raiška. Atminties kortelės į komplektaciją neįeina.

automobilių kameros palaiko HDD įrašymą kietajame diske SD kortelė - profio x7

Išorinis GPS modulis su 3m kabeliu

Dauguma automobilių kamerų turi GPS modulį, įmontuotą tiesiai į kameros korpusą, tai kartais gali sukelti problemų ieškant GPS signalo, ypač jei priekinis stiklas turi papildomą paviršiaus apdorojimą, pvz., priekinio stiklo šildymą ir tt Profio X7 automobilio kamera yra įrengta su išoriniu GPS moduliu, kuris turi ilgą 3 metrų laidą , todėl galite įdėti GPS modulį bet kurioje transporto priemonės vietoje.

4 kanalų DVR sunkvežimiams, furgonams, autobusams, darbo mašinoms – puikus vaizdo įrašymas – nėra aklosios zonos

4 kamerų dvr sistemos automobilis, furgonas, sunkvežimis, mašinos - profio x7

Tiesioginis stebėjimas realiuoju laiku – žiūrėkite filmuotą medžiagą iš prietaisų skydelio bet kada ir bet kur

Tiesioginis stebėjimas realiuoju laiku mobiliosios programėlės išmaniojo telefono profio x7 kamerose

Wifi internetas automobilyje - 4G HOTSPOT

Tiesiog įdėkite 4G SIM kortelę ir galėsite lengvai prisijungti prie interneto. Įdėję SIM kortelę į įrenginį galėsite aktyvuoti viešosios interneto prieigos taško funkciją ir ji sukurs 4G WiFi prieigos tašką (duomenų paslaugos turi būti aktyvuotos SIM kortelėje). Jis palaiko 2G GSM, 3G WCDMA ir 4G (LTE) duomenų perdavimą. Taigi galite prisijungti prie didelės spartos interneto beveik visur, kur turite aprėptį.
„WiFi“ prieigos taško automobilio kamera profio x7

Ciklinis įrašymas – ciklinis įrašymas

Kai įdėtoje micro SD kortelėje yra pilna vietos, ji gali automatiškai perrašyti senesnius failus naujesniais, todėl failai nuolat ištrinami.

profio x7 Loop įrašymas – ciklinis įrašymas

Palaiko WDR funkciją (platus dinaminis diapazonas)

DVR įrašymo įrenginys palaiko WDR funkciją (priklausomai nuo prijungtų kamerų tipo), WDR yra aukščiausios klasės technologija , taikoma kameroms, neatsižvelgiant į tai, ar aplinka per šviesi ar tamsi, ar yra šešėlių, atspindžių, tamsumo ir pan. WDR yra vaizdo apšvietimo lygių skirtumas tarp tamsiausių ir šviesiausių sričių.

WDR – plataus dinaminio diapazono automobilio kamera profio x7

profo elektronika „Profio Tracking Cam X7“ fotoaparatas yra geriausias naujojo PROFIO ELECTRONICS prekės ženklo produktas, kuris glaudžiai specializuojasi kuriant ir gaminant novatoriškas kameras, kurios suteikia naujų dimensijų jų naudojimui kasdienėje praktikoje.

DVR specifikacijos:

● Didelės raiškos kameros palaikymas: 600tvl, 800tvl, 1000tvl / AHD 720p, 1080p
● 5 colių / 7 colių / 10,1 colio LCD TFT monitorius su 4 kanalais vienu metu tiesioginiam įrašymui realiuoju laiku
● Palaikomas platus darbinės įtampos diapazonas: 9-36V DC
● Saugykla: 256GB SD kortelė, 2TB HDD (kortelės į komplektaciją neįeina)
● CMSV6 profesionali parko valdymo programinė įranga: Windows, iOS, Android klientas
● Darbinė temperatūra: -25 ℃ ~ + 65 ℃, stabiliam veikimui žemoje ir aukštoje temperatūroje

Operacinė sistema: Embedded Linux OS
Operacinė sąsaja: GUI, pelės palaikymas
Slaptažodžio sauga: vartotojo slaptažodis / administratoriaus slaptažodis
PAL/NTSC: H.264 vaizdo glaudinimas
Vaizdo rodymas: 1 kamera / 4 kameros vienu metu
Garso įrašymas: sinchronizuotas garso ir vaizdo įrašymas
Įrašymo režimas: rankinis / aliarmas
AV įvestis: 4 kanalai (4 kameros)
AV išvestis: 1 kanalo VGA vaizdo išvestis, 1 kanalo AV išvestis
Signalizacijos įėjimas: 4 skaitmeniniai įėjimai
HDD / SSD: 1 HDD / SSD 2,5" (iki 2 TB, palaiko prijungimą / atjungimą veikimo metu)
SD kortelė: 1 didelės spartos SDXC kortelė (iki 256 GB)
USB sąsaja: 1 USB 2,0 (palaiko USB diską / pelę)
IR sąsaja: 1 įmontuotas IR imtuvas
Funkcijos plėtinys – GPS
3G/4G: palaiko CDMA/EVDO/GPRS/WCDMA/FDD LTE/TDD LTE
WIFI: 802.11b/g/n, 2,4 GHz
Maitinimas: 9~36V DC
Išėjimo galia: 5V 300mA
Energijos suvartojimas: budėjimo režimas 3mA, maksimalus suvartojimas 18W @12V 1,5A @24V 0,75A
Darbinė temperatūra: -20 --- 65 ℃
Matmenys: 162 mm x 153 mm x 52 mm


Kameros specifikacija:

Modelis: Profio CY-74
1/2,8" Sony 307 vaizdo jutiklis
PAL/NTSC TV sistema
Skiriamoji geba: 1920 x 1080
Jautrumas 0,01 Lux/F1,2
AHD vaizdo išvestis
Objektyvas f 2,5 mm megapikselis 2.0
Maitinimas 12V DC±10%
Energijos suvartojimas 130 mA (maks.)
Darbinė temperatūra -30 ℃ ~ +70 ℃
Matmenys 66 (ilgis) x 51 (plotis) x 50 (aukštis) mm
Grynasis svoris 108 g


Pakuotės turinys:

1x Profio X7 DVR sistema
1x išorinis GPS modulis su 3m kabeliu
1x LTE antena
1x Wifi antena
1x surinkimo rinkinys
1x maitinimo laidai
1x nuotolinio valdymo pultas
2x kameros raktas
1x rankinis

2x vidinė automobilio kamera
2x kabeliai pagal jūsų pasirinkimą 5, 10, 15, 20 metrų
2x varžtas fotoaparato tvirtinimui
1x šešiabriaunis raktas
1x vadovas

profio x7 - pakuotės turinys (į pakuotę įeina)

Komentarai

Kitos prekės