„Bluetooth“ paieškos įrenginys, apsaugantis nuo praradimo + DVIPUSIS signalas – „Android“ / „iOS“ APP

SKU: 09-121 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 27,50 U$
Kaina įskaitant PVM 33,00 U$
- +

Prekės aprašymas „Bluetooth“ paieškos įrenginys, apsaugantis nuo praradimo + DVIPUSIS signalas – „Android“ / „iOS“ APP

Apsaugos nuo pamestų bluetooth paieškos įrenginys raktams ar mobiliajam telefonui surasti + DVIPUSIAS signalizacija - Android/iOS APP valdoma taip pat veikia ir švilpimui (taip pat per aliarmo pranešimą mobiliajame telefone). Šis prietaisas, apsaugantis nuo praradimo, yra produktas, pagrįstas Bluetooth 4.0 mažai energijos naudojančia technologija. Naudodamas „iSearching“ APP programinę įrangą, kad prisijungtų prie mobiliųjų įrenginių, tokių kaip mobilieji telefonai per „Bluetooth“, vartotojas gali lengvai rasti pamestus daiktus (pvz., raktus, pinigines ir kt.). Šis raktų pakabukas arba kaip pakabukas ant virvelės ar grandinėlės veikia kaip raktų ieškiklis ar net žmonių ar augintinio ieškiklis.

Įjunkite šį sekiklį ir susiekite jį su telefonu per Bluetooth . Tada atsisiųskite programą į savo telefoną rankiniu būdu iš APP Store arba Google Play, arba naudodami vadove pateiktą QR kodą. Vaizdo ieškiklį galite valdyti naudodami programą. Įrenginys susisiekia su jūsų telefonu per programėlę ir būsite įspėtas, kai objektas ar asmuo išeis iš efektyvaus „Bluetooth“ diapazono. Sekiklis pradės pypsėti, būsite įspėtas žadintuvu mobiliajame telefone, o programėlė net parodys paskutinę sekiklio GPS vietą.

Apsaugos nuo praradimo GPS įrenginys su „Bluetooth“, skirtas rasti raktus, mobilųjį telefoną ir kt

mini gps bluetooth klavišų ieškiklis arba mobilusis telefonas

Pritvirtinkite sekiklį prie visko, ką galite pamesti, ir paspauskite mygtuką „Signalas“ mobiliojoje programėlėje, kad surastumėte sekiklį aktyviame diapazone. Tai padės greitai surasti pamestus raktus ar net iš akių iškritusį vaiką, apie tai iš karto būsite informuoti, taip pat galėsite panaudoti savo automobiliui, augintiniams, krepšiui, portfeliui ar kitiems daiktams. Garsus pyptelėjimas nuves jus prie pamesto daikto. Arba, pavyzdžiui, išėjus iš namų ir pamiršus piniginę, į kurią pirmą kartą įdėjote išmanųjį vaizdo ieškiklį, telefone įspės žadintuvas.

Jis taip pat veikia atvirkščiai DVIPUSIS žadintuvas. Kai sekiklis nutolsta nuo mobiliojo telefono, seklys pradės pypsėti, tačiau mobiliajame telefone taip pat įsijungs žadintuvas. Taigi, pavyzdžiui, eini į darbą, bet pamiršai namuose mobilųjį telefoną, su savimi turi sekiklį, išeini ir kai tik pajudi toliau, sekiklis pradeda pypsėti ir supranti, kad palikai mobilųjį. telefonas namuose. Vis dėlto naudingas dalykas? Įrenginys turi ir dar vieną praktišką funkciją, naudodamiesi nuotolinio valdymo pulteliu sekimo įrenginyje, šį pakabuką taip pat galite naudoti kaip nuotolinį paleidiklį fotografuojant asmenukę mobiliuoju telefonu . Tereikia paspausti sekiklio valdymo mygtuką (žinoma, turi būti aktyvi ir mobilioji programėlė).

anti pamestas ieškiklis - raktų mobilusis ieškiklis GPS seklys

Techninės specifikacijos:

Medžiaga: ABS + akrilas
Bluetooth: 4.0
APP: iFindU /iSearching
DVIPUSIS signalas
Baterija: mygtukas CR2032
Baterijos talpa: 200 mAh
Darbinė įtampa: 3V
Garso signalas: 90 DB
Darbinis atstumas: 0-30m
Budėjimo režimas: iki 6 mėnesių
Taikomos sistemos: IOS 9.0 ir naujesnės versijos, Android 9.0 ir naujesnės versijos
Valdymo mygtukas: palaikykite 3 sekundes, kad įjungtumėte, arba 5 sekundes, kad išjungtumėte įrenginį.
Matmenys: 40x7 mm
Grynasis svoris: 8 g


Pakuotės turinys:

1x mini gps ieškiklis
1x vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės