Diktofonas raktų pakabelyje su garso aptikimu + 8GB

SKU: 09-097 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 91,66 U$
Kaina įskaitant PVM 110,00 U$
- +

Prekės aprašymas Diktofonas raktų pakabelyje su garso aptikimu + 8GB

Diktofonas raktų pakabelyje su garso (garso) aptikimu + 8GB atmintis + LED UV šviesa. Mini šnipinėjimo įrenginys, skirtas nepastebimai balso įrašymui. Skaitmeniniame diktofone taip pat yra LED UV lemputė, skirta aptikti netikrus pinigus. Garso įrašymo įrenginys – nešiojamas, atrodo kaip raktų pakabukas ar karoliai. TDiktofonas maitinamas arba per pridedamą USB laidą, arba per įkraunamą ličio polimero bateriją, kuri yra visiškai įkrauta ir leidžia nepertraukiamai įrašyti balsą ir garsus iki 10 valandų WAV formatu. Diskretiškas garso įrašymas bet kur. Prietaiso apačioje yra purpurinė UV LED lemputė , skirta aptikti netikrus pinigus.

miniatiūrinis diktofonas raktų pakabelyje

Nešiojamo kompaktiško dizaino dėka savo diktofoną visada galite lengvai laikyti ir įrašyti kaip šnipinėjimo įrenginį, pavyzdžiui, kišenėje, kad galėtumėte įrašyti slaptus ar diskretiškus pokalbius ar įvairias garso detales. Diktofonas yra idealus mobilus diktofonas, leidžiantis fiksuoti garsus didesniu atstumu – iki 10 metrų.

šnipų diktofonas – raktų pakabukas

Skaitmeninis diktofonas elegantiškame raktų pakabuke, 8 GB vidinės atminties. Įrenginys siūlo 4 funkcijas viename – garso įrašymas, LED UV lempa, USB atmintinė, automatinis garso įrašymas – įsijungia aptikus padidėjusį triukšmo lygį . Tai novatoriškas įrenginys, kuriame dera elegantiškas dizainas ir tuo pačiu malonus dizainas, leidžiantis išnaudoti visas savo funkcijas. Pakabuke paslėptas skaitmeninis diktofonas įrašo garsą aukščiausios kokybės dėka dėl triukšmo mažinimo, todėl puikiai papildo mokymus, verslo susitikimus, dalykinius ir kitus pokalbių įrašymo tikslus. Integruota 8 GB atmintis suteikia daug vietos ilgalaikiams balso įrašams įrašyti – iki 30 valandų įrašymo, taip pat dėl įmontuotos 160 mAh talpos ličio baterijos, kuri tarnaus maždaug 10 valandų nepertraukiamo įrašymo. .

paslėptas diktofono garsas raktų pakabelyje

Garso aptikimo funkcija yra svarbi – įrašius garsą pradedamas automatinis įrašymas

Į integruotą 8 GB atmintį galima įkelti įvairius kitus failus, todėl pakabukas atlieka ir klasikinę nešiojamojo USB atmintinės funkciją. Mini diktofonas yra nešiojamas ir praktiškas įrašymo įrenginys, dėl savo miniatiūrinių matmenų ir nedidelio, vos 13 gramų svorio, bus naudojamas įvairiose gyvenimo situacijose, kai reikalingas ir nepastebimas garso įrašymo būdas.

mini diktofonas pakabuke

Funkcijos:

Pradėkite įrašymą vienu paspaudimu
Balso įrašytuvas
Automatinio įrašymo funkcija garso aptikimo atveju
LED lemputė netikriems pinigams aptikti
USB atmintinė su 8GB vidine atmintimi

Specifikacija:

Spalva: juoda
Garso įrašymo formatas: WAV
Funkcijos: garso įrašymas vienu paspaudimu, automatinis garso įrašymas
Vidinė atmintis: 8 GB
Maitinimas: įmontuota įkraunama ličio baterija, kurios talpa 160mAh
Įrašymo laikas (atminties talpa): iki 30 valandų
Įrašymo laikas (baterijos veikimo laikas): iki 10 valandų
Kokybė: 192KBPS
Matmenys: 60x32x9mm
Svoris: 13g

Pakuotės turinys:

1x skaitmeninis diktofonas
1x nėriniai
1x USB laidas
1x vadovas

Komentarai

Kitos prekės