GPS lokatorius konteineriui IP66 atsparus vandeniui + magnetas

SKU: 09-060 Turiu klausimą
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 174,16 U$
Kaina įskaitant PVM 209,00 U$
- +

Prekės aprašymas GPS lokatorius konteineriui IP66 atsparus vandeniui + magnetas

GPS lokatorius konteineriui IP66 atsparus vandeniui su magnetu , suteikia tikslią informaciją apie dabartinę jūra gabenamo krovinio vietą konteineryje. Konteinerinis GPS sekiklis, skirtas sekti siuntą, yra sekimo įrenginys su saugos funkcijomis kroviniams, laivams ir kelių transportui. GPS lokatorius yra naudingas saugumo sprendimas, kuris realiu laiku su detalia informacija leidžia sekti vežamas prekes. 3G sekimo įrenginį galima tiesiog sumontuoti konteinerio viduje naudojant integruotą magnetą . Su WCDMA technologija tai ilgaamžis GPS sekimo įrenginys, galintis be problemų ir efektyviai pateikti tikslią informaciją apie esamą gabenamo krovinio ar konteinerio buvimo vietą.

GPS lokatorius IP66 atsparus vandeniui su magnetu + akumuliatoriaus talpa 3800 mAh. GPS konteinerių sekimas realiu laiku. Internetinis GPS sekiklis (programėlė mobiliajame telefone) suteiks GPS įrenginio veikimą budėjimo režimu beveik 60 dienų. GPS + LBS dvigubai tikslus padėties nustatymas realiu laiku. Kai internetinis sekiklis turi gerą GPS signalą, jis jį suras per GPS. Jei jis neturi GPS signalo, jis jį suras per LBS.

GPS modulis aprūpintas itin stipriu magnetu ir labai paprastai bei lanksčiai montuojamas GPS konteinerių stebėjimui . Dėl tvirto magnetinio korpuso galite pritvirtinti prekės ženklo PROFIO ELECTRONICS 3G GPS lokatorių prie skirtingų sekamo objekto vietų. Aukštas IP66 apsaugos lygis leidžia įrenginiui veikti net ekstremaliose lauko aplinkose . GPS sekimo įrenginys randa jo panaudojimą laivų ir geležinkelio konteinerių gabenimui. GPS sekiklis taip pat įspės apie neleistiną įrenginio diegimo ar pašalinimo trukdymą . Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti aukščiausios kokybės GPS lokatorių. Jums tereikia SIM kortelės (duomenų / telefono) ir GPS sekimas gali būti aktyvus iš karto.

GPS sekiklis su baterijos talpa iki 3800 mAh + itin stiprus magnetas + IP 66 apsauga

internetinis gps konteinerių ieškiklis

3G konteinerio GPS sekiklis sukurtas specialiai naudoti konteineriams gabenti.

konteinerių sekimo laivas

Turite nemokamą aplikaciją mobiliesiems telefonams (iOS, Android) pavadinimu „ Track Solid “ arba žiniatinklio sąsają „ www.tracksolid.com “, kurioje galėsite patogiai stebėti esamą GPS lokatoriaus vietą realiu laiku. Puikus sprendimas konteinerių vežėjams sekti savo siuntas ir teikti naujausią informaciją savo klientams.

Stebėti seklio judėjimą galite per programėlę savo mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar kompiuteryje.

Žemėlapyje rodoma dabartinė jo vieta su laiku, greičiu ir GPS koordinatėmis.

konteinerių sekimo tiesioginis stebėjimas

Dvigubas padėties nustatymas GPS ir LBS

Šis sekiklis palaiko GPS ir LBS lokalizaciją. GPS yra išorinės padėties nustatymas mažesniu nei 10 metrų tikslumu. LBS yra padėties nustatymas (tose, kur nėra gps signalo) mažesniu nei 500 metrų tikslumu.

GPS konteinerių lokatorius ir LBS padėties nustatymas

Konteinerio atidarymo / uždarymo aptikimas

Dėka ieškiklio jutiklio, jūs iškart gaunate įspėjimą, kai netikėtai atsidaro jūsų konteinerio durys, todėl galite apsisaugoti nuo prekių vagysčių iš konteinerio. Atidarius arba uždarius konteinerio dureles, bus išsiųstas įspėjimas ir padėtis realiuoju laiku.

įspėjimas atidarymo uždarymo gps sekimo konteineris

Įspėjimas apie klastotės pašalinimą iš konteinerio

Perspėjimas apie klastojimą. Gausite pranešimą apie bet kokį sekimo įrenginio perkėlimą iš pradinės vietos. Diegimo metu perspėjimas įjungiamas paspaudus apsaugos nuo manipuliavimo mygtuką, todėl apsaugos nuo manipuliavimo funkcija praneš, kai GPS lokatorius bus pašalintas.

gps konteinerių sekimo priemonė, apsauganti nuo klastojimo

Magnetinis laikiklis

Itin stiprus magnetinis laikiklis leidžia lanksčiai tvirtinti ant sunkvežimių ar konteinerių metalinio paviršiaus.

magnetinis sekimo laikiklis gps konteineris

IP66 standartas užtikrina atsparumą vandeniui ir dulkėms

Tai užtikrina stabilų sekimo įrenginio veikimą bet kokioje sudėtingoje aplinkoje. GPS lokatorius turi puikų atsparumą vandeniui, kad užtikrintų stabilų veikimą atšiaurioje aplinkoje. Tai ne tik efektyvi dulkių įsiskverbimo prevencija, bet ir jums nereikės jaudintis, kad lokatorius iš konteinerio ar sunkvežimio bus pašalintas apsitaškius vandeniu.

GPS sekimo apsauga IP66

Pasaulinis tarptinklinis ryšys

Neprobleminė pasaulinio tinklo aprėptis užtikrina nuolatinį ryšį su sekimo įrenginiu. Mūsų GPS lokatorius palaiko 2G GSM 850/900/1800/1900MHz ir 3G WCDMA: duomenų perdavimą BAND1/BAND2/BAND5/BAND8.

GPS sekimo laivų transportas

Ilgas budėjimo režimas – 60 dienų

Sekiklis turi įmontuotą Li-Polymer 3,7V 3800mAh įkraunamą ir išimamą bateriją, kuri užtikrina itin ilgą budėjimo laiką ir išmanią energijos taupymo funkciją. Po pilno įkrovimo jis gali dirbti beveik 30 dienų (GPS duomenys įrašomi kas 6 valandas statiniu režimu).

GPS sekimo konteinerio budėjimo akumuliatoriaus režimas

3 darbo režimai

GPS sekiklis automatiškai identifikuoja esamą konteinerio aplinkos būklę ir keičia režimą tarp statinio (GPS duomenys įkeliami kas 3 val.), sausumos (GPS duomenys įkeliami kas 10 minučių) ir laivo (GPS duomenys įkeliami kas 3 val.) režimą.

gps konteineris tracker 3 darbo režimai

3G konteinerių sekimo priemonė

Specifikacijos:

Ryšio sistema: M770B GSM ir WCDMA ryšio modulis
Ryšio dažnis: GSM: 850/900/1800/1900MHz WCDMA: BAND1/BAND2/BAND5/BAND8
Jautrumas: <-104dBm
GPRS: 1,2 klasė, TCP/IP
Priėmimo jautrumas: II klasė RBER2 % (-102dBm)
Atmintis: 32 + 32Mb
Fazės klaida: RMSPE <5, PPE <20
Maks. išėjimas: GSM850 / GSM900: 33 ± 3 dBm, GSM1800 / GSM1900: 30 ± 3 dBm
Maks. dažnio paklaida: ± 0,1ppm
GPS lustas: MTK labai jautrus
Dažnis: GPS L1, 1575,42 MHz
GPS kanalas: 66
Vietos tikslumas: <10 metrų
Stebėjimo jautrumas: -165dBm
Jautrumas: -148dBm
GPS antena: keraminė GPS antena
Darbinė temperatūra: -20° ~ 70 ℃
Standartas: IP65
Baterija: 3800 mAh
Budėjimo režimas: iki 60 dienų
Matmenys: 200 mm (plotis) x 104 mm (aukštis) x 43 mm (storis)
Svoris: 370g

Pakuotės turinys:

1x GPS lokatorius Profio GPS L-10
1x Baterija 3800 mAh baterija
1x Varžtų komplektas
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės