GPS sekiklis Profio S11 - saulės baterijų skydelio vandeniui atsparus IPX7 dangtelis

SKU: 10-579 Turiu klausimą
naujas GPS sekiklis Profio S11 - saulės baterijų skydelio vandeniui atsparus IPX7 dangtelis
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 165,00 U$
Kaina įskaitant PVM 198,00 U$
- +

Prekės aprašymas GPS sekiklis Profio S11 - saulės baterijų skydelio vandeniui atsparus IPX7 dangtelis

GPS sekiklis Profio S11 - saulės baterijų skydelio vandeniui atsparus IPX7 dangtelis. GPS lokatorius turi 10000 mAh baterijos talpą ir aktyvų stebėjimą. Šis GPS sekiklis tinka sunkvežimiams, furgonams, karavanams arba valtims, jachtoms ir valtims. GPS sekimas realiu laiku laivų ir transporto priemonių. Internetinis GPS sekiklis (programėlė mobiliesiems) su 10000 mAh baterija. Galingas saulės kolektorius automatiškai įkrauna įmontuotą bateriją, jums nereikės jaudintis, kad lokatorius liks be maitinimo ir neteksite stebimos transporto priemonės ar laivo pėdsakų. GPS lokatorių montuojate stebimo objekto išorėje ir galite stebėti judėjimą bei esamą padėtį per mobiliąją aplikaciją.

GPS lokatorius su saulės baterija ir baterijos veikimo trukme iki 2,5 metų

GPS vieta automobiliams laivams karavanams

Transporto priemonių parko valdymas

Jei savo įmonėje turite transporto priemonių parką (laivus, jachtas ir kt.), turite galimybę iš karto juos sekti vienoje paskyroje. Su „Tracksolid“ sistema vienu metu galite sekti iki 10 000 transporto priemonių.

saulės gps sekiklis

GPS sekimo įrenginys randa savo panaudojimą skolintų siuntų, vežamų vertybių, sunkiosios technikos nuomos ir konkrečių prekių stebėjimui. GPS seklys taip pat įspėja apie neleistinus trikdžius montuojant įrenginį arba jį išimant. Aukščiausios kokybės GPS lokatorius galite įsigyti mūsų el.parduotuvėje. Tereikia SIM kortelės (duomenų / telefono) ir GPS sekimas gali būti aktyvus iš karto. GPS + LBS + WiFi padėties nustatymas – iki trigubo tikslumo vietos nustatymui realiuoju laiku. Kai internetinis sekiklis turi gerą GPS signalą, jis jį suras per GPS. Jei jis neturi GPS signalo, jis jį suras per LBS. Trigubas padėties nustatymas leidžia tiksliai ir greitai pažymėti vietą. GPS modulis turi itin stiprų magnetą ir yra labai paprastas ir tuo pačiu lankstus montuojamas GPS transporto priemonės stebėjimui. Apsauga nuo išmontavimo su apsaugos nuo vagystės šviesos jutikliu.

GPS transporto priemonių stebėjimas - GPS sekiklis - vietos lokatorius

GPS įrenginys vartotojui suteikia sekimą mobiliosios aplikacijosTrackSolid PRO “ (iOS, Android) pavidalu , su kuria galite sužinoti stebimos transporto priemonės ar objekto vietą realiu laiku bei įvairius reikalingus duomenis.
Kita forma – GPS įrenginio sekimas per internetinę sąsają „ www.tracksolid.com “, kurią patogiam stebėjimui galite naudoti per asmeninį kompiuterį, planšetinį kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį.

„Tracksolid“, skirta gps vietos nustatymo programai

Prie GPS sekiklio galite prisijungti naudodami programą mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar kompiuteryje

Žemėlapyje rodoma jūsų dabartinė padėtis su laiku, greičiu ir GPS koordinatėmis.

transporto priemonių stebėjimas - gps sekiklis

Aktyvus pasiklausymas

Galimybė skambinti iš pasirinktų SOS numerių į GPS sekimo įrenginį, kad galėtumėte girdėti garsus (pokalbį) aplink įrenginį , kuriame jis yra. Šio garso stebėjimo proceso metu įrenginys neskleis jokio garso, todėl tai yra tylus stebėjimas.

aktyvus pasiklausymas – gps lokatorius

Atsparus vandeniui IPX7 klasė nuo vandens ir dulkių

GPS lokatorius turi itin aukštą apsaugos laipsnį IPX7 (kur galima panardinti į 1m vandens gylį ir visišką atsparumą dulkėms) leidžia įrenginio funkcionalumą net ir itin reiklioje lauko aplinkoje.

Vandeniui atspari scena IPX7 - gps lokatorius profio s11

GPS lokatoriaus neteisėto pašalinimo signalizacija

Jei GPS lokatorius aptiks neteisėtą išėmimą mygtuku Šviesa, bus išsiųstas aliarmas įspėjimo pranešimo forma ir GPS sekimo režimas įsijungs automatiškai 20 minučių. Po 20 minučių prietaisas vėl persijungia į budėjimo režimą.

gps tracker - anti tamper funkcija

Vibracijos signalizacija

Jei GPS ieškiklis aptiks vibraciją ar netikėtą perkėlimą, trenksmą arba dažų pažeidimą, įsijungs pavojaus signalas. Įrenginys siunčia įspėjamąjį aliarmo pranešimą.

vibruojanti signalizacija – internetinis GPS sekimo lokatorius

Garsinis pavojaus signalas

Jei decibelų lygis viršija 60 decibelų (stiklo skilimas ir pan.), GPS lokatorius automatiškai siunčia aliarmą iš anksto nustatytu SOS numeriu.

gps lokatorius – garso signalizacija

GEO FENCE funkcija

Leidžia išsiųsti pranešimą el. paštu išvažiuojant iš pažymėtos zonos (jei transporto priemonės vairuotojas netyčia nukrypsta nuo suplanuoto maršruto)

geotvoros funkcija – gps tracker lokatorius

Triguba GPS ir LBS + WiFi lokalizacija

Šis sekiklis palaiko GPS ir LBS vietą. GPS yra išorinės padėties nustatymas mažesniu nei 10 metrų tikslumu. LBS yra padėties nustatymas (tose, kur nėra gps signalo) mažesniu nei 500 metrų tikslumu. Vietos nustatymo įrenginys taip pat gali prisijungti prie viešojo WIFI tinklo ir siųsti vietos duomenis per Wifi.

gps lokatorius – triguba lokalizacija gps lbs wifi

GPS lokatoriaus stebėjimo režimai

Stebėjimo režimas

Šiuo režimu įrenginys siunčia jūsų vietos duomenis į programą, priklausomai nuo to, ar įrenginys juda, ar stovi vietoje. Šiuo režimu galima nustatyti du intervalus padėties siuntimui , vienas intervalas skirtas prietaisui judant. Šį intervalą galima nustatyti nuo 10 sekundžių iki 3600 sekundžių . Kuo mažesnis intervalas, tuo dažniau jis atnaujins vietą programoje. Antrasis intervalas nustatomas įrenginiui stovint . Intervalą galima nustatyti nuo 180 sekundžių iki 65535 sekundžių . Jei įrenginys yra vienoje vietoje, padėties atnaujinti nebūtina trumpesniais intervalais. Žinoma, viskas priklauso nuo įrenginio naudojimo.

Energijos taupymo režimas

Šiame režime galite nustatyti tikslų laiką , kada įrenginys turi pabusti, ir atnaujinti savo vietą , tada galite įvesti laiką, kaip dažnai jis turėtų pabusti. Kadangi šiuo režimu įrenginys nėra visiškai aktyvus ir įjungiamas tik pasirinktu laiku, taupoma baterija , o tai leidžia įrenginiui tarnauti labai ilgai. Praktiškai šis režimas veikia nustatant aktyvavimo laiką, pavyzdžiui, 13:45 val., o kartojimo intervalą, pavyzdžiui, 2 valandas. Taigi įrenginys pirmą kartą atnaujina savo vietą 13:45, o kitas vietos atnaujinimas bus 15:45, o kita vieta atnaujinama kas 2 valandas.

Šiuo režimu įrenginys gali veikti vienu akumuliatoriaus įkrovimu maždaug 1-2 metus. Todėl, jei vieta atnaujinama kartą per 1 dieną.

saulės
maitinimo šaltinis
gps
ip67


Saulės baterijos įkrovimas


Maitinimo valdymas – Išmanus maitinimo šaltinis


GPS + LBS + WiFi padėties nustatymas – padėties nustatymas realiuoju laiku
IP67 atsparus vandeniui – GPS įrenginio atsparumas vandeniui užtikrina stabilų veikimą net ir sudėtingoje lauko aplinkoje
baterija 10000 mah
signalizacija
10000 mAh įkraunama baterija – didelės talpos ličio baterija užtikrina pakankamai ilgą įrenginio maitinimą

Dangtelio nuėmimo signalizacija   - aliarmas įsijungia pakeitus SIM kortelę arba bandant išardyti įrenginį.

Specifikacijos:

Ryšio tinklas: GSM
Ryšio dažnis: keturių juostų 850/900/1800/1900 MHz
Padėties nustatymo sistema: GPS + WIFI + LBS
Dažnis: L1
Vietos nustatymo tikslumas: <2,5m
Stebėjimo jautrumas: -162dBm
Jutimo jautrumas: -148dBm
Pradinis greitis: vidutinis. karštas paleidimas per 1 sek; vidutinis. šaltas paleidimas per 32 sek.
Baterija: 10 000 mAh / 3,7 V ličio polimero baterija
Saulės baterija: 5,5V / 400mA
Darbo režimai: sekimo režimas, ekonominis režimas
Budėjimo režimas: taupymo režimu iki 2,5 metų
LED indikatorius: įrenginys įjungtas (raudonas), prietaisas veikia (žalias)
SIM kortelė: standartinė SIM
Atmintis: 32 + 32Mb
Šviesos jutiklis: taip – perspėja išmontuojant įrenginį
Funkcijos: geo-tvora, įspėjimas apie išsikrovusį akumuliatorių
Darbinė temperatūra: -20 ℃ ~ 70 ℃
Darbinė drėgmė: 5-95 %
IP apsauga: IP67
Svoris: 637g
Matmenys: 355x110x33 mm


Pakuotės turinys:

1x GPS lokatorius su saulės baterija Profio GPS S11
1x varžtų rinkinys su atsuktuvu
1x rankinis

!!! Kad lokatorius veiktų, būtina įsigyti 1-10 metų licenciją stebėjimui per TRACKSOLID sistemą !!!

Komentarai

Kitos prekės