Itin mažas 3,5 cm diktofonas 8GB kaip ženkliukas + MP3 grotuvas

SKU: 09-104 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 91,66 U$
Kaina įskaitant PVM 110,00 U$
- +

Prekės aprašymas Itin mažas 3,5 cm diktofonas 8GB kaip ženkliukas + MP3 grotuvas

Itin mažas 3,5 cm šnipų diktofonas 8GB (garso įrašymo įrenginys) kaip ženkliukas + MP3 grotuvas + stereo ausinės. Diktofoną galima lengvai pritvirtinti prie drabužių kaip ženkliuką. Spy (diktofonas) - itin mažas 3,5cm + itin lengvas 10g su 8 GB atmintimi, Mp3 grotuvu ir stereo ausinėmis slaptam garso įrašymui. Garso įrašymo įrenginys – nešiojamas, itin plonas tik 1 cm storio. Diktofonas maitinamas arba per pridedamą USB laidą, arba per įkraunamą ličio polimero bateriją, kuri visiškai įkrauta leidžia nepertraukiamai įrašyti balsą ir garsus iki 17 valandų WAV formatu. Pridedamos ausinės gali būti naudojamos garso failams leisti. Diskretiškas garso įrašymas bet kur.

Mini diktofonas - Spy garso įrašymo įrenginys - Itin lengvas

Mini Voice Recorder – šnipinėjimo garso įrašymo įrenginys

Miniatiūriniai matmenys ir mažas svoris garantuoja nepastebimą garso įrašymą bet kur. Dėl nešiojamojo kompaktiško dizaino diktofoną visada galite lengvai laikyti arba paslėpti kaip šnipinėjimo įrenginį, pavyzdžiui, kišenėje, kad galėtumėte įrašyti slaptus ar diskretiškus pokalbius ar įvairias garso detales. Diktofonas yra idealus mobilusis įrašymo įrenginys, leidžiantis fiksuoti garsus didesniais atstumais. Prietaisas taip pat siūlo MP3 grotuvo funkciją mėgstamoms dainoms, kurias galite perkelti į įrenginį per pridedamą USB duomenų kabelį.

Diktofonas – mini garso įrašymo įrenginys

Skaitmeninis diktofonas - 8 GB vidinė atmintis . Įrenginys siūlo 3 funkcijas viename – garso įrašymas, mp3 grotuvas, USB atmintinė . Tai novatoriškas įrenginys, kuriame dera elegantiškas dizainas ir tuo pačiu malonus dizainas, leidžiantis išnaudoti visas savo funkcijas. Dėl sumažinto aplinkos triukšmo skaitmeninis diktofonas įrašo garsą aukščiausios kokybės, todėl puikiai tinka mokymams, verslo susitikimams, verslo ir kitiems pokalbių įrašymo tikslams. Integruota 8 GB atmintis suteikia daug vietos ilgalaikiams balso įrašams įrašyti – iki 96 valandų įrašymo, taip pat dėl integruotos ličio baterijos, kurią galima naudoti maždaug 17 valandų nepertraukiamam įrašymui.

Skaitmeninis diktofonas - 8 GB vidinė atmintis

Diktofonas taip pat tarnauja kaip MP3 grotuvas dėl integruotos atminties, į kurią USB laidu galite įrašyti mėgstamas dainas arba atkurti įrašytus pokalbius ir klausytis jų per ausines. Į integruotą 8 GB atmintį galima įkelti įvairius kitus failus, todėl atlieka ir klasikinę nešiojamojo USB atmintinės funkciją. Miniatiūrinių matmenų dėka mini diktofonas yra nešiojamas ir praktiškas įrašymo įrenginys, kuris gali būti naudojamas įvairiose gyvenimo situacijose, kai reikalingas ir nepastebimas garso įrašymo būdas.

Automatinis įrašymas išsikrovus akumuliatoriui

automatinis akumuliatoriaus įrašų saugojimas

Tik 1 cm storio – nepastebimai itin lengvas ir universalus diktofonas – tiesiog pritvirtinkite jį prie drabužių kaip ženkliuką

neįkyrus itin lengvas ir kompaktiškas diktofonas

Funkcijos:

Pradėkite įrašymą vienu paspaudimu
Balso diktofonas - miniatiūrinis dydis ir svoris tik 10g
MP3, WMA ir WAV grotuvas
USB atmintinė su 8GB vidine atmintimi
Stereo ausines

Specifikacija:

Garso įrašymo formatas: WAV
Atkūrimas - formatas: WAV / WMA / MP3
Bitų sparta: 192 KBPS
Dažnis: 48KHz
Funkcijos: garso įrašymas vienu paspaudimu, mp3 grotuvas
Vidinė atmintis: 8 GB
Micro SD kortelių palaikymas: ne
Maitinimas: įmontuota įkraunama ličio baterija
Įrašymo laikas (atminties talpa): iki 96 valandų
Įrašymo laikas (baterijos veikimo laikas): iki 17 valandų
Spalva: juoda
Matmenys: 3,5x3,5x1 cm
Svoris: 10g

Pakuotės turinys:

1x skaitmeninis diktofonas
1x stereo ausinės
1x Micro USB laidas
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės