Klaidų detektorius + šnipinėjimo kamera + GPS įrenginiai su GSM signalu 2G/3G/4G/5G

SKU: 09-108 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 183,34 U$
Kaina įskaitant PVM 220,00 U$
- +

Prekės aprašymas Klaidų detektorius + šnipinėjimo kamera + GPS įrenginiai su GSM signalu 2G/3G/4G/5G

Rankinis klaidų detektorius + šnipinėjimo kameros ieškiklis + GPS įrenginiai su GSM signalu 2G/3G/4G/5G/LTE. Itin jautrus nešiojamas detektorius. Turi įmontuotą įkraunamą 1600 mAh talpos bateriją, kurios tarnavimo laikas iki 35 valandų . Jis gali užfiksuoti magnetinius laukus ir elektromagnetines bangas – atrasite paslėptas wifi kameras, GPS lokatorius, pasiklausymo įrenginius ar įrenginius su GSM signalu . Originali skaitmeninio magnetinio lauko aptikimo technologija gali veiksmingai aptikti silpnus magnetinio lauko signalus. Magnetinio lauko matavimo aptikimo atstumas yra iki 200 mm. Pakuotėje taip pat yra praktiškas LED šviestuvas su reguliuojamu žąsies kaklu.

Nešiojamo šnipinėjimo įrenginio (bug, kameros, gsm įrenginio) detektorius rankinis

Nešiojamasis šnipinėjimo įrenginys (klaida, fotoaparatai, gsm įrenginys) detektorius

Šis detektorius naudojamas asmeniniam privatumui užtikrinti. Juo paprasta naudotis, greitai rasite paslėptą wifi kameros objektyvą ir suseksite paslėptų kamerų bei pasiklausymo įrenginių signalą. Jis aptinka jūsų automobilio GPS lokatorių ir seka „Wi-Fi“ ir GSM signalo šaltinį . Detektorius turi įmontuotą įkraunamą bateriją, kuri kraunama per USB laidą. Detektorius yra lengvas, todėl galite jį pasiimti su savimi visur, tiek į verslo keliones, tiek į atostogas – apsaugokite savo privatumą nuo nepageidaujamo stebėjimo.

belaidis magnetinis klaidų kameros detektorius

Jis tikrai bus naudojamas viešbučiuose, pensionuose, biuruose, persirengimo kabinose, viešuosiuose tualetuose, sporto salėse ir t . žadintuvas, oro stotis, garsiakalbis, rašiklis, raktų pakabukas, akiniai ar kiti daiktai. Šio įrenginio dėka galite efektyviai apsisaugoti nuo pasiklausymo, slapto filmavimo ir piktnaudžiavimo asmenine informacija. Detektorių tikrai įvertins dažnai banko kortelėmis besinaudojantys, dažnai keliaujantys ir miegantys viešbučiuose žmonės, gražios moterys, saugančios savo privatumą nuo paparacų. Taip pat galite jį naudoti verslo susitikimams, slaptiems susitikimams, egzaminams ir interviu.

rankinis klaidų detektoriaus naudojimas

Detektorius turi šviesos ir garso signalus , kurių dėka galite greitai aptikti šnipinėjimo įrenginį. Lengvai ir greitai rasite automobilyje paslėptą GPS lokatorių . Reguliuojamo ratuko dėka galite nustatyti aptikimo jautrumą.

gps detektoriaus šnipas automobilyje delninis


Specifikacijos:

Dažnių diapazonas: 1MHz-2,8GHz
Aptikimo dinaminis diapazonas:> 72Db
Jautrumas: .030.03mv
Aptikimo diapazonas: esant 2,4GHz 15m2; esant 1.2GHz 26m2; mobiliojo ryšio signalas GSM/2G/3G/4G 5-25m2
Magnetinis aptikimas: 50mm-300mm
Indikacija: šviesos diodai ir pyptelėjimai
Maitinimas: 3,7 V ličio baterija, kurios talpa 1600 mAH
Išorinis LED apšvietimas: taip
Darbinė srovė: 45-75mA
Ištvermė: iki 20-35 val
Medžiaga: ABS
Svoris: 275g
Matmenys: 380x12x10mm

Pakuotės turinys:

1x detektorius
1x LED lemputė su lanksčiu kaklu
1x USB/DC įkrovimo laidas
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės