LANGIE LT-52 internetinis elektroninis balso vertėjas 52 kalbomis

SKU: 11-259 Turiu klausimą
Gamintojas LANGIE
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 330,00 U$
Kaina įskaitant PVM 396,00 U$
- +

Prekės aprašymas LANGIE LT-52 internetinis elektroninis balso vertėjas 52 kalbomis

Elektroninis balso vertėjas LANGIE LT-52 online/offline 52 kalbomis, įskaitant anglų. Žodžių, tekstų ar žodžių vertėjas, su kuriuo galite lengvai išversti ką tik norite. Ar keliaujate ir atrandate naujas vietas? Ar reikia išversti kalbą? Jūs tikrai prisimenate nemalonias situacijas, kurios įvyko dėl kalbos barjero. Jau nebe! Šis LANGIE vertėjas, kuriame yra iki 52 neįtikėtinų kalbų, palengvins bendravimą užsienyje.

LANGIE balso vertėjas atvers jums naujų galimybių visame pasaulyje! Jis skirtas visiems , nesvarbu, ar tai būtų vaikai, ar vyresni žmonės , kurie įvertins paprastą vertėjo naudojimą. Balso vertėjas , kuris bus su jumis visur, kur eisite. LANGIE internetinis vertėjas yra mūsų sandėlyje ir parduodamas tiesiogiai – kaina yra daugiau nei tinkama jo naudojimui.

Šis revoliucinis įrenginys taip pat tarnauja kaip daugialypės terpės grotuvas vaizdo įrašams, nuotraukoms arba kaip grupinis vertėjas (galite susieti daugiau LANGIE vertėjų) – ypač tinka kelioms užsienio delegacijoms. Kitas pasirinkimas jums bus galimybė mokytis užsienio kalbos – sudėtinga mokymosi programinė įranga. Taigi jūs taip pat turite vertimo žodyną į 52 kalbas (ne tik anglų kalbos žodyną) ir galite išversti sakinius ar kitus tekstus prisijungę / neprisijungę.

LANGIE PROMO VIDEO

Tai BENDRAVIMO REVOLIUCIJA!!!
GERIAUSIAS DVIPUSIS BALSO VERTĖJAS PASAULYJE

Langie Translator palaiko 52 kalbas, ir visa tai garso forma ir tikrai neįtikėtinu VERTIMO TIKSLUMU!

Kaip tai iš tikrųjų veikia?

Langie turi įmontuotą 1" jutiklinį LCD ekraną ir dvigubą aukštos kokybės garsiakalbių ir mikrofonų sistemą. Langie turi mikrofoną ir garsiakalbį įrenginio priekinėje pusėje, per kuriuos galite kalbėti savo kalba, ir šalia jūsų esantis asmuo (užsienietis) akimirksniu išgirs vertimą į savo kalbą. Ir už tai užsienietis gali pasakyti atsakymą savo kalba, per mikrofoną ir garsiakalbį įrenginio galinėje pusėje, ir jūs akimirksniu išgirskite vertimą į savo kalbą.
kaip veikia internetinis langie vertimas
Jei norite išversti tam tikrą tekstą ar žodžius į kitą kalbą, tiesiog paspauskite ir laikykite mėlyną mikrofono mygtuką ir atleiskite jį pasibaigus sakytinei žinutei (tekstui). Per 1-2 sekundes vertėjas išverčia jūsų pranešimą ekrane rodomu tekstu, o šis pranešimas bus pasiekiamas ir garso formatu (ši kalba turi būti palaikoma). Jei norite išversti tai, ką jums sako kitas asmuo, tiesiog paspauskite ir palaikykite geltoną mikrofono mygtuką ir vėl atleiskite, kai pranešimas bus baigtas. Visas procesas yra neįtikėtinai paprastas.
langie kaip tai veikia

Labai praktiška yra ir GROUP vertėjo funkcija, kuri tikrai ras savo pritaikymą įvairiose užsienio delegacijose.

Tiesiog susiekite du ar daugiau LANGIE vartotojų prisijungę per „WiFi“ (kad galėtumėte bendrauti net su žmogumi, esančiu kitame pasaulio gale).

Kišeninis vertėjas gali atpažinti jūsų balsą ir realiuoju laiku išversti jį į daugybę kalbų, todėl tai puikus kalbos įrankis kelionėms, savišvietai, apsipirkimui ar verslo reikalams. Tai iš karto išverčia jūsų žodžius, todėl jaučiatės taip, lyg tiesiogiai bendrautumėte su kitu asmeniu. Dėl praktiško mini dizaino jį labai lengva nešiotis , galite įdėti į kišenę, rankinę ir pan.. Veikia labai paprastu ir intuityviu principu . Tiesiog laikykite nuspaudę prietaiso jutiklinį klavišą, kol sakote žodžius, tada atleiskite ir įrenginys iš karto išvers reikiamus žodžius.

Nėra geresnio jausmo, kaip keliauti aplink pasaulį be jokio streso ir komplikacijų, kai kišenėje yra 52 kalbos. Jums reikia, pavyzdžiui, anglų-ispanų vertėjo? Jokiu problemu! Šis tekstų ir sakinių vertėjas lengvai susitvarkys. Įdomi funkcija taip pat yra baterijos veikimo laikas, kuris budėjimo režimu veikia iki 5 dienų / 5 valandos nepertraukiamo veikimo.

Video kaip tai veikia

Čia galite peržiūrėti lentelę su palaikomomis LANGIE vertėjo kalbomis.

Ne visomis kalbomis galimas vertimas žodžiu
(visos kalbos verčia frazes tekstiniu pavidalu LCD ekrane).

kalbų langie vertėjas

Kišeninis vertėjas neprisijungus režimu be interneto ryšio siūlo:

Multimedijos palaikymas – paveikslų galerija, skaitmeninis diktofonas, vaizdo ir muzikos grotuvas.
Mokomoji funkcija – apima balso ir vaizdo mokymą pagrindinėmis kalbomis. Taigi galite mokytis kalbos, kad ir kur eitumėte.
Garso stipriklis – įrašo, o vėliau sustiprina Jūsų ištartus žodžius, labai padeda bendraujant su prastesnę klausą turinčiais žmonėmis.

Jei sujungsite kišeninį vertėją su „Wi-Fi“, gausite keletą įdomių funkcijų:

Vaizdų paieška balsu – atpažįsta jūsų balsą ir ieško norimo daikto vaizdo pavidalu.
Grupės vertėjas – prisijunkite prie grupės pokalbio su žmonėmis skirtingomis kalbomis.

vertimas per langie Balso vertėjas į 52 kalbas
Jis atpažįsta jūsų balsą ir išverčia jį į daugybę kalbų. Norint geriau atpažinti žodžius, reikalingas WiFi interneto ryšys.
vaizdų paieška balsu Vaizdų paieška balsu
Jis atpažįsta jūsų balsą ir ieško norimo vaizdo. Reikalingas WiFi interneto ryšys.
grupės vertėjas – grupės vertėjas Grupės vertėjas
Internetinis ryšys leidžia grupiniams pokalbiams su žmonėmis įvairiomis kalbomis. Reikalingas WiFi interneto ryšys.
vertimas neprisijungus per langie Žodžių vertėjas be interneto ryšio
Jis atpažįsta jūsų balsą ir gali išversti trumpas frazes ar paprastus žodžius pagal integruotą algoritmą, naudojamą suprantamiems vertimams. Jis palaiko tik 12 pasaulio kalbų.
mokytis langie kalbų Savarankiško mokymosi galimybė be interneto ryšio
Su integruota programine įranga galite labai greitai ir efektyviai išmokti pasirinktą pasaulio kalbą.

Funkcijos:

Momentinis vertimas į 52 kalbas
Jautrus mikrofonas su balso atpažinimo funkcija
Skaitmeninis diktofonas
Muzikos ir vaizdo grotuvas
Vertimas internetu / neprisijungus
Baterijos veikimo laikas: 5 dienos budėjimo režimu / 5-8 valandos nepertraukiamo veikimo

Specifikacijos:

Procesorius: ARM Cortex 1,3 GHz QUAD-core
LCD: 1,08 colio jutiklinis ekranas (27,5 mm)
Baterija: 3,7V/2000 mAH
WiFi 802.11b/g/n
Bluetooth: 4.0
Micro SD kortelė: palaikymas iki 32 GB
USB: Micro USB 2.0
Ausinių įvestis - 3,5 mm lizdas
Įėjimas: 100V - 240V
Išėjimas: 5V DC 1500mA
Matmenys: 48 mm x 148 mm x 17 mm
Svoris: 125 g

LANGIE paketo turinys:

1x LANGIE balso vertėjas
1x USB pakrovėjas
1x USB laidas
1x ausinės
1x apsauginis dėklas

LANGIE paketo turinys

Kodėl naudojant LANGIE geriau turėti ONLINE ryšį nei vertimą OFFLINE?​

Bet kokiu atveju turite suprasti, kad bet kuriame visų vertėjų OFFLINE vertimo režime yra tik ribotas žodynas (tik pagrindinis), o vertimas dažnai būna netikslus arba nesuprantamas. ONLINE režimas prisijungus prie WiFi tinklo užtikrina nuolatinį vertimo atnaujinimą ir taisymą , duomenų bazė kelis kartus didesnė nei vertimo neprisijungus, todėl turite garantiją, kad vertimas bus kuo tikslesnis ir galėsite bendrauti be jokių sunkumas. WiFi ryšiui rekomenduojame sukurti HOT SPOT mobilųjį WiFi prieigos tašką tiesiai iš savo mobiliojo telefono (kurį visada turėsite po ranka).

Ar Langie gali išversti tikrai patikimai?

LANGIE yra pažangus naujausios kartos IT produktas . Siekdama geriausių vertimo rezultatų, ji veikia su 7 internetinėmis paieškos sistemomis. Gamintojas turi net daugiau nei 20 metų patirtį švietimo ir vertimo į įvairias pasaulio kalbas rinkoje . LANGIE nuolat plečia ir atnaujina savo OTA duomenų bazę tiesiai į jūsų įrenginį, kad suteiktų šiuo metu efektyviausią kišeninį įrankį vertimui į kitas kalbas.

geriausias vertėjas

Komentarai

Kitos prekės