Mini HD WiFi kamera su besisukančiu objektyvu

SKU: 10-167 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 110,00 U$
Kaina įskaitant PVM 132,00 U$
- +

Prekės aprašymas Mini HD WiFi kamera su besisukančiu objektyvu

Mini HD WiFi kamera su sukamuoju objektyvu , palaikanti micro SD kortelę iki 128 GB, yra ideali jūsų kasdienės erdvės sergėtoja. Mini Security WiFi Spy Full HD kamera su 180° horizontaliai pasukamu objektyvu yra patalpinta mažoje juodoje dėžutėje, kuri rūpinasi jūsų namais, kol jūsų nėra namuose . Dėl mažo dydžio ir juodo dizaino jį lengva nešiotis beveik visur , galite paslėpti lentynoje, tarp knygų ar gėlių vazono. Paslėpta kamera užfiksuoti vaizdai yra Full HD 1920x1080 raiškos su garsu , todėl jų pakanka detaliems įrašams.

Fotoaparatas iš konkurentų išsiskiria ne tik savo matmenimis, bet ir puikia 180° horizontalaus besisukančio objektyvo savybe, suteikiančiu pilną stebimos srities vaizdą.

intelektuali mini HD wifi kamera
Apsaugos kamera palaiko WiFi ryšį ir yra bevielė , todėl ją lengva montuoti ant sienos ar lubų, o visas kameros funkcijas galite valdyti per nemokamą išmaniesiems telefonams (iOS, Android) skirtą programėlę „Pro iCam“ , kurioje galite keisti fotografavimo kampą slinkdami pirštu. išmaniajame telefone arba atitinkamai keisti mastelį, kad pakeistumėte nustatymus. Apsaugos kamerą galima prijungti prie namų maršrutizatoriaus per WIFI arba P2P, leidžiantį žiūrėti vaizdą bet kada ir bet kur naudojantis mobiliuoju telefonu.
belaidė kamera su sukamuoju objektyvu
Juodojoje dėžutėje esanti išmanioji kamera taip pat turi judesio aptikimo funkciją, leidžiančią pradėti įrašinėti fiksuojant judesį erdvėje. Puiki funkcija, su kuria nepraleisite nė vienos svarbios kadros, nes filmuota medžiaga bus paleista tik užsiėmimo metu, o taip pat būsite informuoti tiesiai į mobilųjį telefoną. Užfiksuoti įrašai išlaiko H.264 suspaudimą, kad sumažintų failo dydį, o tada išsaugomi iki 128 GB palaikomoje „micro SD“ kortelėje . Juodoje apsaugos dėžutėje yra įmontuota 950 mAh talpos baterija , kuri užtikrina nepertraukiamą įrašymą apie 4 valandas , kai pilnai įkrauta, o dėžutę taip pat galima prijungti prie įprasto tinklo, todėl paslėpta kamera gali veikti nuolat. Juodoji dėžė su kamera turi keletą panaudojimo galimybių – ji puikiai pasitarnaus namų, verslo patalpų apsaugos/stebėjimo ar vaikų ar senelių priežiūra.

Funkcijos:

Mini išmanioji WiFi kamera
90° žiūrėjimo kampas + 180° horizontalus besisukantis objektyvas
Judesio jutiklis su pranešimu
Naudojant microSD kortelę iki 128GB
Valdymas per mobiliojo telefono programėlę

Specifikacijos:

Vaizdo jutiklis: 1,0 Mpx CMOS
Vaizdo įrašo raiška: 1920x1080p Full HD 25 kadrai per sekundę
Suspaustas formatas: H.264
Žiūrėjimo kampas: 90°
Horizontalus besisukantis objektyvas: 180°
Baterija: 950 mAh įkraunama
Darbo laikas: 3-4 valandos
Įkrovimo laikas: 6-8 valandos
Judesio aptikimo ir įspėjimo pranešimai
Maksimali atminties kortelės talpa: 128 GB
Maitinimas: 2A/5V maitinimas su USB jungtimi
Operacinė sistema: iOS 7 ir naujesnė versija, Android 4,1 ir naujesnė versija
„Wi-Fi“: „Wi-Fi“ 802.11 b/g/n, P2P
Matmenys: (P) 81 x (P) 40 mm x (G) 29 mm
Svoris: 93 g

Pakuotės turinys:

• 1x Mini WiFi kamera
• 1x USB laidas
• 1x Vartotojo vadovas
• 1x kintamosios srovės adapteris

Komentarai

Kitos prekės