Pinhole šnipinėjimo GSM kamera SIM kortelėje su nuotoliniu klausymu

SKU: 10-121 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 146,66 U$
Kaina įskaitant PVM 176,00 U$
- +

Prekės aprašymas Pinhole šnipinėjimo GSM kamera SIM kortelėje su nuotoliniu klausymu

Pinhole spy GSM kamera SIM kortelėje su nuotoliniu klausymu, kuri visada laiku perspės kas vyksta stebimoje zonoje. Jei jums reikia stebėti biuro, namo, buto ar automobilio interjerą ir iš anksto būti informuotam apie įvykius, ši GSM SIM SIM kortelės kamera sukurta kaip tik jums. Tiesiog įsigykite iš bet kurio operatoriaus SIM kortelę su telefono numeriu, kurią galėsite įdėti į skylutės kamerą. Kameroje taip pat yra iki 32 GB talpos microSD kortelės lizdas, kuris įrašys vaizdą ir garsą. Prietaisą lengva valdyti naudojant komandinę SMS, kurią siunčiate iš savo mobiliojo telefono į GSM šnipinėjimo kamerą. Po pirminio kalibravimo SMS, kai kamera prisimins jūsų telefono numerį tolimesniam ryšiui, galite nustatyti SMS su komandomis reikalingas funkcijas stebėjimui. Pagrindinė funkcija yra garso aptikimas.

Pinhole gsm kamera

Kai aptinkamas garsas didesnis nei 40 db, įrenginys automatiškai jums paskambins ir per jautrų mikrofoną girdėsite, kas vyksta šešių metrų atstumu. Tada galite siųsti SMS su komandomis vaizdo įrašymui. Vaizdo įrašas su garsu bus saugomas atminties kortelėje kas 30 minučių. Taip pat galite pasirinkti komandą tik garso takelio įrašymui. Paskambinus kameroje esančiu telefono numeriu, įrenginys automatiškai atsiims jūsų skambutį ir girdėsite, kas vyksta aplink kamerą. Judesio aptikimo funkcija išsaugo jūsų nuotrauką JPG formatu „microSD“ kortelėje.

Gsm šnipinėjimo kamera SIM ir SD kortelėje

Komandine SMS žinute SIM apsaugos kamera gali atsiųsti jums informacinę SMS informaciją apie baterijos būseną, laisvą atminties kortelės talpą, informaciją apie faktinį procesą (jei įrašote tik vaizdą ar garsą). Kita galimybė yra suformatuoti kortelę arba iš naujo nustatyti įrenginį SMS žinute. 2500 mAh talpos baterija užtikrina ilgai veikiančią GSM SIM kamerą. Budėjimo režimu jis gali veikti iki 12 dienų. Pokalbio laikas yra iki 150-180 minučių. SIM apsaugos kamera taip pat gali būti prijungta prie nuolatinio maitinimo šaltinio arba POWERBANK, kad padidėtų veikimo laikas pagal išorinio akumuliatoriaus įkroviklio talpą.

Funkcijos:

  • Šnipinėjimo kamera su GSM SIM kortele
  • Valdymas SMS komanda
  • Palaikykite visų operatorių SIM korteles
  • Budėjimo režimu veikia iki 12 dienų
  • Automatinis fotoaparato atgalinis skambutis į jūsų telefono numerį, kai aptinkamas garsas

Specifikacijos:

Vaizdo įrašo raiška: 320x240
Nuotraukos raiška: 640x480
Kadrų dažnis: 10 kadrų per sekundę
Vaizdo įrašo formatas: AVI
Matymo kampas: 70°
Garso įrašas: yra 6m
Minimalus apšvietimas: 1 liuksas
Baterijos talpa: 2500 mAh
Budėjimo laikas: 12 dienų
Pokalbio laikas: iki 15-180 minučių
Didžiausia atminties talpa: 32 GB
Darbinis dažnis: GSM850 / 900/1800 / 1900MHz
Darbinė temperatūra -20ºC iki +55ºC

Į paketą įeina:

1x GSM SIM kortelės skylutė šnipinėjimo kamera
1x USB laidas maitinimui
1x 2500mAh baterija
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės