Qbit GPS lokatorius su aktyviu klausymusi realiuoju laiku per išmanųjį telefoną

SKU: 09-048 Turiu klausimą
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 91,66 U$
Kaina įskaitant PVM 110,00 U$
- +

Prekės aprašymas Qbit GPS lokatorius su aktyviu klausymusi realiuoju laiku per išmanųjį telefoną

Qbit GPS lokatorius su aktyviu klausymu realiuoju laiku per išmanųjį telefoną. Kompaktiškas, lengvas sekimo įrenginio dizainas , užtikrinantis puikų mobilumą ir patikimumą. Tai suteiks jums visiškai naują supratimo ir žiūrėjimo patogumo lygį. GPS sekimo įrenginys - Miniatiūrinis gps lokatorius su aktyviu klausymu - Qbit. Tai idealiai tinka sekti jūsų vaikų, senjorų ar turto buvimo vietą. Sekimo įrenginyje yra GPS ir jis leidžia matyti vietą realiuoju laiku iš kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono. Tuo pačiu metu jis gali atlaikyti ekstremalią aplinką ir yra nepralaidus vandeniui (atitinka IPX5). Integruota baterija laiko iki 3 dienų. Dėl nedidelės įrenginio konstrukcijos jį galima lengvai paslėpti ant stebimo asmens ar turto. Sekimas veikia paprastai , tereikia atsiųsti tekstinę žinutę ir gausite atsakymą su nuoroda į Google žemėlapius, kuriuose yra sekamas objektas.

GPS stebėjimas per GPS sekiklį

Qbit GPS lokatorius suteikia sekimą SMS žinutėmis tiesiai į Jūsų mobilųjį telefoną , kur bus nuoroda į Google žemėlapius ir paspaudus šią nuorodą bus rodoma dabartinė sekamos transporto priemonės buvimo vieta. Kita forma yra per iOS ir Android palaikomą mobiliąją programėlę, kuri padeda rasti sekamos transporto priemonės vietą ir įvairius reikalingus duomenis. Naujausia forma yra GPS sekimas per interneto naršyklę.

GPS sekimo formos

Qbit trackeris naudojant kompiuterį arba mobilųjį telefoną


Vibracijos ir garso signalizacija

GPS prietaisas Qbit, užfiksavus vibraciją ar garsiai virš 70 decibelų, siunčia SMS žinutę numatytais SOS telefono numeriais. Naudinga funkcija senjorams situacijose, kai pykina ar apalpsta, o jų šeimos nariai bus informuoti apie galimą pavojų.

Qbit vibracija ir SOS signalizacija

Balso sekimas

Naudinga funkcija – aktyvus klausymasis aplink Qbit įrenginį nuotoliniu būdu per mobilųjį telefoną arba galimas ir dvipusis telefono ryšys. Tačiau galima naudoti tik iš anksto nustatytus mobiliojo telefono numerius, todėl nekyla pavojaus, kad juos perims nežinomi žmonės.

Qbit trackerio balso stebėjimas

Specifikacijos:

Modelis: GPS įrenginys – Qbit
GPS: GSM ir WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA + (21Mbps) EDGE GPRS
GPRS: 12 klasė
Lokalizacijos tikslumas: mažesnis nei 10M
Atsparus vandeniui: IPX5
Matmenys: 43,2 mm (ilgis) x 43,2 mm (plotis) x 15,7 mm (aukštis)
Svoris: 31g

Pakuotės turinys:

1x GPS sekimo įrenginys - Qbit
1x USB įkrovimo laidas
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės