SIM kortelė 2 metams skirta LANGIE vertėjui 70 šalių

SKU: 70-012 Turiu klausimą
Gamintojas LANGIE
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 36,66 U$
Kaina įskaitant PVM 44,00 U$
- +

Prekės aprašymas SIM kortelė 2 metams skirta LANGIE vertėjui 70 šalių

Duomenų SIM kortelė 2 metams skirta LANGIE vertėjui, galioja neribotai 70 pasaulio šalių – geriausias vertimo būdas. Dirba su LANGIE vertėju. NERIBOTAS VERTIMAS IKI 2 METŲ 70 pasaulio šalių su didžiausiu įmanomu duomenų ryšio greičiu!!! Naudodami šią unikalią SIM kortelę turite neribotą vertimą (alternatyvą vertimui neprisijungus) visur, kur yra 3G/4G signalas. Taigi jums nebereikės ieškoti laisvo WiFi tinklo ar susieti vertėjo su mobiliuoju telefonu, LANGIE veiks visiškai savarankiškai. LANGIE automatiškai susieja su operatoriumi šalyje, kurioje esate, ir galite pradėti versti.

2 metų SIM kortelė
SIM kortelė yra užrakinta tik naudojimui LANGIE vertėjuje ir yra iš anksto apmokama 2 metus ir nereikalauja jokios sutarties ar kitų papildomų mokesčių. (Veikia tik vertimui balsu) , ši SIM kortelė nepalaiko viešosios interneto prieigos taško kūrimo, vaizdų paieškos, kalbų klubo, grupės vertėjo ar skambinimo telefonu). SIM kortelės galiojimo laikas baigiasi po 2 metų ir Jūs galite įsigyti naują SIM kortelę arba pratęsti SIM kortelės galiojimą tiesiogiai mūsų el. Balso skambučio funkcija per SIM nepalaikoma.

Aktyvinimo data
Paskutinė aktyvavimo data yra atspausdinta ant SIM kortelės pakuotės. Jei iki šios datos neaktyvinsite SIM kortelės, ji bus aktyvuota automatiškai, o nuo tos datos balso vertimas pradės galioti 2 metus.

Naudojimo sąlygos
2 metų užrakinta SIM kortelė turėtų būti naudojama tik kasdieniam asmeniniam ir reguliariam žmonių bendravimui, bet ne didesniam duomenų perdavimui. Jei reikia naudotis vaizdų paieškos, grupinio vertėjo ar kalbų klubo funkcija, naudokite WiFi ryšį.

Bet koks kitoks kortelės naudojimas, nei jai skirtas, sukels SIM kortelės blokavimą.
SIM kortelę galima naudoti tik su LANGIE įrenginiu, o ne kitais tikslais.

Patikrinkite galiojimo datą
Norėdami patikrinti užrakintos SIM kortelės galiojimo datą, eikite į nustatymus ir spustelėkite Langie SIM.

langie sim kortelę

Palaikomų šalių sąrašas:
Anglija, Argentina, Australija, Bangladešas, Belgija, Brazilija, Bulgarija, Kambodža, Kanada, Čilė, Kinija, Kroatija, Kipras, Čekija , Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Gana, Graikija, Honkongas, Vengrija, Islandija, Indija, Indonezija, Airija, Izraelis, Italija, Japonija, Laosas, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Makao, Malaizija, Malta, Meksika, Nyderlandai, Naujoji Zelandija, Norvegija, Panama, Peru, Filipinai, Lenkija, Portugalija, Kataras, Austrija , Rumunija, Rusija, Saudo Arabija, Serbija, Singapūras, Slovakija, Slovėnija, Pietų Afrika, Pietų Korėja, Ispanija, Šri Lanka, Švedija, Šveicarija, Taivanas, Tailandas, Turkija, Ukraina, Jungtiniai Arabų Emyratai, JAV, Vatikanas, Vietnamas.

Komentarai

Kitos prekės