Skaitmeninis diktofonas elegantiškoje pakabinamoje 8GB atmintyje + MP3 grotuvas su garso aptikimu

SKU: 09-099 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 100,84 U$
Kaina įskaitant PVM 121,00 U$
- +

Prekės aprašymas Skaitmeninis diktofonas elegantiškoje pakabinamoje 8GB atmintyje + MP3 grotuvas su garso aptikimu

Skaitmeninis diktofonas elegantiškoje pakabinamoje 8GB atmintyje + MP3 grotuvas su garso aptikimu. 4 viename įrenginys – garso įrašymas, mp3 grotuvas, USB diskas, automatinis garso įrašymas. Kompaktiškas diktofonas 142x15mm, diktofonas turi stereo ausines slaptam garso įrašymui. Garso įrašymo įrenginys – nešiojamas, atrodo kaip rakto pakabukas. Diktofonas maitinamas arba per pridedamą USB laidą, arba per įkraunamą ličio polimero bateriją, kuri visiškai įkrauta leidžia nepertraukiamai įrašyti balsą ir garsus iki 58 valandų WAV formatu. Pridedamos ausinės gali būti naudojamos garso failams leisti. Diskretiškas garso įrašymas bet kur.

Spy Audio skambučių įrašymo įrenginys (garsas) - pakabukas ant kaklo

Spy Audio skambučių įrašymo įrenginys (garsas) - pakabukas ant kaklo

Kiekvienas įrašas išsaugomas pavadinimu su esama data ir laiku – tai padės nesunkiai rasti konkretų įrašą. Dėl nešiojamojo kompaktiško dizaino savo diktofoną visada galite lengvai laikyti ir įrašyti kaip šnipinėjimo įrenginį, pavyzdžiui, kišenėje, kad galėtumėte įrašyti slaptus ar diskretiškus pokalbius ar įvairias garso detales. Diktofonas yra idealus mobilusis įrašymo įrenginys, leidžiantis fiksuoti garsus didesniais atstumais. Prietaisas taip pat siūlo MP3 grotuvo funkciją mėgstamoms dainoms, kurias galite perkelti į įrenginį per pridedamą USB duomenų kabelį.

kaklo pakabukas garso diktofonas

Skaitmeninis diktofonas su elegantišku raktų pakabuku 8 GB vidinės atminties. Įrenginys siūlo 4 funkcijas viename – garso įrašymas, mp3 grotuvas, USB atmintinė, automatinis garso įrašymas – įsijungia, kai nustatomas padidėjęs triukšmo lygis . Tai novatoriškas įrenginys, kuriame dera elegantiškas dizainas ir tuo pačiu malonus dizainas, leidžiantis išnaudoti visas savo funkcijas. Raktų pakabelyje paslėptas skaitmeninis diktofonas dėl triukšmo mažinimo įrašo aukščiausios kokybės garsą, todėl puikiai papildo mokymus, verslo susitikimus, dalykinius ir kitus pokalbių įrašymo tikslus. Integruota 8 GB atmintis suteikia daug vietos ilgalaikiams balso įrašams įrašyti – iki 96 valandų įrašymo, taip pat dėl integruotos ličio baterijos, kuri tarnaus maždaug 58 valandas nepertraukiamo įrašymo.

58h baterijos veikimo laikas

Garso aptikimo funkcija yra svarbi – įrašius garsą pradedamas automatinis įrašymas

Diktofonas taip pat tarnauja kaip MP3 grotuvas dėl integruotos atminties, į kurią USB laidu galite įrašyti mėgstamas dainas arba atkurti įrašytus pokalbius ir klausytis jų per ausines. Į integruotą 8 GB atmintį galima įkelti įvairius kitus failus, todėl rašiklis atlieka ir klasikinę nešiojamos USB atmintinės funkciją. Miniatiūrinių matmenų dėka mini diktofonas yra nešiojamas ir praktiškas įrašymo įrenginys, kurį galima naudoti įvairiose gyvenimo situacijose, kai reikalingas ir nepastebimas garso įrašymo būdas.

garso aptikimas – automatinis balso įrašymas – šnipinėjimo įrašymo įrenginys

Funkcijos:

Pradėkite įrašymą vienu mygtuku
Balso įrašytuvas
Automatinio įrašymo funkcija garso aptikimo atveju
MP3, WMA ir WAV formatų grotuvas
USB atmintinė su 8GB vidine atmintimi
Stereo ausines

Specifikacija:

Garso įrašymo formatas: WAV
Funkcijos: garso įrašymas vienu paspaudimu, automatinis garso įrašymas, mp3 grotuvas
Vidinė atmintis: 8 GB
Maitinimas: įmontuota įkraunama ličio baterija
Įrašymo laikas (atminties talpa): iki 96 valandų
Įrašymo laikas (baterijos veikimo laikas): iki 58 valandų
Palaikomi atkūrimo formatai: mp3, wav, wma
Dažnis: 48KHZ
Kokybė: 192KBPS
Spalva: juoda
Matmenys: 142x15mm

Pakuotės turinys:

1x skaitmeninis diktofonas
1x ausines
1x USB laidas
1x vadovas

Komentarai

Kitos prekės