WiFi IP kamera lauko HD iSensor Patio - besisukanti 240°

SKU: 52-002 Turiu klausimą
Gamintojas Amarylo
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 173,25 U$
Kaina įskaitant PVM 207,90 U$ 275,00 U$
- +

Prekės aprašymas WiFi IP kamera lauko HD iSensor Patio - besisukanti 240°

WiFi IP kamera į išorę iSensor Patio - HD + raiška sukamoji su 240 ° žiūrėjimo kampu - tinka daugiausia namų ūkiams stebėti namo išorę. Tai apsaugos kamera, atspari vandeniui ir UV spinduliams. Tai savaime montuojama signalizacija , kuri tinka ne tik viduje, bet ir lauke, nes dėl pakuotės yra visiškai atspari vandeniui ir UV spinduliams.   Jis gali būti montuojamas, pavyzdžiui, ant išorinės namo sienos ir stebėti jos įėjimo zoną, automobilių stovėjimo aikštelę ir sodą ar kitą vietą, kur norite sekti, kas vyksta.

Galima naudoti kaip durų skambučio kamerą prie durų, nes turi įmontuotą mikrofoną dvipusiam bendravimui. Montavimas labai paprastas. Atsisiuntę programą Amaryllo palaikykite Android operacinę sistemą ir iOS per Google Play, įdiegę IP kamerą. Programoje yra įvairių jutiklių sąrankų , leidžiančių nustatyti IP kamerą pagal jų poreikius. Naudojant programą, įrenginys suporuojamas su WiFi maršrutizatoriumi ir aktyvi apsaugos sistema. Kamera įsimena iki 4 skirtingų WiFi tinklų, tad ne bėda jį perduoti ir pakeisti naudojimo vietą.

iSensor terasa

Užbaikite nepralaidų ryšį per 256 bitų šifravimą. Vaizdo ir garso perdavimo kokybė, saugumas ir greitis yra aukščiausio lygio. Naudodami programą Stebėkite tiesioginį kameros perdavimą HD raiška 1280x720. Kai yra garso jutiklis arba judesio jutiklis , suveikia fotoaparato rėksmingas signalas, įjungiamas ryškus LED apšvietimas ir gaunami teksto bei paveikslėlių nustatymai per programą jūsų mobiliajame telefone. Tiesioginis perdavimas gali pradėti matyti, kas vyksta. Nustačius vaizdo įrašą ar nuotrauką galima įrašyti į vidinę 8 GB atmintį. Dvipusis garsas leidžia bendrauti nuotoliniu būdu.

Kamera turi įmontuotą variklį, leidžiantį judėti apie 170°. Objektyvo vaizdo diapazonas yra 70 laipsnių. Kartu gali aprėpti žiūrėjimo kampą iki 240° , todėl galėsite stebėti patalpą, kurioje sumontuota kamera. Kamera nesukuria aktyvaus naktinio matymo su IR apšvietimu, tačiau turi įmontuotą šviesą, kuri veikia kaip naktinė šviesa, jei norite matyti tiesioginį kameros vaizdą. Papildomos funkcijos, pagerinančios vaizdo kokybę, yra foninio apšvietimo kompensavimas.

Belaidė IP kamera

Namų lauko IP apsaugos kamera nuolat maitinama per mikro USB ir AC / DC adapterį. Energijos suvartojimas yra minimalus ir tik 1 / 5 V , todėl esant reikalui galite ją maitinti tose vietose, kur neturite prieigos prie elektros tinklo per POWERBANK. Bermudų kompanija teikia fotoaparatą ir reguliuojama išorinė saugykla savo serveriuose. Ji siūlo nemokamą 3 dienų aliarmo vaizdo įrašų saugojimą. Kiekvienam pavojaus signalui į išorinę atmintį įrašomas 10 sekundžių vaizdo įrašas. To pakanka norint išsiaiškinti, kas atsitiko, ir turėti vaizdo įrodymų. „Bermudian“ taip pat suteikia galimybę suaktyvinti 30 arba 365 dienų paslaugų , kurios savo serveriuose suteikia išorinės saugyklos vietos jūsų vaizdo įrašams ir nuotraukoms, paslaugas. Komplekte yra papildomų funkcijų. Paketus galima išbandyti naudojant 30 dienų bandomąją versiją. Paslaugą suaktyvinti galima keturiais paprastais žingsniais pagal priloženeého instrukcijas ir QR kodą. Ši paslauga, kurią teikia Amaryllis, mokama.

lauko HD kamera

funkcijos:

Belaidė lauko IP apsaugos kamera, atspari vandeniui ir UV spinduliams
Matymo kampas iki 240°
Judesio ir garso jutiklis su dvikrypčiu garso perdavimu
Integruota atmintis 8 GB
Tiesioginė vaizdo transliacija su 4 kartų skaitmeninio priartinimo galimybe
Siųskite pranešimus apie sutrikimą į savo mobilųjį telefoną

specifikacijos:

Vaizdo jutiklis: 1/4 "CMOS
Rezoliucija: 1280x720 HD 30 kadrų per sekundę 720p / 480p, 360p
Skaitmeninis priartinimas: 4x
Kamerų žiūrėjimo kampas: 70°
Kameros kampas pasukant kamerą 170°
Vaizdo įrašo suspaudimas: H.264, MJPEG
Atmintis: įmontuota 8 gigabaitai
Vaizdo įrašų apsauga 256 bitų šifravimas
Tinklo protokolai: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Integruotas mikrofonas:
Judesio jutiklis: Taip
Garso jutiklis: taip
Garsas: įmontuotas dvikryptis mikrofonas
Siųsti pranešimus į įrenginį, tekstą ir paveikslėlius: Taip
Naktinis matymas: naktinis matymas veikia remiantis LED apšvietimo paleidimo signalu
Maitinimas: 1A / 5V maitinimas su USB jungtimi
Antrinis maitinimas: jungtis POWERBANK
Operacinė sistema: iOS 7 ir naujesnė versija, Android 4.1 ir naujesnė versija
„Wi-Fi“: „WiFi“ 802.11 b / g / n
Matmenys: aukštis: 12 cm, skersmuo 3,6 cm
Darbinė temperatūra: 0-35 °C
Svoris: 150g

Turinys:

1 Namų IP apsaugos kamera
1x Micro USB laidas
1 AC / DC adapteris
1x montavimo medžiaga (varžtai)
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės

nuolaida
išankstinis užsakymas
nuolaida