4 kanalų automobilinė kamera DVR įrašymo įrenginys + GPS/WIFI/4G + stebėjimas realiuoju laiku - PROFIO X6

SKU: 55-229 Turiu klausimą
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 458,34 U$
Kaina įskaitant PVM 550,00 U$
- +

Prekės aprašymas 4 kanalų automobilinė kamera DVR įrašymo įrenginys + GPS/WIFI/4G + stebėjimas realiuoju laiku - PROFIO X6

4CH kanalų automobilinė kamera DVR įrašymo įrenginys + GPS/WIFI/4G + 120° matymo kampas. Stebėjimas iš kamerų realiu laiku - PROFIO X6 iš PROFIO ELECTRONICS. Pilna automobilio ar furgono, sunkvežimio ir tt stebėjimo sistema kaip GPS sekimo įrenginys su WIFI ir 4G SIM palaikymu, kad būtų galima puikiai matyti vairavimą realiu laiku.

Automobilio kamera su nuotoliniu GPS stebėjimu – siūlo tokias funkcijas kaip GPS Tracker ir tiesioginis GPS internetinis transporto priemonių sekimas per telefono programėlę (Android/iOS) arba kompiuterinę žiniatinklio platformą, taip pat garso įrašymą toje vietoje, kur yra pagrindinė kamera. Norėdami nustatyti fotoaparatą, turite naudoti su AHD suderinamą monitorių 5"/7"/10" (galite pasirinkti tiesiai iš mūsų pasiūlymo)

PROFIO X6 - 4 kanalų wifi automobilinė kamera 4G SIM FULL HD

PROFIO X6 - 4 kanalų wifi automobilinė kamera 4G SIM FULL HD

Sistema taip pat siūlo LIVE vaizdą iš kamerų realiu laiku. Tai 4 kanalų automobilinis DVR su integruota FULL HD 1080P priekine kamera su 120° matymo kampu ir galimybe prijungti bet kokias kitas 3 kameras , skirtas transporto priemonės išorei ar vidui (šoninė, galinė, atbulinė), kurį taip pat galite įsigyti tiesiogiai mūsų parduotuvėje su 4PIN jungtimi (taip pat galima naudoti įmontuotas kameras jūsų automobilyje). Išorinės kameros gali būti prijungtos su 3x Full HD raiška arba 1x Full HD + 2x HD deriniu . Integruotas įrašymo įrenginys, leidžiantis įrašyti iš visų keturių kamerų vienu metu. Lizdas 2x SD atminties kortelėms iki 256 GB , ty ne daugiau kaip 512 GB atminties. Kamerą galima prijungti prie 12/24V maitinimo šaltinio

Stebėjimo sistema su 4G SIM palaikymu ir papildomų 3 kamerų prijungimu LIVE stebėjimui ir įrašymui iš jų

automobilio kameros profio x6 4 kameros įėjimai

„Wifi 4G“ viešosios interneto prieigos taško kūrimo per įdėtą 4G SIM kortelę palaikymas tikrai bus įdomus. Kamera taip pat gali įrašyti garsą per mikrofoną , kuris yra tiesiai pagrindinės kameros korpuse. Vaizdai išsaugomi palaikomoje iki 256 GB dydžio SD atminties kortelėje – įrenginyje yra du SD kortelių lizdai . Kameros korpusas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra atsparus aukštai temperatūrai ar dideliam šalčiui (-20°C iki 70°C). Integruotas G jutiklis, ciklinis įrašymas, fotoaparato vaizdo sukimas, apvertimas ir atspindėjimas yra savaime suprantamas dalykas. 3M lipduko dėka fotoaparatą pritvirtinate prie priekinio stiklo.

Tiesioginis GPS vietos stebėjimas realiuoju laiku ir tiesioginis vaizdo stebėjimas naudojant iki 4 kamerų

4 kanalų wifi automobilio kamera

Papildomi priedai – galimybė prijungti iki 3 išorinių kamerų su 4 PIN jungtimi

Galimybė įsigyti (prijungti) iki 3 išorinių kamerų su 4PIN jungtimi, kuri leidžia pagal poreikį derinti kameras ( pagal tvirtinimo tipą ar matmenis ir pageidaujamą kameros dizainą, su naktiniu matymu arba be jo ir pan.). Jei naudojate asmeninę transporto priemonę, galite sukonfigūruoti kameras taip, kad jos užfiksuotų transporto priemonės šonus ir erdvę už transporto priemonės. Jei transporto priemonė yra kitokia nei autobusas , galite sujungti kameras, kuriose 2 kameros fiksuoja autobuso įėjimo duris, o 1 kameraerdvę už transporto priemonės arba vairuotojo elgesį. Norint nustatyti kamerą reikia prie kameros prijungti bet kokį MONITORĄ su 4PIN jungtimi, ant kurio vairuotojas turės apžvalgą apie kameras ir jų įrašymą (arba gali pasitarnauti ir kaip pagalbininkas važiuojant atbuline eiga) arba galėsite keisti fotoaparato nustatymus. Naudojant monitorių, fotoaparatą galima reguliuoti naudojant pridedamą nuotolinio valdymo pultą. Monitorius ir išorinės kameros į komplektaciją neįeina, tačiau jas galima užsisakyti pas mus.

PROFIO X6 sistemos sujungimo schema - universali kamerų sistema transporto priemonėms

profio x6 - universali kamera lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, furgonams

Užrakinamas dizainas

Atsparus klastojimui užrakinamas dizainas užtikrina saugų prigludimą, neleidžiantį fiziškai pasiekti „microSD“ kortelės lizdo ir SIM kortelės lizdo , todėl labai sumažėja duomenų klastojimo rizika.

profio x6 fotoaparato užrakinimo SD kortelė ir SIM

Integruotas SOS mygtukas

SOS mygtukas yra integruotas į prietaisų skydelio kamerą, kuri leidžia vairuotojams pranešti transporto parko vadovybei ar kitam asmeniui, atsitikus nelaimei ar potencialiai pavojingam scenarijui. Paspaudus mygtuką, jis greitai išsiunčia pranešimą sistemai.

Avariniai įspėjimai – paspaudus SOS mygtuką, administratorius ar kitas įgaliotas asmuo per programinės įrangos prietaisų skydelį gaus automatinius įspėjimus su tiksliomis automobilio GPS koordinatėmis, leidžiančius greitai įsikišti ir padėti vairuotojui.

profio x6 - pilna fd kamerų sistema automobiliui

Dvigubas atminties kortelių lizdas

Fotoaparate yra 2 lizdai atminties kortelei, kurių talpa iki 256 GB . Iš viso fotoaparate gali būti iki 512 GB atminties . Kortelėje saugomas įrašas sudaro maždaug 2 GB per valandą viename įrašytame kanale Full HD raiška. Atminties kortelės į komplektaciją neįeina.

wifi automobilio kamera profio x6 dviejų lizdų SD kortelė

Išorinis GPS modulis su 3m kabeliu

Dauguma automobilių kamerų turi GPS modulį, įmontuotą tiesiai į kameros korpusą, tai kartais gali sukelti problemų ieškant GPS signalo, ypač jei priekinis stiklas turi papildomą paviršiaus apdorojimą, pvz., priekinio stiklo šildymą ir pan.. Profio X6 automobilinė kamera yra aprūpinta išorinis GPS modulis, turintis ilgą 3 metrų laidą , todėl GPS modulį galite įdėti bet kurioje transporto priemonės vietoje.

4 kanalų DVR sunkvežimiams, furgonams, autobusams, darbo mašinoms – puikus vaizdo įrašymas – nėra aklosios zonos

dvr sistema

Prie transporto priemonės galite prisijungti naudodami mobiliojo telefono programą , taip pat WEB platformą kompiuteryje ar planšetiniame kompiuteryje.

Žemėlapyje bus rodoma dabartinė jo vieta su laiku, greičiu ir GPS koordinatėmis. Programa taip pat palaiko tiesioginės peržiūros funkciją realiuoju laiku. Stebėjimo sistemoje (programa, žiniatinklio platforma, kompiuterio programinė įranga) galite stebėti kelis įrenginius.

Peradresavimas į WEB platformą

„Profio x6“ žiniatinklio platformos programa

CMSV7 Android programaCMSV7 IOS programa
Android programa IOS programa

Tiesioginis stebėjimas realiuoju laiku – žiūrėkite filmuotą medžiagą iš prietaisų skydelio bet kada ir bet kur

Tiesioginis stebėjimas realiu laiku – kamera profio x6

Wifi internetas automobilyje - 4G HOTSPOT

Tiesiog įdėkite 4G SIM kortelę ir galėsite lengvai prisijungti prie interneto. Įdėję SIM kortelę į įrenginį galėsite aktyvuoti viešosios interneto prieigos taško funkciją ir ji sukurs 4G WiFi prieigos tašką (duomenų paslaugos turi būti aktyvuotos SIM kortelėje). Jis palaiko 2G GSM, 3G WCDMA ir 4G (LTE) duomenų perdavimą. Taigi galite prisijungti prie didelės spartos interneto beveik visur, kur turite aprėptį. Užvedus variklį, „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taškas bus automatiškai įjungtas.
Wifi internetas automobilyje - 4G HOTSPOT profio x6

Ciklinis įrašymas – ciklinis įrašymas

Kai įdėtoje micro SD kortelėje yra pilna vietos, ji gali automatiškai perrašyti senesnius failus naujesniais, todėl failai nuolat atnaujinami.

camera profio x6 – Įrašymas ciklo būdu – ciklinis įrašymas

Patikimas avarijos liudininkas – įmontuotas G jutiklis

Dėl įmontuoto G jutiklio Profio X6 automobilio kamera yra patikimas partneris net krizinėse situacijose. Fotoaparatas automatiškai aptinka smūgį ir užrakina failą, kad jis nebūtų automatiškai ištrintas. Toks failas saugomas tam skirtame aplanke, kur jo negalima ištrinti naudojant ciklo įrašymo funkciją.

automobilio kameros g sensor profio x6

Ciklo įrašymas

Vaizdo įrašai bus įrašomi į „micro SD“ kortelę kas 5 minutes. Jei SD kortelė pilna, senesni įrašai bus automatiškai ištrinti ir pakeisti naujais.

Automobilio kamera Full HD įrašymas ciklo metu

Palaiko WDR funkciją (platus dinaminis diapazonas)

Ši automobilio kamera palaiko WDR funkciją, o WDR yra geriausia technologija , taikoma kameroms, neatsižvelgiant į tai, ar aplinka per šviesi ar tamsi, ar yra šešėlių, atspindžių, tamsumo ir pan . WDR yra vaizdo šviesos lygio skirtumas tamsiausios ir šviesiausios vietos.

palaiko WDR funkciją Profio X6

WDR – platus dinaminis diapazonas – automobilių kameros

profo elektronika „Profio Tracking Cam X6“ fotoaparatas yra geriausias naujojo PROFIO ELECTRONICS prekės ženklo produktas, kuris glaudžiai specializuojasi kuriant ir gaminant novatoriškas kameras, kurios suteikia naujų dimensijų jų naudojimui kasdienėje praktikoje.

Specifikacija:

Procesorius: Hi3521A
Operacinė sistema: Linux
TV sistema: PAL
Vaizdo įrašo suspaudimas: H.264
Skiriamoji geba: 1080P/720P/960H/D1/CIF
Kanalų skaičius: 4
Garso suspaudimas: G.726
Garso įrašas: taip
Saugykla: 2xSD kortelė max. 256 GB (neįtraukta)
Priekinė kamera: Taip, AHD 1080P
AV išvestis: CVBS
Signalizacijos įvestis: 4
GPS: taip
„Wi-Fi“: taip, 802.11b/g/n, 2,4 GHz
Maitinimas: DC: 8V ~ 36V
Pagrindinės kameros matmenys: 141,5 mm (plotis) x 83 mm (aukštis) x 47,5 mm (d)
Darbinė temperatūra: -20°C iki 70°C


Pakuotės turinys:

1x Profio X6 DVR sistema
1x išorinis GPS modulis su 3m laidu
1x surinkimo rinkinys
1x maitinimo ilgintuvas (ilgis 5m)
1x maitinimo laidai
1x nuotolinio valdymo pultas
2x kameros raktas
1x rankinis

profio x6 paketo turinys

Komentarai

Kitos prekės