Akiniai nuo saulės su FULL HD kamera, WiFi ir UV filtru

SKU: 10-137 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 137,50 U$
Kaina įskaitant PVM 165,00 U$
- +

Prekės aprašymas Akiniai nuo saulės su FULL HD kamera, WiFi ir UV filtru

Akiniai nuo saulės su FULL HD kamera, WiFi ir UV filtru pranašesni ne tik dėl fotoaparato, bet ir mikrofono, todėl puikius kadrus ir garsą galite įrašyti ne tik žiūrėdami, bet ir užsiimant kita veikla – sporte, turizme. Tvirtinimas nebėra sudėtingas, galite tiesiog lengvai užsidėti akinius ir filmuoti tiesiai iš savo vaizdo. Integruota FULL HD kamera gali įrašyti vaizdo įrašą 1920x1080 raiška 30 kadrų per sekundę greičiu kartu su aukštos kokybės garsu. Užfiksuoti vaizdai fotografuojami plačiu 120° kampu , todėl puikiai matysite aplinką su visomis detalėmis. Visi įrašyti duomenys yra saugomi iki 32 GB palaikančioje „Micro SD“ kortelėje (nepridedama) .

šnipinėjimo kameros programa

Akinių įrašymas ir paleidimas įjungiamas mygtuku kairėje akinių nuo saulės pusėje. Šalia jo yra mygtukas paleisti WiFi. Akinių viduje yra du šviesos indikatoriai. Raudona indikatoriaus lemputė informuoja, ar fotoaparatas įjungtas, ar šiuo metu įrašinėja (mirksi). Mėlynas indikatorius informuoja apie „WiFi“ funkciją. Naudodamiesi „WiFi“ palaikymu, galite susieti akinius su išmaniuoju telefonu ir naudoti akinius tiesiogiai per programėlę arba atkurti užfiksuotus vaizdus. Programėlė palaikoma ir iOS, ir Android , vadinama „FinalCam“, programėlę galima laisvai atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną.

akiniai nuo saulės su wifi kameraakiniai nuo saulės su wifi kamera

Akiniai yra su USB jungtimi , kad būtų galima įkrauti akinius, arba galite atsisiųsti duomenų failus (įrašytus vaizdo įrašus) į kompiuterį. Fotoaparatai akiniuose nuo saulės atlieka ne tik vaizdo kameros funkciją , bet ir tarnauja kaip pilnai funkcionalūs akiniai nuo saulės , nes yra pagaminti iš UV 400 stiklo . Taigi jūsų akys bus apsaugotos nuo žalingos saulės UV spinduliuotės . Šiuos išskirtinius akinius nuo saulės bus galima naudoti atliekant įvairią veiklą, pavyzdžiui, sportuojant ar net įprastai nešiojant dieną .

Funkcijos:

Įrašo FULL HD vaizdo įrašą su garsu
WiFi palaikymas ir galimybė susieti su išmaniaisiais telefonais
UV filtras 400
Sportinis akinių dizainas

Specifikacijos:

Funkcijos: Video, WiFi
Kamera: 3 MP CMOS + 120° platus kampas
Vaizdo raiška: FULL HD 1080P 1920*1080 30 kadrų per sekundę
Suspaudimo formatas: H264
Vaizdo įrašo failo formatas: MOV
Atmintis: Micro SD kortelės palaikymas iki 32 GB
UV filtras: 400
Matmenys: 15,5 cm (P) x 5,5 cm (A) x 17 cm (A)
Svoris: 55 g
Baterija: 770 mAh ličio baterija
Vaizdo įrašymas: 1 val

Turinio paketas:

1x akiniai nuo saulės su HD kamera + WiFi
1x nešiojamas dėklas
1x Valymo šluostė
1x USB laidas
1x vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės