ATOM išmanioji kamera 360 ° + automobilis + stebėjimas ir veido aptikimas

SKU: 52-005 Turiu klausimą
Gamintojas Amarylo
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 228,25 U$
Kaina įskaitant PVM 273,90 U$ 363,00 U$
- +

Prekės aprašymas ATOM išmanioji kamera 360 ° + automobilis + stebėjimas ir veido aptikimas

ATOM išmaniosios kameros žiūrėjimo kampas 360° su automatiniu stebėjimu ir žmogaus veido aptikimuCES inovacijų apdovanojimas. Tinka kaip namų apsaugos kamera, kūdikio monitorius ar interaktyvus PET skaitytuvas jūsų augintiniams. Jame yra įmontuotas dvipusis garso ir vaizdo transliavimas Full HD kokybe. Veido aptikimo funkcija leidžia kamerai atpažinti žmogaus veidą. Kai aliarmas siunčiamas kartu su fotokameros perspėjimu aptikus judesį. Vėliau fotoaparatas bando aptikti veidą ir kai tik pavyksta perduoti žmogaus veido vaizdą.

Prietaisas aptinka tik žmogaus veidą. Jis nereaguoja į kitus gyvūnus ar negyvus objektus. Judesio aptikimas taip pat palaikomas naudojant kameros akyse esančio asmens ar asmenų sekimo funkciją . Servomotorček leidžia kamerai automatiškai pasukti ir sekti aptikto asmens judėjimą. Tada galite pradėti tiesioginį vaizdo srautą ir bendrauti su asmeniu naudodami dvipusį garsą, kad sužinotumėte, kas atsitiko. Kamera turi judesio aptikimo funkciją ir stebėjimą, aptiktą 12 m atstumu.

Tai tikrai pažangiausias išmanusis fotoaparatas, kuris laimėjo prestižinę CES inovaciją skaitmeninių fotoaparatų rinkoje.

Atom išmanioji kamera

Kamera turi IR naktinio matymo atstumą, 5 m PIR judesio jutiklį ir du garso jutiklius. Kai gyvenate, perdavimas gali būti naudojamas ir 4x skaitmeninis priartinimas. Tai savaime įsirengianti apsaugos sistema , skirta naudoti patalpose. Kamera daugiausia tinka namų ūkiams stebėti namą, butą, vaikus ir naminius gyvūnus, bet taip pat gali būti naudojama biure ir bet kurioje kitoje vietoje, kur galite matyti, kas vyksta. Montavimas labai paprastas. Atsisiuntę programą Amaryllo palaikykite Android operacinę sistemą ir iOS per GOOGLEPLAY, įdiegę IP kamerą.

Programoje yra įvairių jutiklių sąrankų , leidžiančių nustatyti IP kamerą pagal jų poreikius. Naudojant programą, įrenginys suporuojamas su WiFi maršrutizatoriumi ir aktyvi apsaugos sistema. Kamera įsimena iki 4 skirtingų WiFi tinklų, tad ne bėda jį perduoti ir pakeisti naudojimo vietą. Programėlė leidžia prijungti kitas kameras iš amarilio. Uždengėte tik kelis kambarius ir perjungiate kameras.

veido atpažinimas

Užbaikite nepralaidų ryšį per 256 bitų šifravimą. Vaizdo ir garso perdavimo kokybė, saugumas ir greitis yra aukščiausio lygio. Naudodami programą Stebėkite tiesioginį kamerų perdavimą Full HD 1920x1080 raiška. Kai yra garso jutiklis arba judesio jutiklis , įjungia kameros aliarmą ir gauna teksto bei vaizdo nustatymus per programą savo mobiliajame telefone. Tiesioginis perdavimas gali pradėti matyti, kas vyksta. Nustačius vaizdo įrašą ar nuotrauką galima įrašyti į atminties kortelę iki 32 gigabaitų Dvipusis garsas leidžia bendrauti nuotoliniu būdu. Kamera turi įmontuotą variklį, leidžiantį judėti 360°   leidžia stebėti patalpą, kurioje įrengta kamera. Papildomos funkcijos, pagerinančios vaizdo kokybę, yra foninio apšvietimo kompensavimas.

IP apsaugos kameros

Buitinė IP apsaugos kamera nuolat maitinama per mikro USB ir AC / DC adapterį. Energijos suvartojimas yra tik minimalus 2A / 5V , todėl prireikus galite maitinti tose vietose, kur neturite prieigos prie elektros tinklo per POWERBANK. Rankena, gali būti montuojama ant skirtingų paviršių arba gali būti laisvai padėta ant baldų. Bermudų kompanija suteikia fotoaparatui ir reguliuojama išorinė saugykla savo serveriuose. Ji siūlo nemokamą 3 dienų aliarmo vaizdo įrašų saugojimą. Kiekvienam pavojaus signalui į išorinę atmintį įrašomas 10 sekundžių vaizdo įrašas. To pakanka norint išsiaiškinti, kas atsitiko, ir turėti vaizdo įrodymų.

„Bermudian“ taip pat suteikia galimybę suaktyvinti 30 arba 365 dienų paslaugų , kurios savo serveriuose suteikia išorinės saugyklos vietos jūsų vaizdo įrašams ir nuotraukoms, paslaugas. Komplekte yra papildomų funkcijų. Paketus galima išbandyti naudojant 30 dienų bandomąją versiją. Suaktyvinti paslaugą galima keturiais paprastais veiksmais, naudojant pridedamas instrukcijas ir QR kodą. Ši paslauga, kurią teikia Amaryllis, mokama. „Google“ suteikia nemokamos saugyklos vietos ir 15 gigabaitų , kurią galite prijungti naudodami programą ir „Google“ paskyrą.

Full HD vaizdo kamera

funkcijos:

Belaidė IP apsaugos kamera su IR naktiniu matymu
Veido aptikimas ir aptikto asmens sekimas
PIR jutiklis ir 2x garsas su dvikrypčiu garso perdavimu
Naudokite „microSD“ korteles iki 32 GB
Judesio aptikimas ir sekimas aptiktas 12 metrų atstumu
Siųskite pranešimus apie sutrikimą į savo mobilųjį telefoną

specifikacijos:

Vaizdo jutiklis 1 / 2,7 "CMOS
Rezoliucija: 1920x1080 Full HD 30 kadrų per sekundę, 720p, 480p, 360p
Skaitmeninis priartinimas: 4x
Kameros kampas sukant kamerą: 360
Vaizdo įrašo suspaudimas: H.264, MJPEG
Atmintis: „microSD“ kortelės iki 32 GB
Vaizdo įrašų apsauga 256 bitų šifravimas
Tinklo protokolai: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Integruotas mikrofonas:
Veido aptikimas: taip (stebėjimo duomenų bazėje aptikti žmonės su veidais)
Judesio jutiklis: PIR judesio jutiklis
Garso jutiklis 2x garso jutiklis
Garsas: įmontuotas dvikryptis mikrofonas
Siųsti pranešimus į įrenginį, tekstą ir paveikslėlius: Taip
IR naktinis matymas 8x IR LED
Maitinimas: 2A / 5V maitinimas su USB jungtimi
Antrinis maitinimas: jungtis POWERBANK
Operacinė sistema: iOS 7 ir naujesnė versija, Android 4.1 ir naujesnė versija
„Wi-Fi“: „WiFi“ 802.11 b / g / n
Matmenys: 90x90x100 mm
Darbinė temperatūra: 0-35 °C
Svoris: 250 gramų


Turinys:

1 Namų IP apsaugos kamera
1x Micro USB laidas
1 AC / DC adapteris
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės