Mini Spy HD kamera su magnetiniu laikikliu

SKU: 10-165 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 110,00 U$
Kaina įskaitant PVM 132,00 U$
- +

Prekės aprašymas Mini Spy HD kamera su magnetiniu laikikliu

Mini Spy HD 1920x1080 kamera su magnetiniu laikikliu , palaikančiu iki 128 GB mikro SD kortelę ir iki 20 valandų nepertraukiamo įrašymo. Apvali mini Full HD WiFi kamera su besisukančia magnetine jungtimi, kurios dėka galite reguliuoti fotografavimo kampą pagal savo poreikius . Miniatiūrinės kameros matmenys yra tik 4 cm x 2,5 cm, o svoris – 29 g . Kamera tinka nepastebimai stebėti veiklą patalpoje arba kaip apsaugos priemonė biure, namuose ir pan. Pakuotėje rasite laikiklį su pasukamąja jungtimi ir magnetu, kad būtų lengva pritvirtinti fotoaparatą, o iš kitos laikiklio pusės yra lipnus paviršius, kurio dėka galėsite pastatyti fotoaparatą tiesiai bet kur, kad būtų kokybiški vaizdo vaizdai. .

Jame yra įmontuota įkraunama baterija , kuri gali įrašyti Full HD vaizdus iki 2 valandų . Ši baterija yra belaidė ir kompaktiška mini kamera, kurios neriboja jokie papildomi maitinimo laidai. Jis gali įrašyti vaizdus didele 1920x1080 raiška. Fotoaparatas palaiko iki 128 GB talpos „micro SD“ korteles ir gali įrašyti iki 20 valandų nepertraukiamo įrašymo . Dėl WiFi ryšio kamerą galite susieti su mobiliuoju telefonu per nemokamą " BVCAM " aplikaciją (iOS, Android), per kurią galėsite peržiūrėti užfiksuotus vaizdus iš fotoaparato realiu laiku bei nustatyti įvairias kameros funkcijas.

spy mini wifi apvali kamera

Žinoma, jei norite filmuoti ilgiau nei 2 valandas, turite prijungti fotoaparatą prie maitinimo bloko (nešiojama baterija) arba tiesiogiai prie elektros tinklo su kintamosios srovės adapteriu (nepridedamas) per USB kabelį , kad nukopijuotumėte užfiksuotus įrašus į tavo kompiuteris. Dėl nepastebimos juodos spalvos fotoaparatas bus naudojamas įrašant verslo susitikimus, svarbius susitikimus niekam nepastebėjus.

Funkcijos:

Aukštos kokybės Full HD1080p vaizdai
Kompaktiškas ir lengvai nešiojamas dizainas
WiFi ryšys
Kokybiškas apdorojimas
Sukamoji magnetinė jungtis

Specifikacijos:

Vaizdo įrašo formatas: AVI
Vaizdo įrašo raiškos santykis: 1920x1080p
Vaizdo įrašymo dažnis: 30 kadrų per sekundę
Sąsajos tipas: Mini USB
Saugojimo laikmena: TF kortelė iki 128 GB
Baterijos tipas: Ličio polimeras
Baterijos talpa: 3000 mAh
Įkrovimo įtampa: DC 5V
Matmenys: 4 cm (skersmuo) x 2,5 cm (gylis)
Svoris: 29g

Į paketą įeina:

1x apvali mini Full HD kamera
1x USB laidas
1x USB su programine įranga
1x magnetinė pasukama jungtis
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės