Šnipų akiniai su FULL HD kamera su nuotolinio valdymo pulteliu

SKU: 10-170 Turiu klausimą
naujas Šnipų akiniai su FULL HD kamera su nuotolinio valdymo pulteliu
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 155,84 U$
Kaina įskaitant PVM 187,00 U$
- +

Prekės aprašymas Šnipų akiniai su FULL HD kamera su nuotolinio valdymo pulteliu

Elegantiški šnipų akiniai su nuotolinio valdymo pulteliu ir FULL HD 1920x1080P kamera, 30 kadrų per sekundę greičiu , puikiai ir nepastebiamam vaizdo įrašymui su garsu. Full HD kamera puikiai paslėpta akinių rėmelyje , todėl nekelia jokio įtarimo aplinkai, nematomo objektyvo . Fotoaparatas nuskaito per vienpusį skaidrų plastiką, kuris garantuoja jo slaptumą ir nėra matomas plika akimi jokiu kampu arba esant apšvietimui. Kamera užfiksuotas vaizdas yra užfiksuotas Full HD 1920x1080 raiška 30 kadrų per sekundę greičiu su garsu . Valdymas yra paprastas, naudojant jutiklinį kilimėlį ant akinių rėmo arba su pridedamu nuotolinio valdymo pultu , todėl naudojant stiklą visai nereikia liesti. Šnipų akiniai su FULL HD kamera ir nuotolinio valdymo pulteliu + 16 GB atmintimi yra elegantiško dizaino , todėl jie puikiai papildys jūsų aprangą.

Akiniai su fotoaparatu turi tamsius saulės lęšius.

Full HD kamera akiniuose

280 mAh baterija yra įmontuota dešinėje rėmo pusėje. Vienos baterijos akumuliatoriaus veikimo laikas yra maždaug 75 minučių įrašymo. Įrašai saugomi 16 GB vidinėje atmintyje, kurioje galima įrašyti iki 2 valandų. Įkraudami akumuliatorių, atsegkite kairę rėmo pusę ir prijunkite prie maitinimo tinklo įkroviklio per mini 8pin USB. Didelis privalumas , kad pakuotėje yra dar viena atsarginė rankena su baterija, kurią pritvirtinate prie akinių kraunant kitą bateriją. Tai leidžia nepertraukiamai įrašyti vaizdo įrašą. Taip pat įvertinsite baterijos įkrovimo per Powerbank funkciją, kuri užtikrins, kad visada po ranka turėsite įkrautą bateriją. Prijungę Full HD akinius prie kompiuterio, galėsite atkurti įrašytus vaizdo įrašus arba naudoti vidinę atmintį kaip duomenų saugyklą.

šnipinėjimo akiniai su paslėpta HD kamera

Naudodami šnipinėjimo akinius, laisvomis rankomis įrašote būtent tai, ką matote. Full HD akiniai yra puikus pasirinkimas, jei reikia neįkyriai įrašyti susitikimą arba įvairiose kitose situacijose, kai reikia filmuoti neatskleidžiant. Akiniai turi platų panaudojimo spektrą, nes juos galite naudoti, pavyzdžiui, per šventę, koncertą ar įrašydami įvairias gyvenimo patirtis.

akiniuose esanti šnipinėjimo kamera nepastebiam garso ir vaizdo įrašymui

Funkcijos:

Šnipo akiniai su fotoaparatu
Full HD raiška 1920x1080P, 30 kadrų per sekundę
Nuotolinio valdymo pultas
2x atsarginė rankena su 280 mAh baterija

Specifikacijos:

Optika: Cmos 2.0 Mega
Vaizdo įrašo skiriamoji geba: 1920x1080
Kadrų santykis: 30 kadrų per sekundę
Vaizdo įrašo formatas: AVI
Skenavimo kampas: 70°
Vidinė atmintis: 16 GB
Vaizdo įrašo dydis: 16 GB pakanka 2 valandoms filmuoti
Baterija: 280 mAh
Baterijos veikimo laikas: apytiksl. 75 min

Pakuotės turinys:

1x Spy akiniai su HD kamera
1x nuotolinio valdymo pultas
2x atsarginė rankena su baterija
1x sumažinimas įkrovimui per USB kabelį
1x USB laidas
1x Valymo šluostė
1x akinių dėklas
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės