Vidinė WiFi IP apsaugos kamera – HD raiškos iSensor

SKU: 52-001 Turiu klausimą
Gamintojas Amarylo
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 145,75 U$
Kaina įskaitant PVM 174,90 U$ 220,00 U$
- +

Prekės aprašymas Vidinė WiFi IP apsaugos kamera – HD raiškos iSensor

Indoor WiFi IP Security Camera - iSensor su HD raiška, besisukantis, žiūrėjimo kampas 240° - tai savaime montuojama apsaugos sistema, kuri skirta naudoti patalpose. Kamera daugiausia tinka namų ūkiams stebėti namą, butą, vaikus ir naminius gyvūnus, bet taip pat gali būti naudojama biure, sandėlyje ar bet kurioje kitoje vietoje, kur galite matyti, kas vyksta.

Montavimas labai paprastas. Atsisiuntę programą Amaryllo palaikote Android operacinę sistemą ir iOS per Google Play, įdiegę IP kamerą. Programoje yra įvairių jutiklių sąrankų , leidžiančių nustatyti IP kamerą pagal jų poreikius. Naudojant programą, įrenginys suporuojamas su WiFi maršrutizatoriumi ir aktyvi apsaugos sistema. Kamera įsimena iki 4 skirtingų WiFi tinklų, tad ne bėda jį perduoti ir pakeisti naudojimo vietą.

wifi kamera

Užbaikite nepralaidų ryšį per 256 bitų šifravimą. Vaizdo ir garso perdavimo kokybė, saugumas ir greitis yra aukščiausio lygio. Per programas žiūrėti tiesioginę transliaciją iš internetinių kamerų HD raiška 1280x720. Kai yra garso jutiklis arba judesio jutiklis , suveikia fotoaparato rėksmingas signalas, įjungiamas ryškus LED apšvietimas ir gaunami teksto bei paveikslėlių nustatymai per programą jūsų mobiliajame telefone. Tiesioginis perdavimas gali pradėti matyti, kas vyksta. Nustačius vaizdo įrašą ar nuotrauką galima įrašyti į vidinę 4 gigabaitų atmintį.

Dvipusis garsas leidžia bendrauti nuotoliniu būdu. Kamera turi įmontuotą variklį, leidžiantį judėti apie 170°. Objektyvo vaizdo diapazonas yra 70 laipsnių. Kartu gali aprėpti žiūrėjimo kampą iki 240° , todėl galėsite stebėti patalpą, kurioje sumontuota kamera. Kamera nesukuria aktyvaus naktinio matymo su IR apšvietimu, tačiau turi įmontuotą šviesą, kuri veikia kaip naktinė šviesa , jei norite matyti tiesioginį kameros vaizdą. Papildomos funkcijos, pagerinančios vaizdo kokybę, yra foninio apšvietimo kompensavimas.

Vidinė kamera

Buitinė IP apsaugos kamera nuolat maitinama per mikro USB ir AC / DC adapterį. Energijos suvartojimas yra minimalus ir tik 1 / 5 V , todėl esant reikalui galite ją maitinti tose vietose, kur neturite prieigos prie elektros tinklo per POWERBANK. Bermudų kompanija suteikia fotoaparatui ir   reguliuojama išorinė saugykla savo serveriuose. Ji siūlo nemokamą 3 dienų aliarmo vaizdo įrašų saugojimą. Kiekvienam pavojaus signalui į išorinę atmintį įrašomas 10 sekundžių vaizdo įrašas. To pakanka norint išsiaiškinti, kas atsitiko, ir turėti vaizdo įrodymų. „Bermudian“ taip pat suteikia galimybę suaktyvinti 30 ar 365 dienų paslaugų , kurios savo serveriuose suteikia išorinės saugyklos vietos jūsų vaizdo įrašams ir nuotraukoms, paslaugas. Komplekte yra papildomų funkcijų. Paketus galima išbandyti naudojant 30 dienų bandomąją versiją. Suaktyvinti paslaugą galima keturiais paprastais veiksmais, naudojant pridedamas instrukcijas ir QR kodą. Ši paslauga, kurią teikia Amaryllis, mokama. „Google“ suteikia nemokamos saugyklos vietos ir 15 gigabaitų , kurią galite prijungti naudodami programą ir „Google“ paskyrą.

IP stebėjimo kamera

funkcijos:

Belaidė IP apsaugos kamera
Matymo kampas iki 240°
Judesio ir garso jutiklis su dvikrypčiu garso perdavimu
Integruota 4 GB atmintis
Android ir iOS operacinių sistemų palaikymas
Siųskite pranešimus apie sutrikimą į savo mobilųjį telefoną

specifikacijos:

Vaizdo jutiklis: 1/4 "CMOS
Rezoliucija: 1280x720 HD 30 kadrų per sekundę 720p / 480p, 360p
Skaitmeninis priartinimas: 4x
Kamerų žiūrėjimo kampas: 70°
Kameros kampas pasukant kamerą 170°
Vaizdo įrašo suspaudimas: H.264, MJPEG
Atmintis: įmontuota 4 gigabaitai
Vaizdo įrašų apsauga 256 bitų šifravimas
Tinklo protokolai: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Integruotas mikrofonas:
Judesio jutiklis: Taip
Garso jutiklis: taip
Garsas: įmontuotas dvikryptis mikrofonas
Siųsti pranešimus į įrenginį, tekstą ir paveikslėlius: Taip
Naktinis matymas: naktinis matymas veikia remiantis LED apšvietimo paleidimo signalu
Maitinimas: 1A / 5V maitinimas su USB jungtimi
Antrinis maitinimas: jungtis POWERBANK
Operacinė sistema: iOS 7 ir naujesnė versija, Android 4.1 ir naujesnė versija
„Wi-Fi“: „WiFi“ 802.11 b / g / n
Matmenys: aukštis: 12 cm, skersmuo 3,6 cm
Darbinė temperatūra: 0-35 °C
Svoris: 72 g

Turinys:

1x namų IP apsaugos kamera
1x Micro USB laidas
1x AC / DC adapteris
1x montavimo medžiaga (varžtai)
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės