„WiFi spy HD“ kamera, paslėpta akiniuose su jutikliniu valdymu

SKU: 10-174 Turiu klausimą
naujas „WiFi spy HD“ kamera, paslėpta akiniuose su jutikliniu valdymu
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 146,66 U$
Kaina įskaitant PVM 176,00 U$
- +

Prekės aprašymas „WiFi spy HD“ kamera, paslėpta akiniuose su jutikliniu valdymu

„WiFi spy HD“ kamera, paslėpta akiniuose su jutikliniu valdymu. Šie šnipinėjimo akiniai puikiai maskuoja nuo bet kokių įtarimų, nes yra stilingas jūsų aprangos papildymas. Stilingi ir šnipinėjimo akiniai yra praktiškai naudojami nepastebimai fiksuojant aplinką, o dėl itin lengvos konstrukcijos, sveriančios tik 40 g , patogu naudoti kasdien. Tuo pačiu metu jums nereikia spausti jokių mygtukų, nes jie reaguoja tik į prisilietimą . Naudodami šiuos šnipinėjimo akinius įrašysite tai, ką matote, kai turite laisvas rankas, nesukeldami įtarimo. Kitas privalumas yra tiesioginis perdavimas per WiFi ryšį tiesiai į jūsų mobilųjį telefoną per "Pro iCam" programą, kuri yra laisvai prieinama Android ir iOS . Naudodami programėlę galėsite ne tik peržiūrėti užfiksuotus vaizdus, bet ir atkurti įrašytus vaizdo įrašus. Dėl P2P palaikymo akinius galima prijungti prie interneto naudojant mobilųjį telefoną, kad būtų sukurtas „WiFi Hotspot“ ir būtų galima žiūrėti tiesioginę filmuotą medžiagą internete savo draugams.

Kamera įmontuota į akinių rėmelį ir skenuoja per vienpusį skaidrų plastiką, kas užtikrina jo slaptumą. Fotoaparatas nematomas plika akimi, jokiu kampu arba esant apšvietimui iš fono. Valdymas yra gana paprastas naudojant jutiklinį kilimėlį, esantį akinių rėmelio išorėje, be to, jis sukurtas taip, kad būtų nepastebimas. Liečiami šnipų akiniai su HD kamera + P2P tiesioginis vaizdo įrašas + WiFi parduodami internetu.

Kamera tiksliai paslėpta akinių rėmelyje

Akiniai su fotoaparatu turi skaidrius skaidrius lęšius.

wifi HD kamera akiniuose

Akiniai turi įmontuotą judesio jutiklį, kuris gali aptikti judesį ir įspėti jus tiesiai į jūsų mobilųjį telefoną per „Pro iCam“ programą . Naudinga funkcija, kai reikia išeiti iš biuro, tačiau tuo pat metu turite būti tikri, kad jūsų darbo metu niekas nesilankys jūsų stalo. Užfiksuoti vaizdai įrašomi „Full HD“ raiška 1920 x 1080p raiška ir 30 kadrų per sekundę greičiu „microSD“ kortelėje iki 64 GB . Akiniai turi integruotą įkraunamą 280 mAh talpos bateriją , kuri įmontuota tiesiai į nuimamą akinių rankeną ir užtikrina fotoaparato veikimą apie 75 minutes. Jei reikia įkrauti akumuliatorių, atkabinkite rankenėlę ir įkraukite ją naudodami mikro USB kabelį . Didelis privalumas , kad pakuotėje yra dar viena atsarginė rankena su baterija, kurią pritvirtinate prie akinių kraunant kitą bateriją . Tai leidžia nepertraukiamai įrašyti vaizdo įrašą. Taip pat įvertinsite baterijos įkrovimo per Powerbank funkciją , kuri užtikrins, kad visada po ranka turėsite įkrautą bateriją.

stilingi ir elegantiški akiniai su kamera

Šnipų akiniai yra puikus pasirinkimas, jei jums reikia neįkyriai įrašyti susitikimą be jokio įtarimo . Akiniai turi platų panaudojimo spektrą, nes juos galite naudoti, pavyzdžiui, per šventę, koncertą ar įrašydami įvairias gyvenimo patirtis. Prijungę Full HD akinius prie kompiuterio per USB, jie veikia kaip atminties kortelių skaitytuvas , o įrašytus vaizdo įrašus ir nuotraukas galite atsisiųsti tiesiai į kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį.

paslėpta kamera akiniuose

Funkcijos:

Elegantiški akiniai su HD kamera
Jutiklinis valdymas ant akinių rankenos
Judesio jutiklis su įspėjimu
„WiFi“ ryšio ir P2P palaikymas
Naudoja microSD kortelę iki 64GB

Specifikacijos:

Optika: 2,0 MP CMOS
Vaizdo įrašo raiška: 1920x1080p
Kadrų santykis: 30 kadrų per sekundę
Vaizdo įrašo suspaudimas: H.264
Vaizdo įrašo formatas: AVI
Skenavimo kampas: 70°
Atminties kortelės: microSD kortelės 8-64GB
Baterija: 280 mAh
Baterijos veikimo laikas: apytiksl. 75 minutės (darbo laikas)
Įkrovimo laikas: 1-2 valandos
Tinklo ryšys: P2P, WiFi
Maitinimas: DC-5V
Maitinimo laidas: mikro USB
Sistemų palaikymas: iOS, Android
Matmenys: 149mm x 146mm x 41mm
Svoris: 40 g

Pakuotės turinys:

1x WiFi akiniai su kamera
2x akinių rankena su baterija
1x Įkrovimo adapteris rankoms
1x Micro USB laidas
1x Valymo šluostė
1x USB su programine įranga
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės