HD IP kamera namų iCam Plus 360 ° + 8 IR LED

SKU: 52-003 Turiu klausimą
Gamintojas Amarylo
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 173,25 U$
Kaina įskaitant PVM 207,90 U$ 275,00 U$
- +

Prekės aprašymas HD IP kamera namų iCam Plus 360 ° + 8 IR LED

HD IP kamera namuose iCam Plus + 8 IR LED + 360 ° sukimosi matymo kampas. Kamera turi IR naktinio matymo atstumą, 5 m PIR judesio jutiklį ir du garso jutiklius. Jame yra įmontuotas HD kokybės dviejų krypčių garso ir vaizdo srautinis perdavimas, todėl jį galima naudoti kaip kūdikio monitorių arba interaktyvų PET skaitytuvą jūsų augintiniams. Kai gyvenate, perdavimas gali būti naudojamas ir 4x skaitmeninis priartinimas. Tai savaime įsirengianti apsaugos sistema , skirta naudoti patalpose. Kamera daugiausia tinka namų ūkiams stebėti namą, butą, vaikus ir naminius gyvūnus, bet taip pat gali būti naudojama biure ir bet kurioje kitoje vietoje, kur galite matyti, kas vyksta.

interaktyvus naminių gyvūnėlių stebėjimas

Montavimas labai paprastas. Atsisiuntę programą Amaryllo palaikykite Android operacinę sistemą ir iOS per Google Play, įdiegę IP kamerą. Programoje yra įvairių jutiklių sąrankų , leidžiančių nustatyti IP kamerą pagal jų poreikius. Naudojant programą, įrenginys suporuojamas su WiFi maršrutizatoriumi ir aktyvi apsaugos sistema. Kamera įsimena iki 4 skirtingų WiFi tinklų, tad ne bėda jį perduoti ir pakeisti naudojimo vietą. Programėlė leidžia prijungti kitas kameras iš amarilio. Uždengėte tik kelis kambarius ir perjungiate kameras.

HD IP kamera

Užbaikite nepralaidų ryšį per 256 bitų šifravimą. Vaizdo ir garso perdavimo kokybė, saugumas ir greitis yra aukščiausio lygio. Naudodami programą Stebėkite tiesioginį kameros perdavimą HD raiška 1280x720. Kai yra garso jutiklis arba judesio jutiklis , įjungia kameros aliarmą ir gauna teksto bei vaizdo nustatymus per programą savo mobiliajame telefone. Tiesioginis perdavimas gali pradėti matyti, kas vyksta. Nustačius vaizdo įrašą ar nuotrauką galima įrašyti į atminties kortelę iki 32 gigabaitų Dvipusis garsas leidžia bendrauti nuotoliniu būdu. Kamera turi įmontuotą variklį, leidžiantį judėti 360°   leidžia stebėti patalpą, kurioje įrengta kamera. Papildomos funkcijos, pagerinančios vaizdo kokybę, yra foninio apšvietimo kompensavimas.

Apsaugos kameros

Buitinė IP apsaugos kamera nuolat maitinama per mikro USB ir AC / DC adapterį. Energijos suvartojimas yra tik minimalus 2A / 5V , todėl prireikus galite maitinti tose vietose, kur neturite prieigos prie elektros tinklo per POWERBANK. Bermudų kompanija suteikia fotoaparatui ir reguliuojama išorinė saugykla savo serveriuose. Ji siūlo nemokamą 3 dienų aliarmo vaizdo įrašų saugojimą. Kiekvienam pavojaus signalui į išorinę atmintį įrašomas 10 sekundžių vaizdo įrašas. To pakanka norint išsiaiškinti, kas atsitiko, ir turėti vaizdo įrodymų. „Bermudian“ taip pat suteikia galimybę suaktyvinti 30 arba 365 dienų paslaugų , kurios savo serveriuose suteikia išorinės saugyklos vietos jūsų vaizdo įrašams ir nuotraukoms, paslaugas. Komplekte yra papildomų funkcijų. Paketus galima išbandyti naudojant 30 dienų bandomąją versiją. Paslaugą suaktyvinti galima keturiais paprastais žingsniais pagal priloženeého instrukcijas ir QR kodą. Ši paslauga, kurią teikia Amaryllis, mokama. „Google“ suteikia nemokamos saugyklos vietos ir 15 gigabaitų , kurią galite prijungti naudodami programą ir „Google“ paskyrą.

kamera ir ICAM

funkcijos:

Belaidė IP apsaugos kamera su IR naktiniu matymu
Matymo kampas iki 360°
PIR jutiklis ir 2x garsas su dvikrypčiu garso perdavimu
Naudokite „microSD“ korteles iki 32 GB
Galimybė naudoti kaip kūdikio monitorių ar sekti gyvūnus
Siųskite pranešimus apie sutrikimą į savo mobilųjį telefoną

specifikacijos:

Vaizdo jutiklis: 1/4 "CMOS
Rezoliucija: 1280x720 HD 30 kadrų per sekundę 720p / 480p, 360p
Skaitmeninis priartinimas: 4x
Kameros kampas sukant kamerą: 360
Vaizdo įrašo suspaudimas: H.264, MJPEG
Atmintis: „microSD“ kortelės iki 32 GB
Vaizdo įrašų apsauga 256 bitų šifravimas
Tinklo protokolai: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Integruotas mikrofonas:
Judesio jutiklis: PIR judesio jutiklis
Garso jutiklis 2x garso jutiklis
Garsas: įmontuotas dvikryptis mikrofonas
Siųsti pranešimus į įrenginį, tekstą ir paveikslėlius: Taip
IR naktinis matymas 8x IR LED
Maitinimas: 2A / 5V maitinimas su USB jungtimi
Antrinis maitinimas: jungtis POWERBANK
Operacinė sistema: iOS 7 ir naujesnė versija, Android 4.1 ir naujesnė versija
„Wi-Fi“: „WiFi“ 802.11 b / g / n
Matmenys: 80x80x80 mm
Darbinė temperatūra: 0-35 °C
Svoris: 222 gramai

Turinys:

1 Namų IP apsaugos kamera
1x Micro USB laidas
1 AC / DC adapteris
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės